Uživatel nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se
Úterý 23.6.2026 0:47
Akcie.cz»Diskuse»KIT DIGITAL, INC.

Diskuse KIT DIGITAL, INC.

Poslední příspěvky

Přidat nový příspěvek

1 77 78 79 318

KIT DIGITAL, INC.:  copak to znamena

FIO je má na RMS.Neřekli ,že je tam nebudou obchodovat.

KIT DIGITAL, INC.:  Roste? To je dobre.

TL555: jo , mas recht nevystrelilo...holt si pockam, az neco Otik veseleho a libiveho placne...kazdopadne v souladu s HV a vyhledem do budoucna, cena kolem 50 kc je pro me hodne zajimava k uskutecneni dalsich nakupu...

KIT DIGITAL, INC.:  Vystrel nahoru?

J.R: asi zrejme ta vymena na pozici CEO je dost pozitivni zprava... ;-)

KIT DIGITAL, INC.:  Vystrel nahoru?

tyhle dve zpravy z Patrie se fakt neumim prelozit, i kdyz jsou psany cesky...

15:30 KIT digital: Dohoda se vztahuje ke květnovému ujednání o privátní nabídce 7 milionů akcií a vydání warrantů s právem na odběr 5,25 milionu akcií a relevantním investorům

15:28 KIT digital oznamuje dohodu, v rámci které vyplatí investorům celkem 4,45 mil. USD, z toho polovinu do 31. srpna 2012 a druhou polovinu du 15. října 2012

Za co by mel KITD vyplacet investorum ty penize, muze to nekdo chytrejsi nez ja objasnit?

Dikes.

KIT DIGITAL, INC.:  Proc tak nizko?

koupil jsem nedévno za 56K, takže šup-up.

KIT DIGITAL, INC.:  Proc tak nizko?

Peva: jsi tu cenu zvednul uz i tady v Praze. :)dobre Ty! ja stale drzim tech svych 4450 ks, kde kazdej cent je pro me cca 900 kc rozdil. :)

drzim palce!



KIT DIGITAL, INC.:  Proc tak nizko?

TL555: pokud vim, tak Orko melo celkem peknou jizdu po minulych HV, ktere skoncili 3 mio EUR v plusu...takze jsi zrejme nakoupil nekdy predtim...jinak NEJlepsi investori investuji do projektu o kterych jsou presvedceni, ze budou ziskove...protoze az ziskove jsou, investuji do nich ostatni a to Ti NEJlepsi pomalu vybiraji zisky...;-)

KIT DIGITAL, INC.:  Proc tak nizko?

Peva: uz dost dlouho se to jebalo kolem minim....drzim palce!

KIT DIGITAL, INC.:  Proc tak nizko?

TL555: kdo se boji nesmi do lesa! neni duvod, aby to slo nize a jeste muze byt dozvuk jizdy ze vcerejska....! v afteru uzavreli jeste o neco vys...s Orkem jsi mel taky bobky a jsem zvedavy na zitrejsi HV....uz dnes se objemy zvedly dost podstatne...kupuje se ""PRED"" ne az ""PO""...to se prodava....:-)

KIT DIGITAL, INC.:  Proc tak nizko?

Peva: kdybych mel nejake volne prachy, tak bych ted doredil, pac tahle zprava zrejme zvedne cenu....jinak momentalne na NASDAQu je poptavka $2.78 a nejlepsi nabidka $3.48 ....

KIT DIGITAL, INC.:  Proc tak nizko?

Peva: hadam, ze to je velmi dobra zprava a mohli bysme se konecne odrazit
na vyssi urovne....kua prace, uz me ty ceny kolem 3$ nebavi... :-)

KIT DIGITAL, INC.:  Budoucnost KITD

A kde je budu mít když jsem polovinu koupil na RMS a půl na KOBOSU.?
Přece nemůžou zmizet ,když FY existuje.A náklady by měl platit ten, kdo manipuluje s investicí. S USA má ČR smlouvu o ochraně investic.

KIT DIGITAL, INC.:  KIT

Čtu hodně,skoro denně takže vím.Ale taky vím že moc předpovědí nevychází.

KIT DIGITAL, INC.:  KIT

kocan: málo čteš :) Není to tak dlouho, kdy tu někteří psali, že koba bude hluboko pod 3000,- a Erste budou kupovat za 200,- Na Patrii se zase čeká na 50,- u NWR a 80,- u CETV. Škoda ale, že už tu nejsou tzv. ""prdelisti"" typu KAR, freeboy, modrák,... to by byli predikce :))

KIT DIGITAL, INC.:  KIT

A nevíš jestli bude KOBA za 3000 a ERSTE za 300....že bych to teď prodal.

KIT DIGITAL, INC.:  KIT

J.R.: jasny....s odstupem casu lze poznat, co a jak melo byt udelano...ale jak to bude...? na tom se vydelavaji prachy....:-) vsak nic ve zlym, v poho...jsem klidnej.

KIT DIGITAL, INC.:  KIT

Peva: diky za info. :-) Pokud se odrai ode dna a HV se budou zlepsovat,tak to vidim na KITu proste ruzove. Nebudu spechat.

KIT DIGITAL, INC.:  KIT

J.R.: proc KIT tedy po tah hruzostrasnych HV za 2Q nesel dolu aspon na 2 dolace??? Jabka byly taky kdysi kolem 3 dolacu a kdyby ses tenrat nekoho zeptal, jakou maji budoucnost, treba by Ti odpovedel stejne jako ty dnes ke KITu...:-) ja netvrdim, ze dopadnou jako Jabka, ale stejne tak ty nemas jistotu, ze KIT dopadne stejne jako treba NEP...vis jak, kazdej za svoje..;-)

KIT DIGITAL, INC.:  KIT čekám pád na hubu

Ptám se i proto ,že přechodem by se zmenšila ztráta.Tady to převedou asi na RMS ,měli by zdarma v rámci povinné ochrany investic.

KIT DIGITAL, INC.:  KIT čekám pád na hubu

Taky jsem dokoupil,vlastně omylem,páč jsem nezrušil starý pokyn.I tak mě to
mrzet nemusí,56k je třetina loňské nákupky,takže jsem dost zředil.
Může tu někdo uvést celkové náklady převodu 1 emise z PX do USA.?

1 77 78 79 318

Graf KIT DIGITAL, INC., v likvidaci

23.06.2026
Graf - BAAKITDG


Odborné články

Ekonomika ČT24.cz