Uživatel nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se
Čtvrtek 25.6.2026 14:11
Akcie.cz»Diskuse»KIT DIGITAL, INC.

Diskuse KIT DIGITAL, INC.

Poslední příspěvky

Přidat nový příspěvek

1 78 79 80 318

KIT DIGITAL, INC.:  Roste? To je dobre.

TL555: jo , mas recht nevystrelilo...holt si pockam, az neco Otik veseleho a libiveho placne...kazdopadne v souladu s HV a vyhledem do budoucna, cena kolem 50 kc je pro me hodne zajimava k uskutecneni dalsich nakupu...

KIT DIGITAL, INC.:  Vystrel nahoru?

tyhle dve zpravy z Patrie se fakt neumim prelozit, i kdyz jsou psany cesky...

15:30 KIT digital: Dohoda se vztahuje ke květnovému ujednání o privátní nabídce 7 milionů akcií a vydání warrantů s právem na odběr 5,25 milionu akcií a relevantním investorům

15:28 KIT digital oznamuje dohodu, v rámci které vyplatí investorům celkem 4,45 mil. USD, z toho polovinu do 31. srpna 2012 a druhou polovinu du 15. října 2012

Za co by mel KITD vyplacet investorum ty penize, muze to nekdo chytrejsi nez ja objasnit?

Dikes.

KIT DIGITAL, INC.:  Vystrel nahoru?

J.R: asi zrejme ta vymena na pozici CEO je dost pozitivni zprava... ;-)

1 78 79 80 318

Graf KIT DIGITAL, INC., v likvidaci

25.06.2026
Graf - BAAKITDG


Odborné články

Ekonomika ČT24.cz