KIT DIGITAL, INC.: To je na pokutu...
soude podle toho jak dopadli hypoteky, tak ani v patek se dokupovat nebude...:)
reagovatzobrazit vlákno3.3. 2010 14:02|michaelzak|(213.29.248.xxx)
soude podle toho jak dopadli hypoteky, tak ani v patek se dokupovat nebude...:)
reagovatzobrazit vlákno3.3. 2010 12:53|michaelzak|(213.29.248.xxx)
Jirka D.: proc UP? ja to vidim psychologicky, proste proto aby to pak zase mohlo kam spadnout a dalo se neco vydelat..minuly tyden makra nic moc a nezuchlo to...proc? hadam, ze neni zajem...tak dedukuju UP...ale jsem opatrnej, proto si nechavam v zaloze nejaky cash na posledni vlnku dolu...treba v patek..P.S.: obchoduju s potravinarskymi komoditami a konecne se zacinaji nakupci v USA a EU probouzet..akcie to chytaji s predstihem jsem slysel...:-)
reagovatzobrazit vlákno3.3. 2010 12:54|michaelzak|(213.29.248.xxx)
Chains:...bych si nedovolil, mam pokoru k matematice a umeni grafologie.;-)
reagovatzobrazit vlákno3.3. 2010 12:39|michaelzak|(213.29.248.xxx)
Chains: a nemuzes sem hodit link s kratky navodem, jak se ty grafy tahaji...?;-)o kdoze jsou ti velci hosi...?:o)
reagovatzobrazit vlákno3.3. 2010 12:57|michaelzak|(213.29.248.xxx)
Krizaak: Keeez by, jeste bych rad dokoupil...;-)
Hormuz, ne Hormuz
Převládá zvýšená opatrnost
Inflace může náladu na trzích rychle změnit
Po víc než půlroční pauze stát znovu podpoří renovace budov, které mají snížit spotřebu...
Proti záměru zestátnit výrobu energetické skupiny ČEZ vystoupila skupina deseti signatářů...
Potravináři varují před doručováním potravin a doplňků stravy do výdejních boxů. V...
Copyright © 2025. Všechna práva vyhrazena.
Zdroje dat: Burza cenných papírů Praha, a.s., RM-SYSTÉM, česká burza cenných papírů a.s., NASDAQ, NYSE, XETRA, WSE a CME/CBOT. Data ze zahraničí jsou zpožděna o 20 minut. Pro nepřihlášené jsou zpožděny i kurzy z BCPP, a to o 15 min.