KIT DIGITAL, INC.: Vystrel nahoru?
J.R: asi zrejme ta vymena na pozici CEO je dost pozitivni zprava... ;-)
reagovatzobrazit vlákno30.8. 2012 16:27|michaelzak|(213.29.248.xxx)
J.R: asi zrejme ta vymena na pozici CEO je dost pozitivni zprava... ;-)
reagovatzobrazit vlákno30.8. 2012 15:47|michaelzak|(213.29.248.xxx)
tyhle dve zpravy z Patrie se fakt neumim prelozit, i kdyz jsou psany cesky...
15:30 KIT digital: Dohoda se vztahuje ke květnovému ujednání o privátní nabídce 7 milionů akcií a vydání warrantů s právem na odběr 5,25 milionu akcií a relevantním investorům
15:28 KIT digital oznamuje dohodu, v rámci které vyplatí investorům celkem 4,45 mil. USD, z toho polovinu do 31. srpna 2012 a druhou polovinu du 15. října 2012
Za co by mel KITD vyplacet investorum ty penize, muze to nekdo chytrejsi nez ja objasnit?
Dikes.
reagovatzobrazit vlákno30.8. 2012 14:31|kocan|(193.164.219.xxx)
koupil jsem nedévno za 56K, takže šup-up.
reagovatzobrazit vlákno30.8. 2012 13:20|michaelzak|(213.29.248.xxx)
Peva: jsi tu cenu zvednul uz i tady v Praze. :)dobre Ty! ja stale drzim tech svych 4450 ks, kde kazdej cent je pro me cca 900 kc rozdil. :)
drzim palce!
reagovatzobrazit vlákno30.8. 2012 12:52|michaelzak|(213.29.248.xxx)
TL555: pokud vim, tak Orko melo celkem peknou jizdu po minulych HV, ktere skoncili 3 mio EUR v plusu...takze jsi zrejme nakoupil nekdy predtim...jinak NEJlepsi investori investuji do projektu o kterych jsou presvedceni, ze budou ziskove...protoze az ziskove jsou, investuji do nich ostatni a to Ti NEJlepsi pomalu vybiraji zisky...;-)
reagovatzobrazit vlákno30.8. 2012 12:40|michaelzak|(213.29.248.xxx)
Peva: uz dost dlouho se to jebalo kolem minim....drzim palce!
reagovatzobrazit vlákno30.8. 2012 12:38|michaelzak|(213.29.248.xxx)
TL555: kdo se boji nesmi do lesa! neni duvod, aby to slo nize a jeste muze byt dozvuk jizdy ze vcerejska....! v afteru uzavreli jeste o neco vys...s Orkem jsi mel taky bobky a jsem zvedavy na zitrejsi HV....uz dnes se objemy zvedly dost podstatne...kupuje se ""PRED"" ne az ""PO""...to se prodava....:-)
reagovatzobrazit vlákno30.8. 2012 12:34|michaelzak|(213.29.248.xxx)
Peva: kdybych mel nejake volne prachy, tak bych ted doredil, pac tahle zprava zrejme zvedne cenu....jinak momentalne na NASDAQu je poptavka $2.78 a nejlepsi nabidka $3.48 ....
reagovatzobrazit vlákno30.8. 2012 12:28|michaelzak|(213.29.248.xxx)
Peva: hadam, ze to je velmi dobra zprava a mohli bysme se konecne odrazit
na vyssi urovne....kua prace, uz me ty ceny kolem 3$ nebavi... :-)
reagovatzobrazit vlákno29.8. 2012 14:57|kocan|(193.164.219.xxx)
A kde je budu mít když jsem polovinu koupil na RMS a půl na KOBOSU.?
