KIT DIGITAL, INC.: KITD roste na NASDAQ přes 17procent
Taky ho mám.
reagovatzobrazit vlákno26.7. 2012 23:12|kocan|(193.164.219.xxx)
Taky ho mám.
reagovatzobrazit vlákno25.7. 2012 22:17|SuperGro|(90.177.160.xxx)
Tak spíš byl nelogická ta miniraketka k 90....ted míří ke své reálnější ceně...důvody tohoto názoru jsem již zde kdysi psal :-)
reagovatzobrazit vlákno25.7. 2012 20:08|SuperGro|(90.177.160.xxx)
Nevím jestli shorty poklesly či nikili, ale aktuálně KIT za 3,02 :-)
reagovatzobrazit vlákno24.7. 2012 14:55|kocan|(193.164.219.xxx)
KITD 9.8.2012e
reagovatzobrazit vlákno24.7. 2012 9:56|SuperGro|(90.177.160.xxx)
KIT konečně míří, tam kam patří...nicméně je škoda jeho odchodu, přeci jen zase zúží titulů na PX, když ani Avast či AVG neudělal duální listing :(
reagovatzobrazit vlákno19.7. 2012 19:02|Es-Age|(80.82.149.xxx)
feryultra : Jako k čemu? Že dobré na nákup? Tak jedině kvůli divi. Jinak se taky moc nehýbou. Pegas je přibitý už měsíce v intervalu 420-460 i když jako jistota v téhle době určitě lepší než cyklické tituly.
reagovatzobrazit vlákno19.7. 2012 18:04|Es-Age|(80.82.149.xxx)
A všimli jste si, že Tuzman snížil podíl ve firmě?
reagovatzobrazit vlákno19.7. 2012 18:01|Es-Age|(80.82.149.xxx)
Já teď uvažuju nad třema titulama, co se týče budoucího vývoje : Nervák, CETV a Krocan. U všech je kdyby (cena uhlí, snížení zadlužení a cena reklamy, reorganizace a komoditní trh). Mě se z toho stále nejlíp jeví CETV, kde TW vstoupil na skoro 50 procent. V příštím roce možná navýší a tak náklady dluhu půjdou dolů. Ale bude to stačit na ziskové hospodaření? K tomu silný dolar. I tak se mi z těch tří zdá nejlepší. Krocan má větší potenciál ale tam člověk neví, co se v zákulisí odehrává. Jako nejlepší mi pořád přijde Ester z celého SPADu na delší trať. Pokud se teda zase něco nesemele. Teď nevím, jestli začít trejdit Ester mezi 378 a 390 nebo nedělat nic a počkat na výraznější propad na doplnění pozice s tím, že na long už mám nabráno pod 360. A ke Kitkatu : no, nevím nevím, co bude dál. Prodejů za 60 a 75 budu lituvat ještě dlouho ale kam se cena dlouhodobě vydá? Po útocích na 4,75 doláče po oznamení vstupu JET jsem si myslel, že ceny pod 5 budou minulostí a bylo mi z toho docela šoufl. Jenže teď je už zase ticho ohledně prodeje firmy, žádné nové dobré zprávy nejsou a tak si myslím, že zanedlouho se opět k 2,5 podívat můžem, ne-li níže. Je to stejná rulate jako Nokia.
reagovatzobrazit vlákno19.7. 2012 17:28|Es-Age|(80.82.149.xxx)
Jinak jako jedinou možnost něco málo vydělat vidím na BCPP u bank a Vigwamu. Zbytek je buď ve stagnaci nebo v trvalém poklesu. A Unipetrol bych nechal z BCPP vyhodit.
reagovatzobrazit vlákno19.7. 2012 16:37|kocan|(193.164.219.xxx)
Není to nějaké divné,ten rozdíl ceny na DETELU u nás a v Německu? Jako by to zmanipulované.
reagovatzobrazit vlákno19.7. 2012 16:08|Es-Age|(80.82.149.xxx)
Ztráta více než dvojnásobná oproti očekávaní a na začátek skoro 15 procent růst. Tohleto prostě nemohlo nevyprovokovat sekeru smrti k úderu. Hlásím úder za 42. Zatímto předchozí nákup za 47 a uzavřený za 42,4 měl původně něco vydělat, tenhle úder za 42 má jediný cíl. Dostat Nokií na nulu:-).
