KIT DIGITAL, INC.: Psycho
Tam je nějaká chyba ne? 11 centu na akcí teď, 33 na akcí za 4.Q. 1. a 2.Q byly ztrátové tak jak může být za celý rok 1,45 na akcí zisku?
reagovatzobrazit vlákno9.11. 2011 14:24|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Tam je nějaká chyba ne? 11 centu na akcí teď, 33 na akcí za 4.Q. 1. a 2.Q byly ztrátové tak jak může být za celý rok 1,45 na akcí zisku?
reagovatzobrazit vlákno9.11. 2011 14:12|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Pořád doufám, že negativní sentiment ho nakonec dorazí. Možná ne dnes ale do konce týdnu snad jo. Sice jsem čekal zlepšení ale takhle pozitivní reakci jsem nečekal. Můj odhad byl cca 5-6 procent růst kurzu.
reagovatzobrazit vlákno9.11. 2011 13:49|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Sakra, prodáno. Jen jsem si odskočil a z ničeho nic +11 procent. To už jsou výsledky nebo co se děje?
reagovatzobrazit vlákno9.11. 2011 10:41|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Já už mám nastavený prodejní pokyn na 165. Výsledky negativní náladu posledních dnů nezlomí, si myslím.
reagovatzobrazit vlákno8.11. 2011 10:10|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Pořád jsem v realizované ztrátě za tento rok, tak ji chci do konce roku stáhnout.
reagovatzobrazit vlákno8.11. 2011 10:06|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Sakra, kdybych tušil, co se tu bude dít, tak počkám na poptávku a do nabídky nehážu. Další za 158,7 v poptávce. 2000 ks na Kobosu. No, asi jsem to překombinoval. Uvidíme.
reagovatzobrazit vlákno8.11. 2011 10:04|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Mám už za sebou 4 vlnky i když ta z 152 na 155 je taková mini. Chtěl bych si zaspekulovat na výsledky ale nákup posouvám na 145. Vývoj posledních dní na něm je takový dost negativní.
reagovatzobrazit vlákno8.11. 2011 10:00|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Včerejší závěr byl cca 147 a dneska nákupy za 159. Buď někdo zešílel nebo budou nějaké suprové výsledky. Jelikož na SPADu se zatím neděje nic, tak to spíš zatím vypadá na to zešílení. Jenže včera šel zase proti indexům a zavíral bez náznaku pohybu nahoru těsně nad 8USD...Uvidíme dnes 15:30
reagovatzobrazit vlákno8.11. 2011 9:51|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Tak to jsem teď nedal. Pokyn až na 159 na Kitkatu a ještě v takovém množství. Takže hlásím prodej včera nabraného vzorku za 152 za 155. Žeby nějaké info nebo jen šílenství...?
reagovatzobrazit vlákno24.10. 2011 16:22|Es-Age|(195.47.26.xxx)
No i další sekera smrti po odchodu z návštěvy dovolila výrazný růst. Dneska prodej Kitkatu za 164 a ejhle, jak najednou není žádný problém jít nad 9 USD.
reagovatzobrazit vlákno24.10. 2011 14:35|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Čekám na nějaké 1-2denní passo doble. Takové 3-4 na PXu směrem dolů. Maxima 950 bodů jsme dneska ťukli, takže se pojede dolů. Ale kam až...? Mě by úplně postačil pád Kitkatu na 155 a níže abych si mohl sjet třetí vlnku.
reagovatzobrazit vlákno24.10. 2011 10:04|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Tak po prodeji Estery v pátek za 392 (výsledky viditelné již dnes) dneska prodej Kitkatu za 164. Cesty pro oba tituly teda otevřené.
reagovatzobrazit vlákno13.10. 2011 16:04|Es-Age|(195.47.26.xxx)
To je takové prase ten Kitkat. Když jsem ho měl, tak při poklesech bez problému 4-8 procent dolů denně. Teď ho mám jen polovinu s tím, že to mnohem levněji dokoupím a ztrátu stáhnu, tak dolů bestie nepůjde ani za nic. Vytvořil jsem kleště. 158 potřebuji, aby v portfoliu smrti byla z transakce nula. Takže nad 158 nepůjde a pod 150 taky ne.
reagovatzobrazit vlákno12.10. 2011 18:42|Es-Age|(80.82.149.xxx)
Tak opět dojeb.Po včerejším neschválení Slováky jsem čekal indexy min 10 procent v mínusu. Místo toho další drsný růst. U kompu jsem dnes nebyl takže Kitkatu se mi za 160 zbavit nepodařilo. Teď to už neprodám.
reagovatzobrazit vlákno10.10. 2011 16:10|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Abych zbytek pozice prodal tak, aby celkem byla nula, potřebuju cenu 158, takže strop je 157,99 :-).
reagovatzobrazit vlákno10.10. 2011 16:01|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Polovina Kitkatu prodána se ztrátou za 152 a jdu čekat na nástup pod 140.
reagovatzobrazit vlákno6.10. 2011 16:42|Es-Age|(195.47.26.xxx)
CETV skoro +5 a Kitkat zase v mínusu. Dnešní close tipuju minimálně na -5 procent.
reagovatzobrazit vlákno6.10. 2011 15:44|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Jedna z posledních možností prodat nad 8 USD.Kurz stojí a čeká se na shorty. Chvilka a okamžitě je (-4) - (-5).Trend byl jasně včera potvrzen.Mám nastavený pokyn, abych prodal s relativně malou ztrátou a postavím se na 140.
reagovatzobrazit vlákno6.10. 2011 10:51|Es-Age|(195.47.26.xxx)
18,45*7,96=146,862 a u nás 151,5. Tady 15:30 zase někdo pořádně zapláče. K tomu trend je pořád down, takže 8 USD dlouhodobě nepřeleze ani náhodou.
reagovatzobrazit vlákno5.10. 2011 17:24|Es-Age|(80.82.149.xxx)
Všechny indexy v plusech a nemalých, i CETV v plusu. Jen Kitkat -4.Blíží se nám další jízda směr nula. Vítej do klubu ECM. Prodej 52 tisíc kusů za 7,9 mluví za vše. Takže kde další zastávka?5 USD?
Hormuz, ne Hormuz
Převládá zvýšená opatrnost
Inflace může náladu na trzích rychle změnit
Vláda schválila podporu zapojení Česka do evropské soutěže o vybudování velkého datového...
Ve věku sta let zemřel vlivný americký ekonom a někdejší šéf centrální banky (Fed) Alan...
Pro příští rok chce vláda ponechat stejné sazby pro tabák, hazard i alkohol. Podle...
Copyright © 2025. Všechna práva vyhrazena.
Zdroje dat: Burza cenných papírů Praha, a.s., RM-SYSTÉM, česká burza cenných papírů a.s., NASDAQ, NYSE, XETRA, WSE a CME/CBOT. Data ze zahraničí jsou zpožděna o 20 minut. Pro nepřihlášené jsou zpožděny i kurzy z BCPP, a to o 15 min.