KIT DIGITAL, INC.: CHYBA 404 úplně všude
Jo ale to je anglicky.Copa tam píšou?
reagovatzobrazit vlákno20.6. 2012 9:48|kocan|(193.164.219.xxx)
Jo ale to je anglicky.Copa tam píšou?
reagovatzobrazit vlákno19.6. 2012 21:24|SuperGro|(90.177.160.xxx)
jirkatenista: Koupil bysis bednu schnilejch jablek jen proto, že jí ted lidi kupujou? :-) ... předpokladam, že nekoupil a podobně bych to viděl s KITem :-) ...pro rust není žadny fundamentální důvod, psychologický možná...ale na psychologii v dlouhem období nelze brat zřetel :-) ...lidi za tenhle titul davali kdysi přes 2 kila a v podstatě ani nevěděli proč, vlastně věděli, že budou zisky...misto toho přišla ztrata, nově vydané akcie atd. ...jestli chceš hrat casino, tak bych doporučoval vstoupit do pozice na nižších částkách ;-). ale dělej jak uznaš za vhodné :-)
reagovatzobrazit vlákno18.6. 2012 16:26|Es-Age|(109.81.245.xxx)
Zdravím. Myslel jsem, že sekery smrti nechám na chvíli být ale poté, co jsem pustil lot Kitkatu za 60 a poté další za 75 se ztrátou přes 60 procent a ten zmrd z ničeho nic letěl nesmyslně nahoru, ačkoliv se měl na 3,75 jakožto rezistenci zastavit a jet zase dolů, jsem musel zasadit smrtelný úder. A tak první nákup byl za 80 poté, co bez problému projel hranici 75 a dneska jsem po sáňkařské jízdě udeřil znovu, krev stříkla za 85. Další nákupy ale už nebudou dokud ho nedostanu pod 60. A jelikož vše, co portfolio smrti nakoupí, s jistotou padne min. o 30-50 procent během pár dnů, tak tohleto by měla být jistota. Nehledě na to, že nás čeká emise za 2,91 tuším, takže už z tohohle důvodu nemá na těhle cenách vůbec co dělat...Jinak jsem peníze z Kitkatu přelil jak jsem již psal do Nerváku za 110 a do Estery za 356,360 a dnes další dokoupení za 359. Cíl jako u Kitkatu, ačkoliv portfolio je jiné. Srazit cenu o 30-50 procent dolů. Řecko mi bohužel nepomohlo ačkoliv Pasok mi udělal radost, že se šprajcnul, že do koalice bez SYRIZY nepůjde, takže si myslím, že šance na krvavý masakr pořád je i bez Španělska. Zbytek peněz si musím nechat na spekulaci na ten brutální pád indexů. Přeci jen ztrátu z prodeje za 60 jsem měl už hodně velkou a současné ceny zatím takovou šanci na vrácení těch peněz zpět nenabízejí. A na QE3 zapomeňte. Po QE šly prvně nahoru materiálové a finanční tituly a jelikož mezi ně patří Nervák i Estera, tak si myslím, že FED nepříjde s ničím. Kitkat dostal dvě rány mezi oči, index bude držen Esterou, takže na chvíli obchody opět opouštím a loučím se. Vrátím se, až bude něco na BCPP zmasakrováno, popř. dostane na budku celý index, nebo se index vydá více vzhůru, což se ale jistě nestane :-). Přeji hodně štěstí a držitelům Kitkatu pevné nervy. Když jsem měl loty, tak jsem doufal v růst. Tyhle nákupy ho mají dostat na nulu a tímto se staly neprodejné :-).
reagovatzobrazit vlákno18.6. 2012 15:03|SuperGro|(90.177.160.xxx)
jiri123: Taky jsem nedavno četl nějakou knižku, od Siegla myslim...byla tam čast v podobném duchu...Kit dělá obor,který se jeví, že má budoucnost, nicméně žádné hmatatelné vysledky nejsou, nebyly a ani to nevypada, že by se mělo něco natom změnit. Vše co skutečně proběhlo na kitu bylo silně negativního rázu...jediny pozitivní aspekty jsou na bázi jedna bába povidala...a mají nulovou nebo takřka nulovou vypovidajicí hodnotu.
reagovatzobrazit vlákno18.6. 2012 14:19|michaelzak|(213.29.248.xxx)
Polda: keez by keeez. :-)
reagovatzobrazit vlákno18.6. 2012 12:58|michaelzak|(213.29.248.xxx)
SuperGro: tady jde o spekulaci na boj zikani majority v KITu a spekulaci na pripadne prevzeti silnym investorem...proto vystrel na ktery tady drzitele KITu cekaji nema co do cineni s kondici firmy...tedy aspon ja nemam o KITu iluze. :-)kazdopadne vystrel cekam a snad bude poradnej...jasne, mluvi ze me pozice. :-)
reagovatzobrazit vlákno18.6. 2012 12:27|SuperGro|(90.177.160.xxx)
Klidně se vsadim, že se letos na 10 doláčů či těsně pod nepodívá. Po všech pruserech, vydanejch akcí za 4 doláče...nevim, který sebevrah by to kupoval, za vyšší částky, když je na trhu tolik možností jak investovat do mnoha průhlednějších titulů, které mají zisky a vyplácejí dividendu...
