KIT DIGITAL, INC.: Tak jak?
Mno, tak nakonec prodej Kitkatu za 169,6 se vyplatil. Zítra nástup za 160. Nebo počkat, až to plašky srazí ještě níže? Otázkou, jestli dnešní pokles indexů v Améru bude mít zítra pokračování...
reagovatzobrazit vlákno28.9. 2011 22:10|Es-Age|(80.82.149.xxx)
Mno, tak nakonec prodej Kitkatu za 169,6 se vyplatil. Zítra nástup za 160. Nebo počkat, až to plašky srazí ještě níže? Otázkou, jestli dnešní pokles indexů v Améru bude mít zítra pokračování...
reagovatzobrazit vlákno21.9. 2011 17:13|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Měl jsem to dneska prodat...Nechápu. Úpis dokončen, výhled na 2011 potvrzen s možností překonání a letí to pod 9 USD. Asi tím, že jsem si to zase koupil.
reagovatzobrazit vlákno19.9. 2011 18:44|Es-Age|(195.47.26.xxx)
No, tak na Kitkatu jsem dneska číhal zbytečně. Kdybych počkal, tak zítra by byla možnost za cca 160. Marne. Nechápu, proč spolu s CETV zase přes -7, když indexy nejsou na tom tak tragicky. Ani jeden z nich...
reagovatzobrazit vlákno19.9. 2011 16:32|Es-Age|(195.47.26.xxx)
PX pod 910 a Telesráč po divi výše, než při posledním výplachu. Tady se musí jet minimálně na 350.
reagovatzobrazit vlákno19.9. 2011 16:15|Es-Age|(195.47.26.xxx)
No, zase jsem nebyl dosti důsledný a posunul nákup z 166 na 168, resp. při pádu pod 9,2 jsem už nestihl pokyn zrušit :-). Takže strop je nyní 168 :-).
reagovatzobrazit vlákno19.9. 2011 15:41|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Svinský dolar. S takovou Kitkat pod 170 nenaberu. 9,5 zatím drží. Chtělo by to testnout aspoň 9,4 ale zatím to vypadá marně.
reagovatzobrazit vlákno19.9. 2011 9:05|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Někdo si nevšiml, že Nikkei se dneska neobchodoval...
http://www.akcie.cz/novinky-z-trhu/89503-asijske-indexy-vyjma-japonska-ve-ztrate/
Začíná číhání na vlnku č.2 na Kitkatu. Žeby se mi podařilo zpět nakoupit za 165 a níže?Dneska nevím ale zítra už by to vyjít mohlo.
reagovatzobrazit vlákno16.9. 2011 14:50|nomenia|(90.177.159.xxx)
V kostce, ze potrebuji presvedcit nove velke zakazniky, ze jsou dostatecne financne silni, a proto Kaleil nechava sve investicni partnery posilit ucetnictvi firmy, penize neslouzi na provoz, ale vylepseni financni stability firmy, mozna splaceni dluhu a tak. Bohuzel existuje i alternativni vysvetleni, ze jeho kamosi potrebuji nakoupit za 9.50 to co postupne prodavali za 12-15 dolaru na short a lup si rozdeli. Proti tomu je argument, ze KIT (inicialy Tuzmana) ma ve firme velky podil a proc by si ho takhle kazil, ale ten pada s postupne narustajicim poctem takovychto redeni.
reagovatzobrazit vlákno16.9. 2011 14:06|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Ještě tak tomu rozumět...
reagovatzobrazit vlákno16.9. 2011 11:44|nomenia|(147.251.52.xxx)
Klíčem k následnému uklidnění mohl být tento dopis, jestli je ovšem pravý:
http://db.tt/4J9EMbQ
reagovatzobrazit vlákno15.9. 2011 14:48|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Fuck. Tak to bylo teda tempo. Mohl jsem si dát pokyn níže. No nic, nabráno zpět za 170. Chtěl jsem si zaspekulovat na intraday. že se nakonec premarket nepotvrdí, resp. ne v takové míře a že by to sice spadnout mohlo ale ne až tak. Čekal jsem pokles někam k 10 USD. Žeby mnohem více přehnaná reakce u nás? Anebo to v premarketu jeblo málo...Připadá mi divné, proč to včera někdo vytáhl tak vysoko...Žeby se nic nevědělo?