Přece nemůžou zmizet ,když FY existuje.A náklady by měl platit ten, kdo manipuluje s investicí. S USA má ČR smlouvu o ochraně investic.
reagovatzobrazit vlákno16.8. 2012 16:30|kocan|(193.164.219.xxx)
Čtu hodně,skoro denně takže vím.Ale taky vím že moc předpovědí nevychází.
reagovatzobrazit vlákno16.8. 2012 16:24|many|(85.207.10.xxx)
kocan: málo čteš :) Není to tak dlouho, kdy tu někteří psali, že koba bude hluboko pod 3000,- a Erste budou kupovat za 200,- Na Patrii se zase čeká na 50,- u NWR a 80,- u CETV. Škoda ale, že už tu nejsou tzv. ""prdelisti"" typu KAR, freeboy, modrák,... to by byli predikce :))
reagovatzobrazit vlákno16.8. 2012 16:08|kocan|(193.164.219.xxx)
A nevíš jestli bude KOBA za 3000 a ERSTE za 300....že bych to teď prodal.
reagovatzobrazit vlákno16.8. 2012 15:24|michaelzak|(213.29.248.xxx)
J.R.: jasny....s odstupem casu lze poznat, co a jak melo byt udelano...ale jak to bude...? na tom se vydelavaji prachy....:-) vsak nic ve zlym, v poho...jsem klidnej.
reagovatzobrazit vlákno16.8. 2012 13:56|michaelzak|(213.29.248.xxx)
Peva: diky za info. :-) Pokud se odrai ode dna a HV se budou zlepsovat,tak to vidim na KITu proste ruzove. Nebudu spechat.
reagovatzobrazit vlákno16.8. 2012 13:40|michaelzak|(213.29.248.xxx)
J.R.: proc KIT tedy po tah hruzostrasnych HV za 2Q nesel dolu aspon na 2 dolace??? Jabka byly taky kdysi kolem 3 dolacu a kdyby ses tenrat nekoho zeptal, jakou maji budoucnost, treba by Ti odpovedel stejne jako ty dnes ke KITu...:-) ja netvrdim, ze dopadnou jako Jabka, ale stejne tak ty nemas jistotu, ze KIT dopadne stejne jako treba NEP...vis jak, kazdej za svoje..;-)
reagovatzobrazit vlákno15.8. 2012 14:36|kocan|(193.164.219.xxx)
Ptám se i proto ,že přechodem by se zmenšila ztráta.Tady to převedou asi na RMS ,měli by zdarma v rámci povinné ochrany investic.
reagovatzobrazit vlákno15.8. 2012 12:55|kocan|(193.164.219.xxx)
Taky jsem dokoupil,vlastně omylem,páč jsem nezrušil starý pokyn.I tak mě to
mrzet nemusí,56k je třetina loňské nákupky,takže jsem dost zředil.
Může tu někdo uvést celkové náklady převodu 1 emise z PX do USA.?
reagovatzobrazit vlákno15.8. 2012 10:10|michaelzak|(213.29.248.xxx)
Me vubec nejde o to vytvaret nakupni atmosferu. :) vsechny kousky mam uz v USA. Nezbyva nez verit, ale nikde neni psane, ze se vzpamatuji a poctivou drinou to zase pujde UP...pokud vim, tak Apple jednu dobu take nebyl na tom nejlip a ejhle...:-)
reagovatzobrazit vlákno15.8. 2012 9:55|SuperGro|(90.177.160.xxx)
Většina lidí tu KIT kupuje jen proto, že na něm prodělali....a ted chtěj nakoupit a prodat se ziskem, čekat na raketu...odepsanej goodwill za 1 mld. kaček hm...není lepší zahodit svoji ješitnost a uznat, že tahle investice není dobrá a začít někde jinde?!
Chapu, že když je to hodně lidí v pozicich, tak se snaží aby se zde vytvářela ""nákupní atmosféra"" pro tento titul...
Hormuz, ne Hormuz
Převládá zvýšená opatrnost
Inflace může náladu na trzích rychle změnit
Vláda schválila podporu zapojení Česka do evropské soutěže o vybudování velkého datového...
Ve věku sta let zemřel vlivný americký ekonom a někdejší šéf centrální banky (Fed) Alan...
Pro příští rok chce vláda ponechat stejné sazby pro tabák, hazard i alkohol. Podle...
Copyright © 2025. Všechna práva vyhrazena.
Zdroje dat: Burza cenných papírů Praha, a.s., RM-SYSTÉM, česká burza cenných papírů a.s., NASDAQ, NYSE, XETRA, WSE a CME/CBOT. Data ze zahraničí jsou zpožděna o 20 minut. Pro nepřihlášené jsou zpožděny i kurzy z BCPP, a to o 15 min.