reagovatzobrazit vlákno29.4. 2011 19:43|Es-Age|(80.82.149.xxx)
KIT DIGITAL, INC.: Zase klasika
Správně by to teď zhruba mělo začít padat a zavřít na 0-+0,5. Jako při poklesech, kde každý pokles byl vždy vymazán. Modlím se, aby i tento nesmyslný růst dostal nakládačku. Ale i když ne...při korekci indexů, která už přijít musí, to dá pak za dne klidně víc jak -10.
reagovatzobrazit vlákno29.4. 2011 20:49|Es-Age|(80.82.149.xxx)
KIT DIGITAL, INC.: Zase klasika
Tak to je konec. Průraz na 11,5.Proč jen u nás nešlo nabrat pod 170, jako několikrát v USA...
reagovatzobrazit vlákno28.4. 2011 9:32|Es-Age|(195.47.26.xxx)
KIT DIGITAL, INC.: Dolar
Tak to je maso. USD za 16,25. Tímto posouvám nákup KITKATU ze 170 na 160.
reagovatzobrazit vlákno28.4. 2011 9:33|Es-Age|(195.47.26.xxx)
KIT DIGITAL, INC.: Dolar
Včera zase pěkné ceny kolem 10,6 a zase následoval výtah na závěr. To už je skoro jistota, že když se při denním propadu nakoupí, tak se ten den zaručeně vydělá.