reagovatzobrazit vlákno2.11. 2012 16:34|michaelzak|(213.29.248.xxx)
KIT DIGITAL, INC.: Držím
Radek32: tem cenam po HV ve smyslu 6-10-12 a vice bych hrozne rad veril...mozna nekdy v delsim horizontu, ale ne ted....to by HV musely byt dost dobre a take by treba musel zacit boj o majoritu ve spolecnosti...
Krasna predstava, bohuzel realita je realita. :-)
reagovatzobrazit vlákno2.11. 2012 14:56|michaelzak|(213.29.248.xxx)
KIT DIGITAL, INC.: výsledky za 3q
ja mysim spise, ze tentokrat se jede feerovka a krome lidi co na tech HV delaji nikdo moc nevi, pac jsou pod drobnohledem....aby se neopakovala situace pred tim paadem...
to ze to klesa je nervozita jak to dopadne... :-)
reagovatzobrazit vlákno1.11. 2012 17:37|duf|(93.99.51.xxx)
KIT DIGITAL, INC.: Prodat před oznámením?
Taky si myslim že výsledky nebudou nic moc. Něco určitě prodám před.Ti propuštění lidi přece pobrali nějaké odstupné a taky dlouho žádná správa.