reagovatzobrazit vlákno19.7. 2012 13:21|kocan|(193.164.219.xxx)
Tož jsem 100kousků prodal,vlastně mi je prodali ,je to nějak na Fiu bloklý.
reagovatzobrazit vlákno19.7. 2012 12:21|iv2|(88.101.131.xxx)
Ne.
reagovatzobrazit vlákno3.7. 2012 11:22|SuperGro|(90.177.160.xxx)
TL555: U těch 5 dolarů jsou ty waranty na akcie, takže tam by mohlo byt taky zajmavé :-) ...nicméně jen blázen a šortař to ted muže kupovat :-)
reagovatzobrazit vlákno3.7. 2012 10:48|SuperGro|(90.177.160.xxx)
Vidíte, co je to za shit a stejnak pořád držíte :-)...podvody, prodeje aktiv pod cenou....takhle společnost, která má mít ružovou budoucnost nevypadá :-), dejme tomu čezík ma P/E cca kolem 9 ...to by znamenalo v podání KITU při současné ceně zisk za tento rok zisk 10 Kč na akcii...což by mělo byt 480 mega Kč...nebo také 24 mega dolarů...bude to tento rok? nebude....bude to přiští rok?...přespříští?...
PS:Srovnavat energetický a technologicky sektor sice není uplně košer, ale jde spíš o tu podstatu :-)
reagovatzobrazit vlákno26.6. 2012 14:20|michaelzak|(213.29.248.xxx)
V pre-marketu 1.5 tis ks za cenu $4.89, tim se o 9 centu KITak dostava nad Cetku. :-)
Jen tak daale..
reagovatzobrazit vlákno26.6. 2012 13:01|michaelzak|(213.29.248.xxx)
jasny, vim co myslis, to Orko jsem spatne odhadl...snad jeste pred HV za 2Q vyklesne, chystam se na nej taky...dokonce bych klidne prodal Kitak v Cesku a pred HV se svezl na Orku aspon kousek. :-) a vzak si zpatky tu ztratu. :-)
reagovatzobrazit vlákno26.6. 2012 12:43|michaelzak|(213.29.248.xxx)
Ahoj, tak treba JEC oznamilo navyseni podilu na 8%, z toho usuzuji, ze minimalne JEC nakupoalo jeste minuly tyden...:-)
reagovatzobrazit vlákno26.6. 2012 12:15|michaelzak|(213.29.248.xxx)
ferry ultra: pocitam, ze dneska mozna KItak zkoriguje ten vcerejsi narust, ale koncem tydne by mohl atakovat $5....zalezi co na to kupci, do hlavy jim nevidime. :-) ale chut nakupovat tu stale je, hlavne u party kolem Hamota...:-)
reagovatzobrazit vlákno26.6. 2012 12:06|michaelzak|(213.29.248.xxx)
Kocan: nevim, ja jsem prevedl dobrovolne...treba by jsi platit nemusel.jenom pisu, ze neni treba se strachovat, ze po odchodu z Prahy by se to nedalo resit...
Hormuz, ne Hormuz
Převládá zvýšená opatrnost
Inflace může náladu na trzích rychle změnit
Energetická skupina ČEZ v úterý založila svou dceřinou firmu s názvem ČEZ Energy. Do ní...
Dubaj si v uplynulých letech vybudovala pověst oázy stability v neklidném regionu, čímž...
Před deseti lety britští voliči v referendu rozhodli o vystoupení Británie z Evropské unie....
Copyright © 2025. Všechna práva vyhrazena.
Zdroje dat: Burza cenných papírů Praha, a.s., RM-SYSTÉM, česká burza cenných papírů a.s., NASDAQ, NYSE, XETRA, WSE a CME/CBOT. Data ze zahraničí jsou zpožděna o 20 minut. Pro nepřihlášené jsou zpožděny i kurzy z BCPP, a to o 15 min.