reagovatzobrazit vlákno29.11. 2011 8:35|Gambler|(90.178.225.xxx)
reagovatzobrazit vlákno28.11. 2011 21:26|Es-Age|(80.82.149.xxx)
Vyvíjí se to nadmíru dobře. Zítra žádám o měnový úvěr. Asi se zítra pod 8 nepodaří nabrat i když...jestli se trhy otočí zase dolů, tak věřím, že jo.
reagovatzobrazit vlákno28.11. 2011 18:08|Es-Age|(80.82.149.xxx)
To víš, že držím. Ještě jsem k balíku za 3300 dobral várku za 200. Tak ECM jsem do krachu dovedl tak proč ne i Krocana a Čumila.Držím ale skoro celý SPAD tak dříve nebo později to čeká každou akcí. Zatím jsou v bezpečí jen Krabice a Kuřáci.
reagovatzobrazit vlákno28.11. 2011 17:42|Gambler|(90.178.225.xxx)
Musíš zaškrnout v globálním nastavení obchodování v USA a najít si potom ticker na US trhu stránce.
reagovatzobrazit vlákno28.11. 2011 17:34|Es-Age|(80.82.149.xxx)
Dneska už jednou prorazil 9USD a myslím, že tam dneska i uzavře.
reagovatzobrazit vlákno28.11. 2011 15:47|Es-Age|(195.47.26.xxx)
I jak jsem říkal. Začíná oplachování horkých hlav v záchodové míse. Růst Kitkatu v Améru samozřejmě nedokázal vyrovnat pokles USD ke koruně a růst navíc tolik, aby v přepočtu dal cca 190.Tady si ještě dnešní kupující kolem 190 hodně popláčou.
reagovatzobrazit vlákno28.11. 2011 14:12|Gambler|(90.178.225.xxx)
reagovatzobrazit vlákno15.11. 2011 12:54|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Lhal jsem. Přišel úder sekerou za 685. Tohle Vigwam nepřežije. Údery za 716, 697 a 685 jsou myslím dostatečně silné. Ostatně dnešní vývoj to jen dokazuje.
reagovatzobrazit vlákno15.11. 2011 12:21|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Sekera smrti opět v akci. Vigwam to dostal za 697, další sekera číhá na 670. Na Esteru taky jedna čeká :-).
reagovatzobrazit vlákno15.11. 2011 10:08|Gambler|(90.178.225.xxx)
Na nasdaqu šla cílovka hore.
reagovatzobrazit vlákno11.11. 2011 9:55|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Já zase očekávám (opět beztak blbě), že to půjde dolů. Estera pomalu prohlubuje svá minima a nahoru už taky moc nechodí, takže čekám posun do nižších pater. Jen těžko říct, kam až.
reagovatzobrazit vlákno11.11. 2011 9:26|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Estera za 370. Já to kašlu, dneska z nákupu zase nic nebude.
reagovatzobrazit vlákno11.11. 2011 9:20|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Po včerejší ráně mezi oči Vigwamu si chci dneska vyšlápnout na Esteru za 350. Stačí, že se indexy otočí trochu do mínusu a je tam.
reagovatzobrazit vlákno10.11. 2011 16:09|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Dnešní návštěva sekery smrti u Vigwamu začíná působit.
reagovatzobrazit vlákno10.11. 2011 15:45|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Gratulace. Teď by mohl zkorigovat tak o 50 kč.
reagovatzobrazit vlákno9.11. 2011 17:11|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Tak a už se jede dolů.Tak jak, zavřem aspoň pod 10USD?
reagovatzobrazit vlákno9.11. 2011 16:42|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Já se zatím pořád ještě mohu utěšovat, že vlnkama jsem si došel jakože pro prodej nad 210, takže dokud to tam nedoleze, tak mě dnešní prodej za 165 bude mrzet hodně ale ne maximálně.
reagovatzobrazit vlákno9.11. 2011 16:12|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Jestli to půjde až na 209, tak to psychicky nezvládnu a končím s obchodováním. 5 vlnek jsem pracně jezdil, číhal na ceny a jestli to teď dojede až na těch 209, co jsem k zisku potřeboval, a já měsíce zbytečně ztrácel čas a nervy...
reagovatzobrazit vlákno9.11. 2011 16:10|Es-Age|(195.47.26.xxx)
A psycho pokračuje. Nervák padá, Krabice taky. Jen Estera, u které jsem dneska stáhnul nákup za 366,5 tam ne a ne padnout.
reagovatzobrazit vlákno9.11. 2011 16:08|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Tak tohle byl můj nejhorší prodej v životě. O nákupu pod 160 si mohu nechat asi na delší dobu jen zdát.
Hormuz, ne Hormuz
Převládá zvýšená opatrnost
Inflace může náladu na trzích rychle změnit
Dubaj si v uplynulých letech vybudovala pověst oázy stability v neklidném regionu, čímž...
Před deseti lety britští voliči v referendu rozhodli o vystoupení Británie z Evropské unie....
Vláda schválila podporu zapojení Česka do evropské soutěže o vybudování velkého datového...
Copyright © 2025. Všechna práva vyhrazena.
Zdroje dat: Burza cenných papírů Praha, a.s., RM-SYSTÉM, česká burza cenných papírů a.s., NASDAQ, NYSE, XETRA, WSE a CME/CBOT. Data ze zahraničí jsou zpožděna o 20 minut. Pro nepřihlášené jsou zpožděny i kurzy z BCPP, a to o 15 min.