KIT DIGITAL, INC.: Budoucnost KITD
A kde je budu mít když jsem polovinu koupil na RMS a půl na KOBOSU.?
Přece nemůžou zmizet ,když FY existuje.A náklady by měl platit ten, kdo manipuluje s investicí. S USA má ČR smlouvu o ochraně investic.
reagovatzobrazit vlákno29.8. 2012 14:57|kocan|(193.164.219.xxx)
A kde je budu mít když jsem polovinu koupil na RMS a půl na KOBOSU.?
Přece nemůžou zmizet ,když FY existuje.A náklady by měl platit ten, kdo manipuluje s investicí. S USA má ČR smlouvu o ochraně investic.
reagovatzobrazit vlákno16.8. 2012 16:30|kocan|(193.164.219.xxx)
Čtu hodně,skoro denně takže vím.Ale taky vím že moc předpovědí nevychází.
reagovatzobrazit vlákno16.8. 2012 16:24|many|(85.207.10.xxx)
kocan: málo čteš :) Není to tak dlouho, kdy tu někteří psali, že koba bude hluboko pod 3000,- a Erste budou kupovat za 200,- Na Patrii se zase čeká na 50,- u NWR a 80,- u CETV. Škoda ale, že už tu nejsou tzv. ""prdelisti"" typu KAR, freeboy, modrák,... to by byli predikce :))
reagovatzobrazit vlákno16.8. 2012 16:08|kocan|(193.164.219.xxx)
A nevíš jestli bude KOBA za 3000 a ERSTE za 300....že bych to teď prodal.
reagovatzobrazit vlákno16.8. 2012 15:24|michaelzak|(213.29.248.xxx)
J.R.: jasny....s odstupem casu lze poznat, co a jak melo byt udelano...ale jak to bude...? na tom se vydelavaji prachy....:-) vsak nic ve zlym, v poho...jsem klidnej.
reagovatzobrazit vlákno16.8. 2012 13:56|michaelzak|(213.29.248.xxx)
Peva: diky za info. :-) Pokud se odrai ode dna a HV se budou zlepsovat,tak to vidim na KITu proste ruzove. Nebudu spechat.
reagovatzobrazit vlákno16.8. 2012 13:40|michaelzak|(213.29.248.xxx)
J.R.: proc KIT tedy po tah hruzostrasnych HV za 2Q nesel dolu aspon na 2 dolace??? Jabka byly taky kdysi kolem 3 dolacu a kdyby ses tenrat nekoho zeptal, jakou maji budoucnost, treba by Ti odpovedel stejne jako ty dnes ke KITu...:-) ja netvrdim, ze dopadnou jako Jabka, ale stejne tak ty nemas jistotu, ze KIT dopadne stejne jako treba NEP...vis jak, kazdej za svoje..;-)
reagovatzobrazit vlákno15.8. 2012 14:36|kocan|(193.164.219.xxx)
Ptám se i proto ,že přechodem by se zmenšila ztráta.Tady to převedou asi na RMS ,měli by zdarma v rámci povinné ochrany investic.
reagovatzobrazit vlákno15.8. 2012 12:55|kocan|(193.164.219.xxx)
Taky jsem dokoupil,vlastně omylem,páč jsem nezrušil starý pokyn.I tak mě to
mrzet nemusí,56k je třetina loňské nákupky,takže jsem dost zředil.
Může tu někdo uvést celkové náklady převodu 1 emise z PX do USA.?
reagovatzobrazit vlákno15.8. 2012 10:10|michaelzak|(213.29.248.xxx)
Me vubec nejde o to vytvaret nakupni atmosferu. :) vsechny kousky mam uz v USA. Nezbyva nez verit, ale nikde neni psane, ze se vzpamatuji a poctivou drinou to zase pujde UP...pokud vim, tak Apple jednu dobu take nebyl na tom nejlip a ejhle...:-)
reagovatzobrazit vlákno15.8. 2012 9:55|SuperGro|(90.177.160.xxx)
Většina lidí tu KIT kupuje jen proto, že na něm prodělali....a ted chtěj nakoupit a prodat se ziskem, čekat na raketu...odepsanej goodwill za 1 mld. kaček hm...není lepší zahodit svoji ješitnost a uznat, že tahle investice není dobrá a začít někde jinde?!
