Uživatel nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se
Pondělí 22.6.2026 15:38
Akcie.cz»Diskuse»KIT DIGITAL, INC.

Diskuse KIT DIGITAL, INC.

Poslední příspěvky

Přidat nový příspěvek

1 246 247 248 318

KIT DIGITAL, INC.:  Hvízd

Klíčem k následnému uklidnění mohl být tento dopis, jestli je ovšem pravý:
http://db.tt/4J9EMbQ

KIT DIGITAL, INC.:  Hvízd

Fuck. Tak to bylo teda tempo. Mohl jsem si dát pokyn níže. No nic, nabráno zpět za 170. Chtěl jsem si zaspekulovat na intraday. že se nakonec premarket nepotvrdí, resp. ne v takové míře a že by to sice spadnout mohlo ale ne až tak. Čekal jsem pokles někam k 10 USD. Žeby mnohem více přehnaná reakce u nás? Anebo to v premarketu jeblo málo...Připadá mi divné, proč to včera někdo vytáhl tak vysoko...Žeby se nic nevědělo?

KIT DIGITAL, INC.:  Vše dolů

Nová cílovka od SVS na CETV 15 USD. Už to začíná ty brutální cuty. Cíl 5 USD zůstává. Víc jak 100 za něj už nedám.

KIT DIGITAL, INC.:  Vše dolů

No, uvidíme za několik dní, jak za den Kitkat zase vyfasuje cca -8. Takových situací tu už bylo, co byl nad 10 a za jeden den to pak ztratil...Teď ale říkám, že pod 10USD nebo pod 180 více nepůjde, jelikož ho nemám. I kdyby indexy gruchly 10 procent dolů.

KIT DIGITAL, INC.:  Vše dolů

Ale jak jsem psal včera. Dokud nedokoupím alespoň něco málo zpět, výrazněji pod 180 nepůjde a je to tady. Od včerejška se drží těch 10 USD jak klíště při pokusech jít pod nich.

KIT DIGITAL, INC.:  Vše dolů

Chci koupit zpět za 130, takže budu čekat.

KIT DIGITAL, INC.:  Vše dolů

Mám vyprodaný akorát Kitkat. Zbytek držím.

KIT DIGITAL, INC.:  Vše dolů

Pokračuje čekání na obchodní den, kdy zase u min. poloviny akcií bude přes den svítit -6% a více a u CETV přes -10 :-). Kdypak k tomu zase dojde?Už jsem z těch nárůstů docela nervózní.

KIT DIGITAL, INC.:  Fund. info - ptf. smrti

Neměl jsi to prodávat. Prodal jsem totiž poslední várku se ztrátou za 181,5, takže pod 180 už bude do mého dalšího nákupu docela problém nakoupit.

KIT DIGITAL, INC.:  Fund. info - ptf. smrti

Neboj, ještě něco zbývá. Současná ztráta z obchodování včetně nerealizovaných pozic činí něco přes 50 procent.Býčí trh se vrátí, až hlavní váhy z portfolia půjdou s velkýma ztrátama ven. A některé jsou drženy od začátku roku 2008...A zatím prodávat nehodlám. Ester půjde ven až za ceny kolem 200 a CETV cca 100.

KIT DIGITAL, INC.:  Fund. info - ptf. smrti

Nemusím snad ani psát, že jestliže byl poslední prodej Kitkatu se ztrátou za 181,5, tak dokud jej zpět nekoupím, tak pod 180 výrazněji už nepůjde...Teď bude názorně vidět, jak to vypadá, jak skončí návštěva sekery smrti na nějakém titulu :-).

KIT DIGITAL, INC.:  Fund. info - ptf. smrti

Příjde další výplach, fundament nefundament a k tomu dolar celkem vysoko...

KIT DIGITAL, INC.:  Fund. info - ptf. smrti

Hlásím prodej posledních kousků Kitkatu. Tentokrát z portfolia smrti, které Kitkat nepřetržitě táhlo z cen cca 240 až na 130. Průměrná ztráta 13 procent. No, lepší výsledek než těch cca 30 pro prodejích za 130. Přeji hodně štěstí při dalších nárůstech. Jinak vidím, že Vigwam je mnou bit ostošest. Vyndat již sekeru nebo počkat až na ceny cca 500?

KIT DIGITAL, INC.:  Jedině UP :D

Ha. týden jsem tu nebyl a nic podstatného se nestalo. Kitkat opět pod 10 USD. Žádný UP nebude. Čekám na nástup pod 130. Jinak Vigwam mě začíná štvát. Tři dny UPu, čekal jsem, že se mi za 790 prodá. Neprošel, takže cesta pod 700 je definitivně otevřená.

KIT DIGITAL, INC.:  Jedině UP :D

No nicmoc. Poslední cílovky byly kolem 380, takže pokles o 100 kč. Mě to nezajímá. Zatím to nahoru nejde a vzhledem k tomu, že v portfoliu smrti Kitkat pořád je průměrně za 207, tak se UPu nebojím, protože žádný větší nebude. 207 je dlouhodobý strop.

KIT DIGITAL, INC.:  Jedině UP :D

Nechápu, proč ten debilní Kitkat během minulého poklesu na indexech neklesal vůbec a šel proti proudu. A dělal, že bude víceméně rezistentní...Marne. Posouvám cenu na ředění na 5 USD, jako u CETV.

KIT DIGITAL, INC.:  Každý sedmý američan nemá na jídlo

zvalidovan trhem zvalidovan ...

KIT DIGITAL, INC.:  Každý sedmý američan nemá na jídlo

V kolik se zítra vyhlašuje ten trh práce?

KIT DIGITAL, INC.:  Každý sedmý američan nemá na jídlo

Jirko Jirko, nepreju Ti nic zleeeho, ale s tou svoji prezentaci tady na foooru si rikaaas o to nase moravske...: Na kazdou svinju se vari voda....:o)tim jsem chtel rict, ze Pycha predchazi pad... ;-)

brou vsem!

KIT DIGITAL, INC.:  Každý sedmý američan nemá na jídlo

Jsem zvědavý jestli Plíny po dnešních výsledcích klesnou aspoň pod 150...

1 246 247 248 318

Graf KIT DIGITAL, INC., v likvidaci

22.06.2026
Graf - BAAKITDG


Odborné články

Ekonomika ČT24.cz