reagovatzobrazit vlákno14.9. 2011 16:13|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Nová cílovka od SVS na CETV 15 USD. Už to začíná ty brutální cuty. Cíl 5 USD zůstává. Víc jak 100 za něj už nedám.
reagovatzobrazit vlákno14.9. 2011 16:10|Es-Age|(195.47.26.xxx)
No, uvidíme za několik dní, jak za den Kitkat zase vyfasuje cca -8. Takových situací tu už bylo, co byl nad 10 a za jeden den to pak ztratil...Teď ale říkám, že pod 10USD nebo pod 180 více nepůjde, jelikož ho nemám. I kdyby indexy gruchly 10 procent dolů.
reagovatzobrazit vlákno14.9. 2011 15:55|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Ale jak jsem psal včera. Dokud nedokoupím alespoň něco málo zpět, výrazněji pod 180 nepůjde a je to tady. Od včerejška se drží těch 10 USD jak klíště při pokusech jít pod nich.
reagovatzobrazit vlákno14.9. 2011 15:26|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Chci koupit zpět za 130, takže budu čekat.
reagovatzobrazit vlákno14.9. 2011 15:12|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Mám vyprodaný akorát Kitkat. Zbytek držím.
reagovatzobrazit vlákno14.9. 2011 14:39|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Pokračuje čekání na obchodní den, kdy zase u min. poloviny akcií bude přes den svítit -6% a více a u CETV přes -10 :-). Kdypak k tomu zase dojde?Už jsem z těch nárůstů docela nervózní.
reagovatzobrazit vlákno13.9. 2011 17:53|Es-Age|(80.82.149.xxx)
Neměl jsi to prodávat. Prodal jsem totiž poslední várku se ztrátou za 181,5, takže pod 180 už bude do mého dalšího nákupu docela problém nakoupit.
reagovatzobrazit vlákno13.9. 2011 16:24|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Neboj, ještě něco zbývá. Současná ztráta z obchodování včetně nerealizovaných pozic činí něco přes 50 procent.Býčí trh se vrátí, až hlavní váhy z portfolia půjdou s velkýma ztrátama ven. A některé jsou drženy od začátku roku 2008...A zatím prodávat nehodlám. Ester půjde ven až za ceny kolem 200 a CETV cca 100.
reagovatzobrazit vlákno13.9. 2011 16:22|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Nemusím snad ani psát, že jestliže byl poslední prodej Kitkatu se ztrátou za 181,5, tak dokud jej zpět nekoupím, tak pod 180 výrazněji už nepůjde...Teď bude názorně vidět, jak to vypadá, jak skončí návštěva sekery smrti na nějakém titulu :-).
Hormuz, ne Hormuz
Převládá zvýšená opatrnost
Inflace může náladu na trzích rychle změnit
Ve věku sta let zemřel vlivný americký ekonom a někdejší šéf centrální banky (Fed) Alan...
Pro příští rok chce vláda ponechat stejné sazby pro tabák, hazard i alkohol. Podle...
Menší zásilky do 150 eur ze třetích zemí podraží. Státy EU na ně od 1. července začnou...
Copyright © 2025. Všechna práva vyhrazena.
Zdroje dat: Burza cenných papírů Praha, a.s., RM-SYSTÉM, česká burza cenných papírů a.s., NASDAQ, NYSE, XETRA, WSE a CME/CBOT. Data ze zahraničí jsou zpožděna o 20 minut. Pro nepřihlášené jsou zpožděny i kurzy z BCPP, a to o 15 min.