reagovatzobrazit vlákno15.8. 2012 9:25|michaelzak|(213.29.248.xxx)
KIT DIGITAL, INC.: 2012-results-earnings-call-transcript
VKZ: asi tak, zadne prekvapko ani zazraky, bude to tvrda drina a trpelivost, co zvedne KITD nahoru...nebo jeste pripadna akvizice ze strany nejake silne spolecnosti...:-) treba prave Googlu. ;-)
reagovatzobrazit vlákno15.8. 2012 9:13|michaelzak|(213.29.248.xxx)
KIT DIGITAL, INC.: 2012-results-earnings-call-transcript
Vysledky se zrejme dali ocekavat horsi, pri tom uklidu a odprodejich firem, co nemaji z hlavni cinnosti nic spolecneho...tak pokud pokles, bude sance nakoupit za lepsi ceny, ne? :-)
reagovatzobrazit vlákno9.8. 2012 12:22|michaelzak|(213.29.248.xxx)
KIT DIGITAL, INC.: Proč to furt padá a kdy se to zastaví - NOKIA bude dražší než KITD?
Peva: taky to trochu poupravim....Hyro pokud vim, kupovali za akcie za cenu USD 4,17 nebo tak nejak a navic ziskali s tim i hotovost, kterou melo HYRO na uctech a to kolem 2 mio in dolares...takze zase tak spatnej deal to take nebyl...:-)
reagovatzobrazit vlákno9.8. 2012 11:39|SuperGro|(90.177.160.xxx)
KIT DIGITAL, INC.: Proč to furt padá a kdy se to zastaví - NOKIA bude dražší než KITD?
Společnost dělala akvizice, ale jejich kvalita nebyla valná...navíc ty náklady spojené s nimi jsou abnormálně vysoké...viz. to poslední Hyro, nevim kolik to přesně bylo, ale za poslední rok myslim měla Hyro ztratu milion australskej babek...dlouhodobě neuměj využít svych technologií a jsou v minusu...a to se ted těžko bude zlepšovat v době, kdy náklady na kapitál jsou vyšší...jako loterie proč ne...ale jinak raději dál :-)
reagovatzobrazit vlákno2.8. 2012 19:47|SuperGro|(90.177.160.xxx)
KIT DIGITAL, INC.: ..
Již brzo ;-) ... jsem rad, že pojede pod 60, že se moje predikce naplnila :-) ...nicméně, že bude odchazet z Prahy je škoda...
reagovatzobrazit vlákno27.7. 2012 10:33|kocan|(193.164.219.xxx)
KIT DIGITAL, INC.: Jeste znova dotaz na Short interest
To nemusí ukazovat,že bude dobře/kitd/,ale že je na dně .
reagovatzobrazit vlákno26.7. 2012 23:12|kocan|(193.164.219.xxx)
KIT DIGITAL, INC.: KITD roste na NASDAQ přes 17procent
Taky ho mám.
reagovatzobrazit vlákno25.7. 2012 22:17|SuperGro|(90.177.160.xxx)
KIT DIGITAL, INC.: kit výsledky
Tak spíš byl nelogická ta miniraketka k 90....ted míří ke své reálnější ceně...důvody tohoto názoru jsem již zde kdysi psal :-)
reagovatzobrazit vlákno25.7. 2012 20:08|SuperGro|(90.177.160.xxx)
KIT DIGITAL, INC.: KIT za 3 dolary
Nevím jestli shorty poklesly či nikili, ale aktuálně KIT za 3,02 :-)
reagovatzobrazit vlákno24.7. 2012 14:55|kocan|(193.164.219.xxx)
KIT DIGITAL, INC.: kit výsledky
KITD 9.8.2012e
reagovatzobrazit vlákno24.7. 2012 9:56|SuperGro|(90.177.160.xxx)
KIT DIGITAL, INC.: KIT
KIT konečně míří, tam kam patří...nicméně je škoda jeho odchodu, přeci jen zase zúží titulů na PX, když ani Avast či AVG neudělal duální listing :(
reagovatzobrazit vlákno19.7. 2012 19:02|Es-Age|(80.82.149.xxx)
KIT DIGITAL, INC.: detel
feryultra : Jako k čemu? Že dobré na nákup? Tak jedině kvůli divi. Jinak se taky moc nehýbou. Pegas je přibitý už měsíce v intervalu 420-460 i když jako jistota v téhle době určitě lepší než cyklické tituly.
