Uživatel nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se
Pátek 26.6.2026 2:40
Akcie.cz»Diskuse»KIT DIGITAL, INC.

Diskuse KIT DIGITAL, INC.

Poslední příspěvky

Přidat nový příspěvek

1 98 99 100 318

KIT DIGITAL, INC.:  KIT

peva: reci dokazu pochopit a rad si prectu, ale nesmi to sklouznout do paranoi....bud te akcii verim a zajimam se o ni nebo ji neverim (a je zde hodne borcu) a vubec ji neobchoduju a s tim nelze nez souhlasit! :-)

k PCX...takze pokud cena klesna na 40% hodnoty ceny v 1Q 2011, pak cena akcii PCX by mela taky ne???!!! ale kdepaak, ona klesla mnohem vice, ze ano...tim Ti chci naznacit ze ne vzdy vse jde proporcionalne a ten faktor nejistoty hraje dost vyznamnou roli...v dobach tezkych mnohem vetsi samosebou..

KIT DIGITAL, INC.:  KIT

Peva: me se trosku zda, ze tu kolem KITu zacina panovat paranoia...ze je to ojeb a kdovi co...proste po vyhlaseni profit warningu, oznameni o nedostatku cash flow, vymeneni vrcholneho managementu a zmene strategie a moznosti prodeju casti firmy obvykle vznika nejistota kolem budoucnosti firmy na ktere se prizivili uspesne shortari...podivej se treba na PCX co udelala cena uhli a s nim spatne HV a nedostatek cash flow....je pod $2 a to si pamatuju ceny nad $20! a taky si myslite, ze je to vojeb...?:-)

KIT DIGITAL, INC.:  KIT

sto: mno jestli pribylo, tak stejne cena sla vyrazne nahoru oproti vyvoji na indexech...jindy by udelal Kitak i 10-15% dolu...proc tedy sel nahoru, kdyz shorty pribyvaly a Indexy sly dolu???

Mam jedine vysvetleni, je tu kupec a jeho nakupy jsou silnejsi nez shorty a nesouvisi nijak s vyvojem Indexu...mozna jsme svedky zacinajici bitvy o kontrolni balik nad KITem...ale ja vim prd, jenom spekuluju...:-)

KIT DIGITAL, INC.:  KIT

Peva: a nejsou tam u tech nove vydanych akcii ty dodatky se zakazem shortu??! :-)

KIT DIGITAL, INC.:  KIT

hrib: vsak kazdej jedeme za svy a cil je jesnej....zisk. Me jen tesi, ze jsem zatim s nervama vcajku a nevylil 1/3 pozice za ceny pod $3... jinak co se odehralo zacatkem kvetna nebylo standardni, do te doby Kitak celkem jezdil od 150-220...ne?

peva: woe objem shortu je do 31/5, tak co tu tlacis objemy za cerven...? :-)

KIT DIGITAL, INC.:  KIT

indexy otocily a KITak stale drzi a slusne....to je mozna nejake znameni bych rekl...

KIT DIGITAL, INC.:  KIT

hribe: krome managementu a par vyvolenych ostatni vi houbeles...a jestli jim to nekdo naboura s jinymi pplany, tak to cele shortovani muze skoncit peknym humbukem nahoru...keeez by. :-)

KIT DIGITAL, INC.:  KIT

a taky se mozna uz chteji zavirat ty otevrene shorty a najednou nebudou volne papirky na uzavreni.... :-)

KIT DIGITAL, INC.:  KIT

to jo, dlouha, ale timhle tempem je tam ani ne za 14 dni....:-)

KIT DIGITAL, INC.:  KIT

Myslim, že ten už se vydal :D :(

KIT DIGITAL, INC.:  KIT

hrib: Zajímavý příspěvek :-)

Když si to cele zrekapitulujeme

1) Takže několik současných akcionářů chce ze hry pryč (daj do placu 9 mega + waranty)

2)""Hyro dostane další milony akcií""

3) Společnost je ve ztrátě, takže bude tisknout další akcie pravděpodobně

= To riziko vs. možný výnos se mi nejeví aktuálně moc příznivě.

KIT DIGITAL, INC.:  KIT

Ferryultra: chlape, drzis? :-) Ty mas uplne opacne effekt nez Es-Age! :-)

KIT DIGITAL, INC.:  KIT

KITak jeste ukaze, co umi. :-)u Orca to chtelo tez trpelivost, ted jen nepromarnit dalsi vlnku nebo vlnu...? :-)

KIT DIGITAL, INC.:  KIT

Peva: a kolik se od kvetna na KITu protocilo ks akcii....? bohate mohl nakoupit a za velmi dobre ceny....holt kdyz mu to tam hazete za kolem $3 tak se nedivte, ze mu podil roste! :-)

KIT DIGITAL, INC.:  KIT

Polda: To je inverzní instinkt, s tím se člověk musí narodit :-)

KIT DIGITAL, INC.:  KIT

Oznámení o odprodeji Kita od Es-Age koukám zatím má na vývoj pozitivní vliv :-) (+6,38%)

KIT DIGITAL, INC.:  Odchod ze CR

Přesně tak, jelikož je v něm zaražená sekera smrti od Es-Age :-)

KIT DIGITAL, INC.:  Kitd-info?

""Tenhle mejdan se odehrává v americe, kde je zasvěcených pár zasvěcených"", redukoval jsi pozice z těch 3900 Kusů? :-)

KIT DIGITAL, INC.:  Akvizice

Na druhou stranu se zdají být ty akvizice KITu poměrně výhodné, když se platili akciema KIT, které jsou ted cca za třetinu...otázka je ale také kolik se prošustrovalo bokem :-)

KIT DIGITAL, INC.:  GOLD short

romanh: To držíš vše jen v KITu?

1 98 99 100 318

Graf KIT DIGITAL, INC., v likvidaci

26.06.2026
Graf - BAAKITDG


Odborné články

Ekonomika ČT24.cz