zavřít Přihlášení

Uživatel nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se
Čtvrtek 25.6.2026 16:44
Akcie.cz»Diskuse»KIT DIGITAL, INC.

Diskuse KIT DIGITAL, INC.

Poslední příspěvky

Přidat nový příspěvek

1 93 94 95 318

KIT DIGITAL, INC.:  KITD

SuperGro: tady jde o spekulaci na boj zikani majority v KITu a spekulaci na pripadne prevzeti silnym investorem...proto vystrel na ktery tady drzitele KITu cekaji nema co do cineni s kondici firmy...tedy aspon ja nemam o KITu iluze. :-)kazdopadne vystrel cekam a snad bude poradnej...jasne, mluvi ze me pozice. :-)

KIT DIGITAL, INC.:  KITD

Klidně se vsadim, že se letos na 10 doláčů či těsně pod nepodívá. Po všech pruserech, vydanejch akcí za 4 doláče...nevim, který sebevrah by to kupoval, za vyšší částky, když je na trhu tolik možností jak investovat do mnoha průhlednějších titulů, které mají zisky a vyplácejí dividendu...

Je mi jasný, že když tu má spousta lidí naloženo vagony toho, že jsou silně pozitivní v komentářích k tomuto titulu.


KIT DIGITAL, INC.:  KITD

Čekal jsem větší pohyb zvlášť Erste,rychle to ochladlo.

KIT DIGITAL, INC.:  ..

Polda: jedu na dovcu od 2/7 a do budu hodne nervozni, pokud nebudu mit uzavreno...pokud do te doby probehne poradna svice nad $10, mohla by byt dovca mnohem prijemnejsi a klidnejsi...:-)

nicmene leto cekam horke, hooodne horke...

KIT DIGITAL, INC.:  ..

Vysedavac: za 8-10 prodam mozna prvnich 350 ks z mych 3350. :-) pomalu zacnu preklapet do Orka...;-)

KIT DIGITAL, INC.:  ..

Polda: je to mozne, slabsi povahy vysypou...ale taky mozna nebude cas na korekci a shortaci zacnou uzavirat sve shorty...sam jsem zvedavy jak se to vyvine..

KIT DIGITAL, INC.:  ..

dg: vzhledem k tomu,ze to je teprve zacatek a poradna medialni masaz ohledne prevzeti teprve zacne, bych se nebal...;-) ja chci vyklapet za ceny nad 8-10 USD. :) podle situace, jak se to bude vyvijet...nicmene 6 USD cekam, ze bude do konce cervna urcite.

KIT DIGITAL, INC.:  4 USD a jdeme dááál :)

Mates75: diky za podporu, ano cesta bude jeste dlouha na tech 8-10 dolcu, nicmene cena kolem 4 dolcu uz je veselejsi... :-) treba to je jenom zacatek spanile jizdy (mozna posledni) ;-)

KIT DIGITAL, INC.:  Premarket v zeleném - jo to už tady bylo několikrát !

v USA uz 300 tis ks zobchodovano za necelych 10 min, to jde...i ten UP celkem jde...:-)

KIT DIGITAL, INC.:  Premarket v zeleném

POdle pre-marketu v USA nejnizsi nabidka za $3.9. :) aby jsme dnes skokem nesli nad $4... :)

KIT DIGITAL, INC.:  tak kdo vysype ještě dnes?

feryultra: Taky si myslim, že pojedeme poměrně svižně nahoru na CETV ;-)

KIT DIGITAL, INC.:  tak kdo vysype ještě dnes?

michaelzak: Úpis akcií za 4,17 doláčů mě nějak moc nepřesvědčilo...jako kdyby upsali při ceně kolem 3 za těch 4,17, tak neřeknu...moc se ani titul managemntu kupovat nechce? proč? Když by to měla byt takova bomba?

Poslední kup Hyro tržby 20 mega australskejch doláčů za rok 2011, ztrata 2 mil.australskejch doláčů ...a za to jim ještě přeupišou o X mega akcií více...

Kit provozní zisk za 1Q -160 mega korun, celkova ztrata kolem pul miliardy

Hrozba dalšího úpisu akcií, jelikož nemaj cash...

Veřit tomuhle na nějakou raketu, to za nervy podle mě nestojí, navíc ta raketa bude moct doletět, tak max na 5 doláčů do konce roku, osobně čekam po vysledkách za 2Q se poletí dolu :-)

KIT DIGITAL, INC.:  tak kdo vysype ještě dnes?

SuperGro: jasne, ze ze me mluvi pozice a tez vira v lepsi zitrky na tomto titulu!:-) momentalne ale management dela poradek bych si troufl tvrdit...uklizi po tom predchozim vedeni...bych rekl. :) jj, urcite se najdou lepsi tituly, vzdycky se najdou.

KIT DIGITAL, INC.:  tak kdo vysype ještě dnes?

michaelzak : Hovoří z tebe pozice :-). Nevim jakej blázen by si to za 10 doláčů koupil, v nějakém kratším horizontu, když management rozhoduje proti zájmu akcionářů. Aktuálně jsou na trhu daleko lepší ziskové tituly za dobrý peníz...

KIT DIGITAL, INC.:  tak kdo vysype ještě dnes?

dg: vcera odpocinek a dneska snad hura opet UP! :) verim, ze spousta lidi musi mit nervy na dranc...to teda, zvlaste pri nakupkach nad 150, ale pokud to konsoliduji a udelaji opet dobre HV, jedeme nad 10 dolcu jako prd...

KIT DIGITAL, INC.:  tak kdo vysype ještě dnes?

dg: a presne tohle oni chteji. :-) aby jim to lidi vysypali, dokud je to jeste za dobrej peniz...:-) hrajou to dobre.

KIT DIGITAL, INC.:  KITD

K 8dol cesta daleká...

KIT DIGITAL, INC.:  KITD

vydelal i ten kdo nastoupil predvcerem...:-) proste Es-Age pravidlo stale funkcni! sekera smrti odjistena, doufam, ze ta jizda smerem nahoru nejakou dobu vydrzi...

KIT DIGITAL, INC.:  tak kdo vysype ještě dnes?

dg: dolarech? :-)))

KIT DIGITAL, INC.:  KITD

ferryultra: gratulace!tak se to ma delat!;-) ja si s KITem jeste budu muset pockat...:-)

1 93 94 95 318

Graf KIT DIGITAL, INC., v likvidaci

25.06.2026
Graf - BAAKITDG


Odborné články

Ekonomika ČT24.cz