reagovatzobrazit vlákno19.7. 2012 18:04|Es-Age|(80.82.149.xxx)
KIT DIGITAL, INC.: detel
A všimli jste si, že Tuzman snížil podíl ve firmě?
reagovatzobrazit vlákno19.7. 2012 18:01|Es-Age|(80.82.149.xxx)
KIT DIGITAL, INC.: detel
Já teď uvažuju nad třema titulama, co se týče budoucího vývoje : Nervák, CETV a Krocan. U všech je kdyby (cena uhlí, snížení zadlužení a cena reklamy, reorganizace a komoditní trh). Mě se z toho stále nejlíp jeví CETV, kde TW vstoupil na skoro 50 procent. V příštím roce možná navýší a tak náklady dluhu půjdou dolů. Ale bude to stačit na ziskové hospodaření? K tomu silný dolar. I tak se mi z těch tří zdá nejlepší. Krocan má větší potenciál ale tam člověk neví, co se v zákulisí odehrává. Jako nejlepší mi pořád přijde Ester z celého SPADu na delší trať. Pokud se teda zase něco nesemele. Teď nevím, jestli začít trejdit Ester mezi 378 a 390 nebo nedělat nic a počkat na výraznější propad na doplnění pozice s tím, že na long už mám nabráno pod 360. A ke Kitkatu : no, nevím nevím, co bude dál. Prodejů za 60 a 75 budu lituvat ještě dlouho ale kam se cena dlouhodobě vydá? Po útocích na 4,75 doláče po oznamení vstupu JET jsem si myslel, že ceny pod 5 budou minulostí a bylo mi z toho docela šoufl. Jenže teď je už zase ticho ohledně prodeje firmy, žádné nové dobré zprávy nejsou a tak si myslím, že zanedlouho se opět k 2,5 podívat můžem, ne-li níže. Je to stejná rulate jako Nokia.
reagovatzobrazit vlákno19.7. 2012 17:28|Es-Age|(80.82.149.xxx)
KIT DIGITAL, INC.: detel
Jinak jako jedinou možnost něco málo vydělat vidím na BCPP u bank a Vigwamu. Zbytek je buď ve stagnaci nebo v trvalém poklesu. A Unipetrol bych nechal z BCPP vyhodit.
reagovatzobrazit vlákno19.7. 2012 16:37|kocan|(193.164.219.xxx)
KIT DIGITAL, INC.: detel
Není to nějaké divné,ten rozdíl ceny na DETELU u nás a v Německu? Jako by to zmanipulované.
reagovatzobrazit vlákno19.7. 2012 16:08|Es-Age|(80.82.149.xxx)
KIT DIGITAL, INC.: Co ted s akciema?
Ztráta více než dvojnásobná oproti očekávaní a na začátek skoro 15 procent růst. Tohleto prostě nemohlo nevyprovokovat sekeru smrti k úderu. Hlásím úder za 42. Zatímto předchozí nákup za 47 a uzavřený za 42,4 měl původně něco vydělat, tenhle úder za 42 má jediný cíl. Dostat Nokií na nulu:-).
reagovatzobrazit vlákno19.7. 2012 13:21|kocan|(193.164.219.xxx)
KIT DIGITAL, INC.: detel
Tož jsem 100kousků prodal,vlastně mi je prodali ,je to nějak na Fiu bloklý.
reagovatzobrazit vlákno19.7. 2012 12:21|iv2|(88.101.131.xxx)
KIT DIGITAL, INC.: detel
Ne.
reagovatzobrazit vlákno3.7. 2012 11:22|SuperGro|(90.177.160.xxx)
KIT DIGITAL, INC.: Prodej casti firmy.
TL555: U těch 5 dolarů jsou ty waranty na akcie, takže tam by mohlo byt taky zajmavé :-) ...nicméně jen blázen a šortař to ted muže kupovat :-)