KIT DIGITAL, INC.: KIT
indexy otocily a KITak stale drzi a slusne....to je mozna nejake znameni bych rekl...
reagovatzobrazit vlákno11.6. 2012 21:42|michaelzak|(83.208.171.xxx)
indexy otocily a KITak stale drzi a slusne....to je mozna nejake znameni bych rekl...
reagovatzobrazit vlákno11.6. 2012 21:41|michaelzak|(83.208.171.xxx)
hribe: krome managementu a par vyvolenych ostatni vi houbeles...a jestli jim to nekdo naboura s jinymi pplany, tak to cele shortovani muze skoncit peknym humbukem nahoru...keeez by. :-)
reagovatzobrazit vlákno11.6. 2012 20:37|michaelzak|(83.208.171.xxx)
a taky se mozna uz chteji zavirat ty otevrene shorty a najednou nebudou volne papirky na uzavreni.... :-)
reagovatzobrazit vlákno11.6. 2012 20:06|michaelzak|(83.208.171.xxx)
to jo, dlouha, ale timhle tempem je tam ani ne za 14 dni....:-)
reagovatzobrazit vlákno11.6. 2012 12:26|SuperGro|(90.177.160.xxx)
Myslim, že ten už se vydal :D :(
reagovatzobrazit vlákno11.6. 2012 12:00|SuperGro|(90.177.160.xxx)
hrib: Zajímavý příspěvek :-)
Když si to cele zrekapitulujeme
1) Takže několik současných akcionářů chce ze hry pryč (daj do placu 9 mega + waranty)
2)""Hyro dostane další milony akcií""
3) Společnost je ve ztrátě, takže bude tisknout další akcie pravděpodobně
= To riziko vs. možný výnos se mi nejeví aktuálně moc příznivě.
reagovatzobrazit vlákno11.6. 2012 9:19|michaelzak|(213.29.248.xxx)
Ferryultra: chlape, drzis? :-) Ty mas uplne opacne effekt nez Es-Age! :-)
reagovatzobrazit vlákno11.6. 2012 9:18|michaelzak|(213.29.248.xxx)
KITak jeste ukaze, co umi. :-)u Orca to chtelo tez trpelivost, ted jen nepromarnit dalsi vlnku nebo vlnu...? :-)
reagovatzobrazit vlákno11.6. 2012 8:41|michaelzak|(213.29.248.xxx)
Peva: a kolik se od kvetna na KITu protocilo ks akcii....? bohate mohl nakoupit a za velmi dobre ceny....holt kdyz mu to tam hazete za kolem $3 tak se nedivte, ze mu podil roste! :-)
reagovatzobrazit vlákno6.6. 2012 17:33|SuperGro|(90.177.160.xxx)
Polda: To je inverzní instinkt, s tím se člověk musí narodit :-)
reagovatzobrazit vlákno5.6. 2012 19:57|SuperGro|(90.177.160.xxx)
Oznámení o odprodeji Kita od Es-Age koukám zatím má na vývoj pozitivní vliv :-) (+6,38%)
reagovatzobrazit vlákno4.6. 2012 20:06|SuperGro|(90.177.160.xxx)
Přesně tak, jelikož je v něm zaražená sekera smrti od Es-Age :-)
reagovatzobrazit vlákno4.6. 2012 16:58|SuperGro|(90.177.160.xxx)
""Tenhle mejdan se odehrává v americe, kde je zasvěcených pár zasvěcených"", redukoval jsi pozice z těch 3900 Kusů? :-)
reagovatzobrazit vlákno4.6. 2012 11:07|SuperGro|(90.177.160.xxx)
Na druhou stranu se zdají být ty akvizice KITu poměrně výhodné, když se platili akciema KIT, které jsou ted cca za třetinu...otázka je ale také kolik se prošustrovalo bokem :-)
reagovatzobrazit vlákno1.6. 2012 20:14|SuperGro|(90.177.160.xxx)
romanh: To držíš vše jen v KITu?
reagovatzobrazit vlákno25.5. 2012 21:44|michaelzak|(83.208.171.xxx)
ja uchci pouste KITa urcite vys nez prodam Orco! :-) i kdyz po tom zaveru v Parizi.....uvidim, jestli a jak bude vysoko latka nastavena.;-)
reagovatzobrazit vlákno25.5. 2012 21:35|SuperGro|(90.177.160.xxx)
Za kolik máte v plánu pouštět KITa? :-)
reagovatzobrazit vlákno25.5. 2012 10:05|michaelzak|(213.29.248.xxx)
peva: no ja stale drzim a poustet ted rozhodne nehodlam! :-) dokonce i pomalu posilhavam po Orcu na nejaky lotik....;-)
reagovatzobrazit vlákno24.5. 2012 21:01|michaelzak|(83.208.171.xxx)
Vysedavac: myslel jsem vyprodeje, slevy obecne na akciich....ocekavam, ze banky by mohli byt hlavne ty evrpske za dobry peniz....treba Erste pod 3 kila...:)
reagovatzobrazit vlákno24.5. 2012 20:35|michaelzak|(83.208.171.xxx)
nelze nez souhlasit...uvidime....uz aby to zacalo, at stihneme jeste letni vyprodeje! :-)
Hormuz, ne Hormuz
Převládá zvýšená opatrnost
Inflace může náladu na trzích rychle změnit
Míra rizika je zde extrémně vysoká, ale některé české firmy nyní podnikající na Ukrajině...
Začíná příjem žádostí do další fáze programu Nová zelená úsporám (NZÚ), který...
Po víc než půlroční pauze stát znovu podpoří renovace budov, které mají snížit spotřebu...
Copyright © 2025. Všechna práva vyhrazena.
Zdroje dat: Burza cenných papírů Praha, a.s., RM-SYSTÉM, česká burza cenných papírů a.s., NASDAQ, NYSE, XETRA, WSE a CME/CBOT. Data ze zahraničí jsou zpožděna o 20 minut. Pro nepřihlášené jsou zpožděny i kurzy z BCPP, a to o 15 min.