Uživatel nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se
Úterý 23.6.2026 19:11
Akcie.cz»Diskuse»KIT DIGITAL, INC.

Diskuse KIT DIGITAL, INC.

Poslední příspěvky

Přidat nový příspěvek

1 236 237 238 318

KIT DIGITAL, INC.:  Akcie

Es-Age: prodej uz ted tu Esteru, at muzu mit jakztakz ""vesele vanoce:...:-)

KIT DIGITAL, INC.:  Akcie

Pojď pojď Esterko. Ještě 10 procent nahoru a jsem na nule a okamžitě prodávám, protože prodat bez ztráty se jen tak zas nepodaří.

KIT DIGITAL, INC.:  Akcie

No, uvidíme. Dolar teď víc jak 2 procenta ve ztrátě...Fundament nefundament letí to poslední dny drsně dolů. Bez ohledu na potvrzené výhledy, nové zákazníky atd...takže bych si tím extra růstem dneska a v příštích dnech zas tak jistý nebyl...

KIT DIGITAL, INC.:  Akcie

Nebudu dělat naschvály. Prodej Vigwamu se ztrátou za 700. Přeci jen jsem klidnější, jak mám něco na spekulaci v záloze...:-)

KIT DIGITAL, INC.:  Akcie

Rozhodl jsem se, že Vigwam pošlu opět min. o desetiprocentní ztráty a stáhl jsem prodejní pokyn. Nad 700 se dlouho neohřeje. Drtivý pád zažije už do pátku.

KIT DIGITAL, INC.:  Akcie

Nedivil bych se, kdyby dnes pokračoval jižním směrem. Kitkat neklesal ze stejného důvodu jako indexy. Pozor na to. Dneska bude na BCPP opravdu levný, až zajede v Améru do ztrát a přepočte se to silnější korunou. Myslím, že pod 160 dnes nastoupím. Jen co se zbavím Vigwamu.

KIT DIGITAL, INC.:  Akcie

http://cs.wikipedia.org/wiki/Soubor:1923_gdansk_10mln.JPG

KIT DIGITAL, INC.:  Akcie

MartD mrkni na historickou papírovou bankovku 1 milión zaručeně tvrdých DM a pochopíš.)

KIT DIGITAL, INC.:  Akcie

podle me Nemci vyvazi zbozi hlavne s vysokou pridanou hodnotou, kde kurs Eura ma vliv, nicmene zbozi je povetsinou jedinecne svou technologii, designem apod...takze se klonim k nazoru, ze by prec jen bylo pro ne bezpecnejsi, kdyby v Evrope krize nebyla a Euro bylo drazsi nez naopak...

KIT DIGITAL, INC.:  Proč jde KITDG proti trendu?

Tak, tak. Příspěvek o pláči 28.11. 2011 15:47 byl více nežli pravdivý.

KIT DIGITAL, INC.:  Proč jde KITDG proti trendu?

Můj tip na dnešek je, že ťukne 8,3, pokud se indexy vydají více do ztráty.

KIT DIGITAL, INC.:  Proč jde KITDG proti trendu?

163 potřebuji, abych si Kitkat dobral zpět bez ztráty po posledním prodeji za 165. Tohle ale konec není. Pod 8,5 dneska jede jistojistě. Jen vydržet.

KIT DIGITAL, INC.:  Proč jde KITDG proti trendu?

Dolar up. Dneska se pojede pod 8,5 a tam začnu uvažovat, zda nabrat nebo čekat na nástup pod 8.

KIT DIGITAL, INC.:  Proč jde KITDG proti trendu?

http://www.google.com/finance

KIT DIGITAL, INC.:  Proč jde KITDG proti trendu?

Vyvíjí se to nadmíru dobře. Zítra žádám o měnový úvěr. Asi se zítra pod 8 nepodaří nabrat i když...jestli se trhy otočí zase dolů, tak věřím, že jo.

KIT DIGITAL, INC.:  Proč jde KITDG proti trendu?

To víš, že držím. Ještě jsem k balíku za 3300 dobral várku za 200. Tak ECM jsem do krachu dovedl tak proč ne i Krocana a Čumila.Držím ale skoro celý SPAD tak dříve nebo později to čeká každou akcí. Zatím jsou v bezpečí jen Krabice a Kuřáci.

KIT DIGITAL, INC.:  Proč jde KITDG proti trendu?

Musíš zaškrnout v globálním nastavení obchodování v USA a najít si potom ticker na US trhu stránce.

KIT DIGITAL, INC.:  Proč jde KITDG proti trendu?

Dneska už jednou prorazil 9USD a myslím, že tam dneska i uzavře.

KIT DIGITAL, INC.:  Proč jde KITDG proti trendu?

I jak jsem říkal. Začíná oplachování horkých hlav v záchodové míse. Růst Kitkatu v Améru samozřejmě nedokázal vyrovnat pokles USD ke koruně a růst navíc tolik, aby v přepočtu dal cca 190.Tady si ještě dnešní kupující kolem 190 hodně popláčou.

KIT DIGITAL, INC.:  Proč jde KITDG proti trendu?

http://www.nasdaq.com/symbol/kitd/stock-chart?intraday=on&timeframe=intra&splits=off&earnings=off&movingaverage=None&lowerstudy=volume&comparison=off&index=&drilldown=off

1 236 237 238 318

Graf KIT DIGITAL, INC., v likvidaci

23.06.2026
Graf - BAAKITDG


Odborné články

Ekonomika ČT24.cz