KIT DIGITAL, INC.: tak kdo vysype ještě dnes?
feryultra: Taky si myslim, že pojedeme poměrně svižně nahoru na CETV ;-)
reagovatzobrazit vlákno13.6. 2012 10:08|SuperGro|(90.177.160.xxx)
feryultra: Taky si myslim, že pojedeme poměrně svižně nahoru na CETV ;-)
reagovatzobrazit vlákno13.6. 2012 10:05|SuperGro|(90.177.160.xxx)
michaelzak: Úpis akcií za 4,17 doláčů mě nějak moc nepřesvědčilo...jako kdyby upsali při ceně kolem 3 za těch 4,17, tak neřeknu...moc se ani titul managemntu kupovat nechce? proč? Když by to měla byt takova bomba?
Poslední kup Hyro tržby 20 mega australskejch doláčů za rok 2011, ztrata 2 mil.australskejch doláčů ...a za to jim ještě přeupišou o X mega akcií více...
Kit provozní zisk za 1Q -160 mega korun, celkova ztrata kolem pul miliardy
Hrozba dalšího úpisu akcií, jelikož nemaj cash...
Veřit tomuhle na nějakou raketu, to za nervy podle mě nestojí, navíc ta raketa bude moct doletět, tak max na 5 doláčů do konce roku, osobně čekam po vysledkách za 2Q se poletí dolu :-)
reagovatzobrazit vlákno13.6. 2012 9:46|michaelzak|(213.29.248.xxx)
SuperGro: jasne, ze ze me mluvi pozice a tez vira v lepsi zitrky na tomto titulu!:-) momentalne ale management dela poradek bych si troufl tvrdit...uklizi po tom predchozim vedeni...bych rekl. :) jj, urcite se najdou lepsi tituly, vzdycky se najdou.
reagovatzobrazit vlákno13.6. 2012 9:41|SuperGro|(90.177.160.xxx)
michaelzak : Hovoří z tebe pozice :-). Nevim jakej blázen by si to za 10 doláčů koupil, v nějakém kratším horizontu, když management rozhoduje proti zájmu akcionářů. Aktuálně jsou na trhu daleko lepší ziskové tituly za dobrý peníz...
reagovatzobrazit vlákno13.6. 2012 9:34|michaelzak|(213.29.248.xxx)
dg: vcera odpocinek a dneska snad hura opet UP! :) verim, ze spousta lidi musi mit nervy na dranc...to teda, zvlaste pri nakupkach nad 150, ale pokud to konsoliduji a udelaji opet dobre HV, jedeme nad 10 dolcu jako prd...
reagovatzobrazit vlákno13.6. 2012 9:19|michaelzak|(213.29.248.xxx)
dg: a presne tohle oni chteji. :-) aby jim to lidi vysypali, dokud je to jeste za dobrej peniz...:-) hrajou to dobre.
reagovatzobrazit vlákno12.6. 2012 16:39|kocan|(193.164.219.xxx)
K 8dol cesta daleká...
reagovatzobrazit vlákno12.6. 2012 16:22|michaelzak|(213.29.248.xxx)
vydelal i ten kdo nastoupil predvcerem...:-) proste Es-Age pravidlo stale funkcni! sekera smrti odjistena, doufam, ze ta jizda smerem nahoru nejakou dobu vydrzi...
reagovatzobrazit vlákno12.6. 2012 16:18|michaelzak|(213.29.248.xxx)
dg: dolarech? :-)))
reagovatzobrazit vlákno12.6. 2012 16:07|michaelzak|(213.29.248.xxx)
ferryultra: gratulace!tak se to ma delat!;-) ja si s KITem jeste budu muset pockat...:-)
reagovatzobrazit vlákno12.6. 2012 15:56|michaelzak|(213.29.248.xxx)
ke KITu: za prvnich 23 min. to skocilo o 5%, ale jen pri objemu 50 tis. ks...sleduju to a zatim to vypada, ze zacina byt nedostatek volnych ks, kterymi se budou muset uzavrit ty shorty...tak treba to bude jeste zajimave...47,2 mil akcii drzi institucionalove = 88%, ke zavreni tech 21 mil. otevrenych shortu....pokud se donluvi borci kolem Hamota a nebudou pouste, navic budou dale skupovat, jeste muze nastat pekna panika u shortaru...:-)
reagovatzobrazit vlákno12.6. 2012 15:48|michaelzak|(213.29.248.xxx)
Peva: vidis, radsi drz palce, at mame aspon $10 do svestek! :-)
reagovatzobrazit vlákno12.6. 2012 14:05|michaelzak|(213.29.248.xxx)
MartD: ruleta je vetsi risk, zvlast kdyz krupieri umi kulicku hodit...
