reagovatzobrazit vlákno3.9. 2012 15:34|michaelzak|(213.29.248.xxx)
KIT DIGITAL, INC.: Roste? To je dobre.
TL555: jo , mas recht nevystrelilo...holt si pockam, az neco Otik veseleho a libiveho placne...kazdopadne v souladu s HV a vyhledem do budoucna, cena kolem 50 kc je pro me hodne zajimava k uskutecneni dalsich nakupu...
reagovatzobrazit vlákno30.8. 2012 15:47|michaelzak|(213.29.248.xxx)
KIT DIGITAL, INC.: Vystrel nahoru?
tyhle dve zpravy z Patrie se fakt neumim prelozit, i kdyz jsou psany cesky...
15:30 KIT digital: Dohoda se vztahuje ke květnovému ujednání o privátní nabídce 7 milionů akcií a vydání warrantů s právem na odběr 5,25 milionu akcií a relevantním investorům
15:28 KIT digital oznamuje dohodu, v rámci které vyplatí investorům celkem 4,45 mil. USD, z toho polovinu do 31. srpna 2012 a druhou polovinu du 15. října 2012
Za co by mel KITD vyplacet investorum ty penize, muze to nekdo chytrejsi nez ja objasnit?
Dikes.
reagovatzobrazit vlákno30.8. 2012 16:27|michaelzak|(213.29.248.xxx)
KIT DIGITAL, INC.: Vystrel nahoru?
J.R: asi zrejme ta vymena na pozici CEO je dost pozitivni zprava... ;-)