KIT DIGITAL, INC.: Proc tak nizko?
Peva: uz dost dlouho se to jebalo kolem minim....drzim palce!
reagovatzobrazit vlákno30.8. 2012 12:40|michaelzak|(213.29.248.xxx)
Peva: uz dost dlouho se to jebalo kolem minim....drzim palce!
reagovatzobrazit vlákno30.8. 2012 14:31|kocan|(193.164.219.xxx)
koupil jsem nedévno za 56K, takže šup-up.
reagovatzobrazit vlákno30.8. 2012 12:38|michaelzak|(213.29.248.xxx)
TL555: kdo se boji nesmi do lesa! neni duvod, aby to slo nize a jeste muze byt dozvuk jizdy ze vcerejska....! v afteru uzavreli jeste o neco vys...s Orkem jsi mel taky bobky a jsem zvedavy na zitrejsi HV....uz dnes se objemy zvedly dost podstatne...kupuje se ""PRED"" ne az ""PO""...to se prodava....:-)
reagovatzobrazit vlákno30.8. 2012 12:52|michaelzak|(213.29.248.xxx)
TL555: pokud vim, tak Orko melo celkem peknou jizdu po minulych HV, ktere skoncili 3 mio EUR v plusu...takze jsi zrejme nakoupil nekdy predtim...jinak NEJlepsi investori investuji do projektu o kterych jsou presvedceni, ze budou ziskove...protoze az ziskove jsou, investuji do nich ostatni a to Ti NEJlepsi pomalu vybiraji zisky...;-)
reagovatzobrazit vlákno30.8. 2012 13:20|michaelzak|(213.29.248.xxx)
Peva: jsi tu cenu zvednul uz i tady v Praze. :)dobre Ty! ja stale drzim tech svych 4450 ks, kde kazdej cent je pro me cca 900 kc rozdil. :)
drzim palce!
Hormuz, ne Hormuz
Převládá zvýšená opatrnost
Inflace může náladu na trzích rychle změnit
Začíná příjem žádostí do další fáze programu Nová zelená úsporám (NZÚ), který...
Po víc než půlroční pauze stát znovu podpoří renovace budov, které mají snížit spotřebu...
Proti záměru zestátnit výrobu energetické skupiny ČEZ vystoupila skupina deseti signatářů...
Copyright © 2025. Všechna práva vyhrazena.
Zdroje dat: Burza cenných papírů Praha, a.s., RM-SYSTÉM, česká burza cenných papírů a.s., NASDAQ, NYSE, XETRA, WSE a CME/CBOT. Data ze zahraničí jsou zpožděna o 20 minut. Pro nepřihlášené jsou zpožděny i kurzy z BCPP, a to o 15 min.