Uživatel nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se
Pondělí 22.6.2026 11:28
Akcie.cz»Diskuse»KIT DIGITAL, INC.

Diskuse KIT DIGITAL, INC.

Poslední příspěvky

Přidat nový příspěvek

1 247 248 249 318

KIT DIGITAL, INC.:  Fund. info - ptf. smrti

Neboj, ještě něco zbývá. Současná ztráta z obchodování včetně nerealizovaných pozic činí něco přes 50 procent.Býčí trh se vrátí, až hlavní váhy z portfolia půjdou s velkýma ztrátama ven. A některé jsou drženy od začátku roku 2008...A zatím prodávat nehodlám. Ester půjde ven až za ceny kolem 200 a CETV cca 100.

KIT DIGITAL, INC.:  Fund. info - ptf. smrti

Nemusím snad ani psát, že jestliže byl poslední prodej Kitkatu se ztrátou za 181,5, tak dokud jej zpět nekoupím, tak pod 180 výrazněji už nepůjde...Teď bude názorně vidět, jak to vypadá, jak skončí návštěva sekery smrti na nějakém titulu :-).

KIT DIGITAL, INC.:  Fund. info - ptf. smrti

Příjde další výplach, fundament nefundament a k tomu dolar celkem vysoko...

KIT DIGITAL, INC.:  Fund. info - ptf. smrti

Hlásím prodej posledních kousků Kitkatu. Tentokrát z portfolia smrti, které Kitkat nepřetržitě táhlo z cen cca 240 až na 130. Průměrná ztráta 13 procent. No, lepší výsledek než těch cca 30 pro prodejích za 130. Přeji hodně štěstí při dalších nárůstech. Jinak vidím, že Vigwam je mnou bit ostošest. Vyndat již sekeru nebo počkat až na ceny cca 500?

KIT DIGITAL, INC.:  Jedině UP :D

Ha. týden jsem tu nebyl a nic podstatného se nestalo. Kitkat opět pod 10 USD. Žádný UP nebude. Čekám na nástup pod 130. Jinak Vigwam mě začíná štvát. Tři dny UPu, čekal jsem, že se mi za 790 prodá. Neprošel, takže cesta pod 700 je definitivně otevřená.

KIT DIGITAL, INC.:  Jedině UP :D

No nicmoc. Poslední cílovky byly kolem 380, takže pokles o 100 kč. Mě to nezajímá. Zatím to nahoru nejde a vzhledem k tomu, že v portfoliu smrti Kitkat pořád je průměrně za 207, tak se UPu nebojím, protože žádný větší nebude. 207 je dlouhodobý strop.

KIT DIGITAL, INC.:  Jedině UP :D

Nechápu, proč ten debilní Kitkat během minulého poklesu na indexech neklesal vůbec a šel proti proudu. A dělal, že bude víceméně rezistentní...Marne. Posouvám cenu na ředění na 5 USD, jako u CETV.

KIT DIGITAL, INC.:  Každý sedmý američan nemá na jídlo

zvalidovan trhem zvalidovan ...

KIT DIGITAL, INC.:  Každý sedmý američan nemá na jídlo

V kolik se zítra vyhlašuje ten trh práce?

KIT DIGITAL, INC.:  Každý sedmý američan nemá na jídlo

Jirko Jirko, nepreju Ti nic zleeeho, ale s tou svoji prezentaci tady na foooru si rikaaas o to nase moravske...: Na kazdou svinju se vari voda....:o)tim jsem chtel rict, ze Pycha predchazi pad... ;-)

brou vsem!

KIT DIGITAL, INC.:  Každý sedmý američan nemá na jídlo

Jsem zvědavý jestli Plíny po dnešních výsledcích klesnou aspoň pod 150...

KIT DIGITAL, INC.:  Každý sedmý američan nemá na jídlo

Dokáže někdo odpovědět na to, jestli je Kitkat cyklickou akcií? Jak ovlivní jeho podnikání případná recese?

KIT DIGITAL, INC.:  Každý sedmý američan nemá na jídlo

Tak zítra poletí 2 loty na Kitkat. Je na cenách, na které jsem ho chtěl dostat. Dokonce ještě níže. Akorát lituju toho zbrkle koupeného lotu za 198. Achjo. Ten dnešní propad US indexů je ale fakt brutální. Takovým tempem to přece nemůže jít dál...i když. Psal jsem, že se vyplatí počkat až na páteční obchodování a vyplatilo se. Teď je otázkou, jestli risknout před trhem práce nabrat do plných nebo ne a jestli bude třeba čekat ne den ale rok na nástup...

KIT DIGITAL, INC.:  Dávám kapitalistovi měsíc, maximálně dva :-)

Takže zítra snad za 170 první ředění a pak budu usilovně přemýšlet, na jaké ceně nakoupím do plna = na žádné další nákupy už cash nebude. Jen si říkám, aby zítra po trhu práce nebylo překvapení. Dost mě překvapuje rychlost poklesu indexů. Jakoby se čekala hodně špatná data. Pokud nebudou a já věřím, že ne, pak dojde ke stabilizaci. Nezaměstnanost určitě nahoru půjde ale myslím si že ne relevantně poklesu, jaký v současné době indexy předvádějí.

KIT DIGITAL, INC.:  Dávám kapitalistovi měsíc, maximálně dva :-)

Taky se zatím zdá, že 10 USD prorazit nepůjde. Ještě má min. 2 pokusy, pokud trh práce dopadne lépe. Pokud ne, pak asi těch 10 USD padne.

KIT DIGITAL, INC.:  nwr

horska draha..:.

KIT DIGITAL, INC.:  Potkali jsme support?

Myslím, že jo.

KIT DIGITAL, INC.:  Potkali jsme support?

První ředění za 170, takže zítra jak to tak vidím, nakoupím nic. Ale ještě zítra a pak reakce na páteční trh práce, takže zatím jsem klidný. Neotálím. Držím mohutné množství za 190 a 198, takže s dalším nákupem už budu opatrný. Nákup za 180 mi teď příjde riskantní při tom, kolik už toho mám...

KIT DIGITAL, INC.:  Vtip na čtyři písmena

Jinak bych chtěl připomenout, že po doplnění pozic za 197 minulý pátek jsem prohlásil, že teď mi už je jedno, kam to půjde. Předtím jsem nechtěl růst, tak to neklesalo. Teď bych ho už i uvítal, tak to padá. Na růst dostatečná pozice ale ne full.Z poklesu zatím špatný nejsem. Pořád věřím v odraz nahoru. 300 už asi nikdy nebude ale těch cca 220 by jednou dát mohl. Otázkou zůstává, jestli dojde skutečně k double dip, kam Kitkat spadne. 8 USD jako se obchodoval krátce po vstupu na BCPP?Co myslíte?

KIT DIGITAL, INC.:  Vtip na čtyři písmena

Jen si nadávej. Psal jsem, že Kitkat zaleju svými nákupy krví. Jen k tomu bylo zapotřebí dvojnásobně větší množství, než jsem čekal. No nic. Úvěr vyřízen a budu ředit ale až pod 170. Sázím ale na to, že pod 10 USD to na close nedostanou. Divoký odraz od 10USd už to jednou totiž byl a taky šlo o pokles z ničeho nic bez žádných zpráv...

1 247 248 249 318

Graf KIT DIGITAL, INC., v likvidaci

22.06.2026
Graf - BAAKITDG


Odborné články

Ekonomika ČT24.cz