KIT DIGITAL, INC.: Hvízd
Klíčem k následnému uklidnění mohl být tento dopis, jestli je ovšem pravý:
http://db.tt/4J9EMbQ
reagovatzobrazit vlákno16.9. 2011 11:44|nomenia|(147.251.52.xxx)
Klíčem k následnému uklidnění mohl být tento dopis, jestli je ovšem pravý:
http://db.tt/4J9EMbQ
reagovatzobrazit vlákno15.9. 2011 14:48|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Fuck. Tak to bylo teda tempo. Mohl jsem si dát pokyn níže. No nic, nabráno zpět za 170. Chtěl jsem si zaspekulovat na intraday. že se nakonec premarket nepotvrdí, resp. ne v takové míře a že by to sice spadnout mohlo ale ne až tak. Čekal jsem pokles někam k 10 USD. Žeby mnohem více přehnaná reakce u nás? Anebo to v premarketu jeblo málo...Připadá mi divné, proč to včera někdo vytáhl tak vysoko...Žeby se nic nevědělo?
reagovatzobrazit vlákno14.9. 2011 16:13|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Nová cílovka od SVS na CETV 15 USD. Už to začíná ty brutální cuty. Cíl 5 USD zůstává. Víc jak 100 za něj už nedám.
reagovatzobrazit vlákno14.9. 2011 16:10|Es-Age|(195.47.26.xxx)
No, uvidíme za několik dní, jak za den Kitkat zase vyfasuje cca -8. Takových situací tu už bylo, co byl nad 10 a za jeden den to pak ztratil...Teď ale říkám, že pod 10USD nebo pod 180 více nepůjde, jelikož ho nemám. I kdyby indexy gruchly 10 procent dolů.
reagovatzobrazit vlákno14.9. 2011 15:55|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Ale jak jsem psal včera. Dokud nedokoupím alespoň něco málo zpět, výrazněji pod 180 nepůjde a je to tady. Od včerejška se drží těch 10 USD jak klíště při pokusech jít pod nich.
reagovatzobrazit vlákno14.9. 2011 15:26|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Chci koupit zpět za 130, takže budu čekat.
reagovatzobrazit vlákno14.9. 2011 15:12|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Mám vyprodaný akorát Kitkat. Zbytek držím.
reagovatzobrazit vlákno14.9. 2011 14:39|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Pokračuje čekání na obchodní den, kdy zase u min. poloviny akcií bude přes den svítit -6% a více a u CETV přes -10 :-). Kdypak k tomu zase dojde?Už jsem z těch nárůstů docela nervózní.
reagovatzobrazit vlákno13.9. 2011 17:53|Es-Age|(80.82.149.xxx)
Neměl jsi to prodávat. Prodal jsem totiž poslední várku se ztrátou za 181,5, takže pod 180 už bude do mého dalšího nákupu docela problém nakoupit.
reagovatzobrazit vlákno13.9. 2011 16:24|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Neboj, ještě něco zbývá. Současná ztráta z obchodování včetně nerealizovaných pozic činí něco přes 50 procent.Býčí trh se vrátí, až hlavní váhy z portfolia půjdou s velkýma ztrátama ven. A některé jsou drženy od začátku roku 2008...A zatím prodávat nehodlám. Ester půjde ven až za ceny kolem 200 a CETV cca 100.
reagovatzobrazit vlákno13.9. 2011 16:22|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Nemusím snad ani psát, že jestliže byl poslední prodej Kitkatu se ztrátou za 181,5, tak dokud jej zpět nekoupím, tak pod 180 výrazněji už nepůjde...Teď bude názorně vidět, jak to vypadá, jak skončí návštěva sekery smrti na nějakém titulu :-).
reagovatzobrazit vlákno13.9. 2011 16:13|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Příjde další výplach, fundament nefundament a k tomu dolar celkem vysoko...
reagovatzobrazit vlákno13.9. 2011 16:08|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Hlásím prodej posledních kousků Kitkatu. Tentokrát z portfolia smrti, které Kitkat nepřetržitě táhlo z cen cca 240 až na 130. Průměrná ztráta 13 procent. No, lepší výsledek než těch cca 30 pro prodejích za 130. Přeji hodně štěstí při dalších nárůstech. Jinak vidím, že Vigwam je mnou bit ostošest. Vyndat již sekeru nebo počkat až na ceny cca 500?
reagovatzobrazit vlákno4.9. 2011 14:59|Es-Age|(80.82.149.xxx)
Ha. týden jsem tu nebyl a nic podstatného se nestalo. Kitkat opět pod 10 USD. Žádný UP nebude. Čekám na nástup pod 130. Jinak Vigwam mě začíná štvát. Tři dny UPu, čekal jsem, že se mi za 790 prodá. Neprošel, takže cesta pod 700 je definitivně otevřená.
reagovatzobrazit vlákno12.8. 2011 15:02|Es-Age|(195.47.26.xxx)
No nicmoc. Poslední cílovky byly kolem 380, takže pokles o 100 kč. Mě to nezajímá. Zatím to nahoru nejde a vzhledem k tomu, že v portfoliu smrti Kitkat pořád je průměrně za 207, tak se UPu nebojím, protože žádný větší nebude. 207 je dlouhodobý strop.
reagovatzobrazit vlákno8.8. 2011 15:46|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Nechápu, proč ten debilní Kitkat během minulého poklesu na indexech neklesal vůbec a šel proti proudu. A dělal, že bude víceméně rezistentní...Marne. Posouvám cenu na ředění na 5 USD, jako u CETV.
reagovatzobrazit vlákno5.8. 2011 9:19|gladiator|(109.183.152.xxx)
zvalidovan trhem zvalidovan ...
reagovatzobrazit vlákno4.8. 2011 23:34|Es-Age|(80.82.149.xxx)
V kolik se zítra vyhlašuje ten trh práce?
reagovatzobrazit vlákno4.8. 2011 23:03|michaelzak|(83.208.171.xxx)
Jirko Jirko, nepreju Ti nic zleeeho, ale s tou svoji prezentaci tady na foooru si rikaaas o to nase moravske...: Na kazdou svinju se vari voda....:o)tim jsem chtel rict, ze Pycha predchazi pad... ;-)
brou vsem!
reagovatzobrazit vlákno4.8. 2011 22:40|Es-Age|(80.82.149.xxx)
Jsem zvědavý jestli Plíny po dnešních výsledcích klesnou aspoň pod 150...
Hormuz, ne Hormuz
Převládá zvýšená opatrnost
Inflace může náladu na trzích rychle změnit
Ve věku sta let zemřel vlivný americký ekonom a někdejší šéf centrální banky (Fed) Alan...
Pro příští rok chce vláda ponechat stejné sazby pro tabák, hazard i alkohol. Podle...
Menší zásilky do 150 eur ze třetích zemí podraží. Státy EU na ně od 1. července začnou...
Copyright © 2025. Všechna práva vyhrazena.
Zdroje dat: Burza cenných papírů Praha, a.s., RM-SYSTÉM, česká burza cenných papírů a.s., NASDAQ, NYSE, XETRA, WSE a CME/CBOT. Data ze zahraničí jsou zpožděna o 20 minut. Pro nepřihlášené jsou zpožděny i kurzy z BCPP, a to o 15 min.