reagovatzobrazit vlákno12.6. 2012 13:41|michaelzak|(213.29.248.xxx)
Peva: ohledne NWR, PCX souhlas...i kdyz ta cena na PCX je hrube nizko...po realizaci KITu, asi risknu 1000 ks... :-)
Ohledne dodatku, ten podepsali az ted nebo rovnou pri tom neverejnem upisu?A az ted ho zverejnili...?
reagovatzobrazit vlákno12.6. 2012 13:29|kocan|(193.164.219.xxx)
I na výrobu oceli z železného šrotu v el.pecích se přidává koks a kyslíkem(vzduchem) se tavba promíchává a O2 podporuje spálení nežádoucích
příměsí a prvků.
reagovatzobrazit vlákno12.6. 2012 13:11|michaelzak|(213.29.248.xxx)
TL555: taky nejsem expert na vyrobu oceli, ale co vim, tak cena cerneho uhli a koksu je zavisla na poptavce zvlaste ocelarenskeho prumyslu...a pochybuju, ze se v dobe krize vyrazne budou menit zpusoby vyroby, zvlaste v dobe krize...narozne investice do provozu...ale vsechno je mozne, nicmene v Cine a jinych velkych producentech oceli se pojede urcite s pomoci kosu...:-) takze jakmile se zvysi poptavka po oceli a produktech z nich, tak i PCX poskoci....pouze muj skromny nazor. :-)
reagovatzobrazit vlákno12.6. 2012 13:07|michaelzak|(213.29.248.xxx)
Peva: a zase co ten dodatek ohledne zakazu shortu k tem dodatecne upsanym akciim?:-)
reagovatzobrazit vlákno12.6. 2012 12:39|michaelzak|(213.29.248.xxx)
TL555: PCX podle me tezi hlavne kvalitni cerne uhli na vyrobu koksu potrebneho pro vyrobu oceli, ne? To nema nic spolecneho s plynem...spise bych rekl, ze neni takova poptavka po oceli a co se tyce klesti Shortaru:
pocet vydanych akcii: 92,9 mil. Pocet zashortovanych akcii ke 31.5.je 23,576 mil. Days to cover = 1,52 dni....podle techto faktu v porovnanim s KITem o zadne poradne kleste zatim nejde! :-)
reagovatzobrazit vlákno12.6. 2012 9:53|michaelzak|(213.29.248.xxx)
Peva: pokud jsem to spravne pochopil ten dodatek k tem akciim, tak spolecnost tyto akcie nesmi pouzit na vyrovnani shortu....coz ale neznamena, ze firma nemuze shortovat...pouze nesmi pouzivat ty dane akcie k shortu...ale mozna jsem to spatne pochopil...nicmene nechame se prekvapit, jak se to vyvine...prozatim se KIT drzi nad $3 a uvidime, jestli vcerejsi rust bude potvrzen dalsim...vime vsichni akorat tak prd co se uvnitr deje.. :-)
reagovatzobrazit vlákno12.6. 2012 9:26|michaelzak|(213.29.248.xxx)
peva: ale ja se nedivim...ja jen a pouze konstatuju...ty se taky nediv, ze cena KITu klesla a je tam kde je... :-) ale nic ve zlym, mimochodem to PCX za ty ceny je zajimave....musim ale prozkoumat, jak na tom jsou...
Hormuz, ne Hormuz
Převládá zvýšená opatrnost
Inflace může náladu na trzích rychle změnit
Začíná příjem žádostí do další fáze programu Nová zelená úsporám (NZÚ), který...
Po víc než půlroční pauze stát znovu podpoří renovace budov, které mají snížit spotřebu...
Proti záměru zestátnit výrobu energetické skupiny ČEZ vystoupila skupina deseti signatářů...
Copyright © 2025. Všechna práva vyhrazena.
Zdroje dat: Burza cenných papírů Praha, a.s., RM-SYSTÉM, česká burza cenných papírů a.s., NASDAQ, NYSE, XETRA, WSE a CME/CBOT. Data ze zahraničí jsou zpožděna o 20 minut. Pro nepřihlášené jsou zpožděny i kurzy z BCPP, a to o 15 min.