Je mi jasný, že když tu má spousta lidí naloženo vagony toho, že jsou silně pozitivní v komentářích k tomuto titulu.
reagovatzobrazit vlákno18.6. 2012 11:55|kocan|(193.164.219.xxx)
Čekal jsem větší pohyb zvlášť Erste,rychle to ochladlo.
reagovatzobrazit vlákno18.6. 2012 11:29|michaelzak|(213.29.248.xxx)
Polda: jedu na dovcu od 2/7 a do budu hodne nervozni, pokud nebudu mit uzavreno...pokud do te doby probehne poradna svice nad $10, mohla by byt dovca mnohem prijemnejsi a klidnejsi...:-)
nicmene leto cekam horke, hooodne horke...
reagovatzobrazit vlákno18.6. 2012 11:10|michaelzak|(213.29.248.xxx)
Vysedavac: za 8-10 prodam mozna prvnich 350 ks z mych 3350. :-) pomalu zacnu preklapet do Orka...;-)
reagovatzobrazit vlákno18.6. 2012 10:53|michaelzak|(213.29.248.xxx)
Polda: je to mozne, slabsi povahy vysypou...ale taky mozna nebude cas na korekci a shortaci zacnou uzavirat sve shorty...sam jsem zvedavy jak se to vyvine..
reagovatzobrazit vlákno18.6. 2012 10:16|michaelzak|(213.29.248.xxx)
dg: vzhledem k tomu,ze to je teprve zacatek a poradna medialni masaz ohledne prevzeti teprve zacne, bych se nebal...;-) ja chci vyklapet za ceny nad 8-10 USD. :) podle situace, jak se to bude vyvijet...nicmene 6 USD cekam, ze bude do konce cervna urcite.
reagovatzobrazit vlákno14.6. 2012 9:03|michaelzak|(213.29.248.xxx)
Mates75: diky za podporu, ano cesta bude jeste dlouha na tech 8-10 dolcu, nicmene cena kolem 4 dolcu uz je veselejsi... :-) treba to je jenom zacatek spanile jizdy (mozna posledni) ;-)
reagovatzobrazit vlákno13.6. 2012 15:39|michaelzak|(213.29.248.xxx)
v USA uz 300 tis ks zobchodovano za necelych 10 min, to jde...i ten UP celkem jde...:-)
reagovatzobrazit vlákno13.6. 2012 14:42|michaelzak|(213.29.248.xxx)
POdle pre-marketu v USA nejnizsi nabidka za $3.9. :) aby jsme dnes skokem nesli nad $4... :)
reagovatzobrazit vlákno13.6. 2012 10:08|SuperGro|(90.177.160.xxx)
feryultra: Taky si myslim, že pojedeme poměrně svižně nahoru na CETV ;-)
reagovatzobrazit vlákno13.6. 2012 10:05|SuperGro|(90.177.160.xxx)
michaelzak: Úpis akcií za 4,17 doláčů mě nějak moc nepřesvědčilo...jako kdyby upsali při ceně kolem 3 za těch 4,17, tak neřeknu...moc se ani titul managemntu kupovat nechce? proč? Když by to měla byt takova bomba?
Poslední kup Hyro tržby 20 mega australskejch doláčů za rok 2011, ztrata 2 mil.australskejch doláčů ...a za to jim ještě přeupišou o X mega akcií více...
Kit provozní zisk za 1Q -160 mega korun, celkova ztrata kolem pul miliardy
Hrozba dalšího úpisu akcií, jelikož nemaj cash...
Veřit tomuhle na nějakou raketu, to za nervy podle mě nestojí, navíc ta raketa bude moct doletět, tak max na 5 doláčů do konce roku, osobně čekam po vysledkách za 2Q se poletí dolu :-)
reagovatzobrazit vlákno13.6. 2012 9:46|michaelzak|(213.29.248.xxx)
SuperGro: jasne, ze ze me mluvi pozice a tez vira v lepsi zitrky na tomto titulu!:-) momentalne ale management dela poradek bych si troufl tvrdit...uklizi po tom predchozim vedeni...bych rekl. :) jj, urcite se najdou lepsi tituly, vzdycky se najdou.
reagovatzobrazit vlákno13.6. 2012 9:41|SuperGro|(90.177.160.xxx)
michaelzak : Hovoří z tebe pozice :-). Nevim jakej blázen by si to za 10 doláčů koupil, v nějakém kratším horizontu, když management rozhoduje proti zájmu akcionářů. Aktuálně jsou na trhu daleko lepší ziskové tituly za dobrý peníz...
reagovatzobrazit vlákno13.6. 2012 9:34|michaelzak|(213.29.248.xxx)
dg: vcera odpocinek a dneska snad hura opet UP! :) verim, ze spousta lidi musi mit nervy na dranc...to teda, zvlaste pri nakupkach nad 150, ale pokud to konsoliduji a udelaji opet dobre HV, jedeme nad 10 dolcu jako prd...
Hormuz, ne Hormuz
Převládá zvýšená opatrnost
Inflace může náladu na trzích rychle změnit
Po víc než půlroční pauze stát znovu podpoří renovace budov, které mají snížit spotřebu...
Proti záměru zestátnit výrobu energetické skupiny ČEZ vystoupila skupina deseti signatářů...
Potravináři varují před doručováním potravin a doplňků stravy do výdejních boxů. V...
Copyright © 2025. Všechna práva vyhrazena.
Zdroje dat: Burza cenných papírů Praha, a.s., RM-SYSTÉM, česká burza cenných papírů a.s., NASDAQ, NYSE, XETRA, WSE a CME/CBOT. Data ze zahraničí jsou zpožděna o 20 minut. Pro nepřihlášené jsou zpožděny i kurzy z BCPP, a to o 15 min.