KIT DIGITAL, INC.: Opět jede!
Lhal jsem. Přišel úder sekerou za 685. Tohle Vigwam nepřežije. Údery za 716, 697 a 685 jsou myslím dostatečně silné. Ostatně dnešní vývoj to jen dokazuje.
reagovatzobrazit vlákno15.11. 2011 12:54|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Lhal jsem. Přišel úder sekerou za 685. Tohle Vigwam nepřežije. Údery za 716, 697 a 685 jsou myslím dostatečně silné. Ostatně dnešní vývoj to jen dokazuje.
reagovatzobrazit vlákno15.11. 2011 12:21|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Sekera smrti opět v akci. Vigwam to dostal za 697, další sekera číhá na 670. Na Esteru taky jedna čeká :-).
reagovatzobrazit vlákno15.11. 2011 10:08|Gambler|(90.178.225.xxx)
Na nasdaqu šla cílovka hore.
reagovatzobrazit vlákno11.11. 2011 9:55|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Já zase očekávám (opět beztak blbě), že to půjde dolů. Estera pomalu prohlubuje svá minima a nahoru už taky moc nechodí, takže čekám posun do nižších pater. Jen těžko říct, kam až.
reagovatzobrazit vlákno11.11. 2011 9:26|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Estera za 370. Já to kašlu, dneska z nákupu zase nic nebude.
reagovatzobrazit vlákno11.11. 2011 9:20|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Po včerejší ráně mezi oči Vigwamu si chci dneska vyšlápnout na Esteru za 350. Stačí, že se indexy otočí trochu do mínusu a je tam.
reagovatzobrazit vlákno10.11. 2011 16:09|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Dnešní návštěva sekery smrti u Vigwamu začíná působit.
reagovatzobrazit vlákno10.11. 2011 15:45|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Gratulace. Teď by mohl zkorigovat tak o 50 kč.
reagovatzobrazit vlákno9.11. 2011 17:11|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Tak a už se jede dolů.Tak jak, zavřem aspoň pod 10USD?
reagovatzobrazit vlákno9.11. 2011 16:42|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Já se zatím pořád ještě mohu utěšovat, že vlnkama jsem si došel jakože pro prodej nad 210, takže dokud to tam nedoleze, tak mě dnešní prodej za 165 bude mrzet hodně ale ne maximálně.
reagovatzobrazit vlákno9.11. 2011 16:12|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Jestli to půjde až na 209, tak to psychicky nezvládnu a končím s obchodováním. 5 vlnek jsem pracně jezdil, číhal na ceny a jestli to teď dojede až na těch 209, co jsem k zisku potřeboval, a já měsíce zbytečně ztrácel čas a nervy...
reagovatzobrazit vlákno9.11. 2011 16:10|Es-Age|(195.47.26.xxx)
A psycho pokračuje. Nervák padá, Krabice taky. Jen Estera, u které jsem dneska stáhnul nákup za 366,5 tam ne a ne padnout.
reagovatzobrazit vlákno9.11. 2011 16:08|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Tak tohle byl můj nejhorší prodej v životě. O nákupu pod 160 si mohu nechat asi na delší dobu jen zdát.
reagovatzobrazit vlákno9.11. 2011 15:50|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Gratuluji.
reagovatzobrazit vlákno9.11. 2011 15:48|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Tak jsem dneska přišel o víc než 20kč/akcí. Aspoň se potvrdilo, že po mém prodeji většinou nastane brutální růst, stejně jako brutální pokles po mém nákupu.
reagovatzobrazit vlákno9.11. 2011 14:53|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Já loty prodával za 130. Od té doby jsem tradoval akorát v portfoliu smrti. Tam jsem potřeboval prodat za 207, abych byl v zisku. Udělal jsem si 5 vlnek a dostal jsem se do plusu. Ztráta z prodeje za 130 však je nevratná. Koupil jsem sice za to Vigwam za 730 ale ten je o ničem.
reagovatzobrazit vlákno9.11. 2011 14:36|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Tak to jo. Z druhé strany predikce byly už i předtím a před pár dnama se obchodoval pod 8 USD, takže nebyl bych si tím tak jistý, že ho do konce roku nenaberu opět pod 155. Obzvláště, když ta Itálie vyleze s něčím pořádným.
reagovatzobrazit vlákno9.11. 2011 14:24|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Tam je nějaká chyba ne? 11 centu na akcí teď, 33 na akcí za 4.Q. 1. a 2.Q byly ztrátové tak jak může být za celý rok 1,45 na akcí zisku?
reagovatzobrazit vlákno9.11. 2011 14:12|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Pořád doufám, že negativní sentiment ho nakonec dorazí. Možná ne dnes ale do konce týdnu snad jo. Sice jsem čekal zlepšení ale takhle pozitivní reakci jsem nečekal. Můj odhad byl cca 5-6 procent růst kurzu.
reagovatzobrazit vlákno9.11. 2011 13:49|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Sakra, prodáno. Jen jsem si odskočil a z ničeho nic +11 procent. To už jsou výsledky nebo co se děje?
Hormuz, ne Hormuz
Převládá zvýšená opatrnost
Inflace může náladu na trzích rychle změnit
Dubaj si v uplynulých letech vybudovala pověst oázy stability v neklidném regionu, čímž...
Před deseti lety britští voliči v referendu rozhodli o vystoupení Británie z Evropské unie....
Vláda schválila podporu zapojení Česka do evropské soutěže o vybudování velkého datového...
Copyright © 2025. Všechna práva vyhrazena.
Zdroje dat: Burza cenných papírů Praha, a.s., RM-SYSTÉM, česká burza cenných papírů a.s., NASDAQ, NYSE, XETRA, WSE a CME/CBOT. Data ze zahraničí jsou zpožděna o 20 minut. Pro nepřihlášené jsou zpožděny i kurzy z BCPP, a to o 15 min.