Chapu, že když je to hodně lidí v pozicich, tak se snaží aby se zde vytvářela ""nákupní atmosféra"" pro tento titul...
reagovatzobrazit vlákno15.8. 2012 9:25|michaelzak|(213.29.248.xxx)
VKZ: asi tak, zadne prekvapko ani zazraky, bude to tvrda drina a trpelivost, co zvedne KITD nahoru...nebo jeste pripadna akvizice ze strany nejake silne spolecnosti...:-) treba prave Googlu. ;-)
reagovatzobrazit vlákno15.8. 2012 9:13|michaelzak|(213.29.248.xxx)
Vysledky se zrejme dali ocekavat horsi, pri tom uklidu a odprodejich firem, co nemaji z hlavni cinnosti nic spolecneho...tak pokud pokles, bude sance nakoupit za lepsi ceny, ne? :-)
reagovatzobrazit vlákno9.8. 2012 12:22|michaelzak|(213.29.248.xxx)
Peva: taky to trochu poupravim....Hyro pokud vim, kupovali za akcie za cenu USD 4,17 nebo tak nejak a navic ziskali s tim i hotovost, kterou melo HYRO na uctech a to kolem 2 mio in dolares...takze zase tak spatnej deal to take nebyl...:-)
reagovatzobrazit vlákno9.8. 2012 11:39|SuperGro|(90.177.160.xxx)
Společnost dělala akvizice, ale jejich kvalita nebyla valná...navíc ty náklady spojené s nimi jsou abnormálně vysoké...viz. to poslední Hyro, nevim kolik to přesně bylo, ale za poslední rok myslim měla Hyro ztratu milion australskej babek...dlouhodobě neuměj využít svych technologií a jsou v minusu...a to se ted těžko bude zlepšovat v době, kdy náklady na kapitál jsou vyšší...jako loterie proč ne...ale jinak raději dál :-)
reagovatzobrazit vlákno2.8. 2012 19:47|SuperGro|(90.177.160.xxx)
Již brzo ;-) ... jsem rad, že pojede pod 60, že se moje predikce naplnila :-) ...nicméně, že bude odchazet z Prahy je škoda...
reagovatzobrazit vlákno27.7. 2012 10:33|kocan|(193.164.219.xxx)
To nemusí ukazovat,že bude dobře/kitd/,ale že je na dně .
reagovatzobrazit vlákno26.7. 2012 23:12|kocan|(193.164.219.xxx)
Taky ho mám.
reagovatzobrazit vlákno25.7. 2012 22:17|SuperGro|(90.177.160.xxx)
Tak spíš byl nelogická ta miniraketka k 90....ted míří ke své reálnější ceně...důvody tohoto názoru jsem již zde kdysi psal :-)
reagovatzobrazit vlákno25.7. 2012 20:08|SuperGro|(90.177.160.xxx)
Nevím jestli shorty poklesly či nikili, ale aktuálně KIT za 3,02 :-)
Hormuz, ne Hormuz
Převládá zvýšená opatrnost
Inflace může náladu na trzích rychle změnit
Dubaj si v uplynulých letech vybudovala pověst oázy stability v neklidném regionu, čímž...
Před deseti lety britští voliči v referendu rozhodli o vystoupení Británie z Evropské unie....
Vláda schválila podporu zapojení Česka do evropské soutěže o vybudování velkého datového...
Copyright © 2025. Všechna práva vyhrazena.
Zdroje dat: Burza cenných papírů Praha, a.s., RM-SYSTÉM, česká burza cenných papírů a.s., NASDAQ, NYSE, XETRA, WSE a CME/CBOT. Data ze zahraničí jsou zpožděna o 20 minut. Pro nepřihlášené jsou zpožděny i kurzy z BCPP, a to o 15 min.