KIT DIGITAL, INC.: GOLD short
romanh: To držíš vše jen v KITu?
reagovatzobrazit vlákno1.6. 2012 20:14|SuperGro|(90.177.160.xxx)
romanh: To držíš vše jen v KITu?
reagovatzobrazit vlákno25.5. 2012 21:44|michaelzak|(83.208.171.xxx)
ja uchci pouste KITa urcite vys nez prodam Orco! :-) i kdyz po tom zaveru v Parizi.....uvidim, jestli a jak bude vysoko latka nastavena.;-)
reagovatzobrazit vlákno25.5. 2012 21:35|SuperGro|(90.177.160.xxx)
Za kolik máte v plánu pouštět KITa? :-)
reagovatzobrazit vlákno25.5. 2012 10:05|michaelzak|(213.29.248.xxx)
peva: no ja stale drzim a poustet ted rozhodne nehodlam! :-) dokonce i pomalu posilhavam po Orcu na nejaky lotik....;-)
reagovatzobrazit vlákno24.5. 2012 21:01|michaelzak|(83.208.171.xxx)
Vysedavac: myslel jsem vyprodeje, slevy obecne na akciich....ocekavam, ze banky by mohli byt hlavne ty evrpske za dobry peniz....treba Erste pod 3 kila...:)
reagovatzobrazit vlákno24.5. 2012 20:35|michaelzak|(83.208.171.xxx)
nelze nez souhlasit...uvidime....uz aby to zacalo, at stihneme jeste letni vyprodeje! :-)
reagovatzobrazit vlákno24.5. 2012 20:32|michaelzak|(83.208.171.xxx)
koukam, ze se zvysil % v drzeni institucionalnich investoru na 88%....tak treba to jeste bude zajimave pri tom zavirani shortu a vubec odhaleni dalsich navyseni u dalsich institucionalu...pak muze byt zajimava bitva o majoritu....pravy okamzik v prodeji. :)
reagovatzobrazit vlákno24.5. 2012 19:16|kocan|(95.85.240.xxx)
Taky mám dnes u KITA 50% mínus.Nejste v tom sami.
reagovatzobrazit vlákno24.5. 2012 18:41|michaelzak|(83.208.171.xxx)
HansKlos: vzhledem k tomu poctu akcii co mam, tak se mozna i obetuju a budu hlidat... :)
reagovatzobrazit vlákno24.5. 2012 18:27|michaelzak|(83.208.171.xxx)
Vysedavac: :-))) tak to beru!!!
reagovatzobrazit vlákno24.5. 2012 11:39|kocan|(95.85.240.xxx)
Dneska to nemá logiku.Akcie s dobrými výsledky nejdou nahoru,s rozh. dnem na divi jdou dolů. To tu zítra padne všechno na hubu.
reagovatzobrazit vlákno20.5. 2012 22:33|SuperGro|(90.177.160.xxx)
Napadá mě s KITem drobná paralela : http://zpravy.e15.cz/burzy-a-trhy/zahranicni-akcie/olympus-dostane-pokutu-za-podvody-na-burze-ale-zustane-735992 :-)
reagovatzobrazit vlákno18.5. 2012 10:32|SuperGro|(90.177.160.xxx)
janosch:Vědí prdlačku :-) ... a když by věděli něco inside, tak si to nechají s přáteli pro sebe :-)
reagovatzobrazit vlákno18.5. 2012 9:20|michaelzak|(213.29.248.xxx)
LordBexr: Ty se mas! ja tam porad vidim cenu 71,5 kc. :( zrejme jsi byl vylosovanej... :-)))
reagovatzobrazit vlákno18.5. 2012 6:40|unetice1|(178.77.238.xxx)
Taky držím, věřím, že jednou zase vyletí
reagovatzobrazit vlákno17.5. 2012 21:50|michaelzak|(83.208.171.xxx)
Bredy: nekdo tady psal, ze na Nasdaqu cena akcie musi byt nad $1, pak zrejme reverssplit.....
jinak obecne vypada to, ze zacali slevy drive nez v srpnu...
reagovatzobrazit vlákno17.5. 2012 19:41|michaelzak|(83.208.171.xxx)
Peva: drzi 2 mil akcii, jak by to mohl koupit? tech 100% nahodou vychazi jako zmena hodnoty jeho portfolia, tedy ze kleslo o 100%... :-)
reagovatzobrazit vlákno17.5. 2012 17:14|kocan|(95.85.240.xxx)
Já bych myslel,že pokud chtějí nakupovat,budou držet cenu dole třeba reportem. Až budou mít dost tak to skokově zvednou aby je jen těžko někdo
dorovnal a vecpal se do představenstva.
reagovatzobrazit vlákno17.5. 2012 17:06|michaelzak|(213.29.248.xxx)
Hrib: absolutni souhlas a dal by se jasny priklad, kudy cesta nevede!
reagovatzobrazit vlákno17.5. 2012 16:46|michaelzak|(213.29.248.xxx)
a co na to indexy Yarine?odpovim za Tebe: NIC! :-) jakmile jsem tu zpravu objevil, juknul jsem na Indexy a vubec nic....takze hosani se budou muset predvezt necim vyzivnejsim...
Zbrojaři pod silným prodejním tlakem
Hormuz, ne Hormuz
Převládá zvýšená opatrnost
S rozvojem generativní umělé inteligence (AI) vzniká nová komerční platforma, která může...
Rozsáhlý výpadek elektřiny v části Česka v loňském červenci byl podle skupiny...
Singapur zažívá technologický boom, jeho startupová scéna patří k nejsilnějším v Asii....
Copyright © 2025. Všechna práva vyhrazena.
Zdroje dat: Burza cenných papírů Praha, a.s., RM-SYSTÉM, česká burza cenných papírů a.s., NASDAQ, NYSE, XETRA, WSE a CME/CBOT. Data ze zahraničí jsou zpožděna o 20 minut. Pro nepřihlášené jsou zpožděny i kurzy z BCPP, a to o 15 min.