zavřít Přihlášení

Uživatel nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se
Čtvrtek 25.6.2026 20:04
Akcie.cz»Diskuse»KIT DIGITAL, INC.

Diskuse KIT DIGITAL, INC.

Poslední příspěvky

Přidat nový příspěvek

1 94 95 96 318

KIT DIGITAL, INC.:  4 USD a jdeme dááál :)

Mates75: diky za podporu, ano cesta bude jeste dlouha na tech 8-10 dolcu, nicmene cena kolem 4 dolcu uz je veselejsi... :-) treba to je jenom zacatek spanile jizdy (mozna posledni) ;-)

KIT DIGITAL, INC.:  Premarket v zeleném - jo to už tady bylo několikrát !

v USA uz 300 tis ks zobchodovano za necelych 10 min, to jde...i ten UP celkem jde...:-)

KIT DIGITAL, INC.:  Premarket v zeleném

POdle pre-marketu v USA nejnizsi nabidka za $3.9. :) aby jsme dnes skokem nesli nad $4... :)

KIT DIGITAL, INC.:  tak kdo vysype ještě dnes?

feryultra: Taky si myslim, že pojedeme poměrně svižně nahoru na CETV ;-)

KIT DIGITAL, INC.:  tak kdo vysype ještě dnes?

michaelzak: Úpis akcií za 4,17 doláčů mě nějak moc nepřesvědčilo...jako kdyby upsali při ceně kolem 3 za těch 4,17, tak neřeknu...moc se ani titul managemntu kupovat nechce? proč? Když by to měla byt takova bomba?

Poslední kup Hyro tržby 20 mega australskejch doláčů za rok 2011, ztrata 2 mil.australskejch doláčů ...a za to jim ještě přeupišou o X mega akcií více...

Kit provozní zisk za 1Q -160 mega korun, celkova ztrata kolem pul miliardy

Hrozba dalšího úpisu akcií, jelikož nemaj cash...

Veřit tomuhle na nějakou raketu, to za nervy podle mě nestojí, navíc ta raketa bude moct doletět, tak max na 5 doláčů do konce roku, osobně čekam po vysledkách za 2Q se poletí dolu :-)

KIT DIGITAL, INC.:  tak kdo vysype ještě dnes?

SuperGro: jasne, ze ze me mluvi pozice a tez vira v lepsi zitrky na tomto titulu!:-) momentalne ale management dela poradek bych si troufl tvrdit...uklizi po tom predchozim vedeni...bych rekl. :) jj, urcite se najdou lepsi tituly, vzdycky se najdou.

KIT DIGITAL, INC.:  tak kdo vysype ještě dnes?

michaelzak : Hovoří z tebe pozice :-). Nevim jakej blázen by si to za 10 doláčů koupil, v nějakém kratším horizontu, když management rozhoduje proti zájmu akcionářů. Aktuálně jsou na trhu daleko lepší ziskové tituly za dobrý peníz...

KIT DIGITAL, INC.:  tak kdo vysype ještě dnes?

dg: vcera odpocinek a dneska snad hura opet UP! :) verim, ze spousta lidi musi mit nervy na dranc...to teda, zvlaste pri nakupkach nad 150, ale pokud to konsoliduji a udelaji opet dobre HV, jedeme nad 10 dolcu jako prd...

KIT DIGITAL, INC.:  tak kdo vysype ještě dnes?

dg: a presne tohle oni chteji. :-) aby jim to lidi vysypali, dokud je to jeste za dobrej peniz...:-) hrajou to dobre.

KIT DIGITAL, INC.:  KITD

K 8dol cesta daleká...

KIT DIGITAL, INC.:  KITD

vydelal i ten kdo nastoupil predvcerem...:-) proste Es-Age pravidlo stale funkcni! sekera smrti odjistena, doufam, ze ta jizda smerem nahoru nejakou dobu vydrzi...

KIT DIGITAL, INC.:  tak kdo vysype ještě dnes?

dg: dolarech? :-)))

KIT DIGITAL, INC.:  KITD

ferryultra: gratulace!tak se to ma delat!;-) ja si s KITem jeste budu muset pockat...:-)

KIT DIGITAL, INC.:  KITD

ke KITu: za prvnich 23 min. to skocilo o 5%, ale jen pri objemu 50 tis. ks...sleduju to a zatim to vypada, ze zacina byt nedostatek volnych ks, kterymi se budou muset uzavrit ty shorty...tak treba to bude jeste zajimave...47,2 mil akcii drzi institucionalove = 88%, ke zavreni tech 21 mil. otevrenych shortu....pokud se donluvi borci kolem Hamota a nebudou pouste, navic budou dale skupovat, jeste muze nastat pekna panika u shortaru...:-)

KIT DIGITAL, INC.:  KITD

Peva: vidis, radsi drz palce, at mame aspon $10 do svestek! :-)

KIT DIGITAL, INC.:  KITD

MartD: ruleta je vetsi risk, zvlast kdyz krupieri umi kulicku hodit...

KIT DIGITAL, INC.:  KITD

Peva: ohledne NWR, PCX souhlas...i kdyz ta cena na PCX je hrube nizko...po realizaci KITu, asi risknu 1000 ks... :-)

Ohledne dodatku, ten podepsali az ted nebo rovnou pri tom neverejnem upisu?A az ted ho zverejnili...?

KIT DIGITAL, INC.:  KITD

I na výrobu oceli z železného šrotu v el.pecích se přidává koks a kyslíkem(vzduchem) se tavba promíchává a O2 podporuje spálení nežádoucích
příměsí a prvků.

KIT DIGITAL, INC.:  KITD

TL555: taky nejsem expert na vyrobu oceli, ale co vim, tak cena cerneho uhli a koksu je zavisla na poptavce zvlaste ocelarenskeho prumyslu...a pochybuju, ze se v dobe krize vyrazne budou menit zpusoby vyroby, zvlaste v dobe krize...narozne investice do provozu...ale vsechno je mozne, nicmene v Cine a jinych velkych producentech oceli se pojede urcite s pomoci kosu...:-) takze jakmile se zvysi poptavka po oceli a produktech z nich, tak i PCX poskoci....pouze muj skromny nazor. :-)

KIT DIGITAL, INC.:  KITD

Peva: a zase co ten dodatek ohledne zakazu shortu k tem dodatecne upsanym akciim?:-)

1 94 95 96 318

Graf KIT DIGITAL, INC., v likvidaci

25.06.2026
Graf - BAAKITDG


Odborné články

Ekonomika ČT24.cz