reagovatzobrazit vlákno24.5. 2012 20:32|michaelzak|(83.208.171.xxx)
KIT DIGITAL, INC.: Tak jak jste na tom?
koukam, ze se zvysil % v drzeni institucionalnich investoru na 88%....tak treba to jeste bude zajimave pri tom zavirani shortu a vubec odhaleni dalsich navyseni u dalsich institucionalu...pak muze byt zajimava bitva o majoritu....pravy okamzik v prodeji. :)
reagovatzobrazit vlákno24.5. 2012 19:16|kocan|(95.85.240.xxx)
KIT DIGITAL, INC.: Tak jak jste na tom?
Taky mám dnes u KITA 50% mínus.Nejste v tom sami.
reagovatzobrazit vlákno24.5. 2012 18:41|michaelzak|(83.208.171.xxx)
KIT DIGITAL, INC.: Tak jak jste na tom?
HansKlos: vzhledem k tomu poctu akcii co mam, tak se mozna i obetuju a budu hlidat... :)
reagovatzobrazit vlákno24.5. 2012 18:27|michaelzak|(83.208.171.xxx)
KIT DIGITAL, INC.: Tak jak jste na tom?
Vysedavac: :-))) tak to beru!!!
reagovatzobrazit vlákno24.5. 2012 11:39|kocan|(95.85.240.xxx)
KIT DIGITAL, INC.: Proč tak padá?
Dneska to nemá logiku.Akcie s dobrými výsledky nejdou nahoru,s rozh. dnem na divi jdou dolů. To tu zítra padne všechno na hubu.
reagovatzobrazit vlákno20.5. 2012 22:33|SuperGro|(90.177.160.xxx)
reagovatzobrazit vlákno18.5. 2012 10:32|SuperGro|(90.177.160.xxx)
KIT DIGITAL, INC.: Kurz na SPADU
janosch:Vědí prdlačku :-) ... a když by věděli něco inside, tak si to nechají s přáteli pro sebe :-)
reagovatzobrazit vlákno18.5. 2012 9:20|michaelzak|(213.29.248.xxx)
KIT DIGITAL, INC.: Kurz na SPADU
LordBexr: Ty se mas! ja tam porad vidim cenu 71,5 kc. :( zrejme jsi byl vylosovanej... :-)))
reagovatzobrazit vlákno18.5. 2012 6:40|unetice1|(178.77.238.xxx)
KIT DIGITAL, INC.: HOTOVO
Taky držím, věřím, že jednou zase vyletí
reagovatzobrazit vlákno17.5. 2012 21:50|michaelzak|(83.208.171.xxx)
KIT DIGITAL, INC.: Dalsi dvouciverny vyplach
Bredy: nekdo tady psal, ze na Nasdaqu cena akcie musi byt nad $1, pak zrejme reverssplit.....
jinak obecne vypada to, ze zacali slevy drive nez v srpnu...
reagovatzobrazit vlákno17.5. 2012 19:41|michaelzak|(83.208.171.xxx)
KIT DIGITAL, INC.: Dno?
Peva: drzi 2 mil akcii, jak by to mohl koupit? tech 100% nahodou vychazi jako zmena hodnoty jeho portfolia, tedy ze kleslo o 100%... :-)
reagovatzobrazit vlákno17.5. 2012 17:14|kocan|(95.85.240.xxx)
KIT DIGITAL, INC.: Dno?
Já bych myslel,že pokud chtějí nakupovat,budou držet cenu dole třeba reportem. Až budou mít dost tak to skokově zvednou aby je jen těžko někdo
dorovnal a vecpal se do představenstva.
reagovatzobrazit vlákno17.5. 2012 17:06|michaelzak|(213.29.248.xxx)
KIT DIGITAL, INC.: Dno?
Hrib: absolutni souhlas a dal by se jasny priklad, kudy cesta nevede!
reagovatzobrazit vlákno17.5. 2012 16:46|michaelzak|(213.29.248.xxx)
KIT DIGITAL, INC.: Dno?
a co na to indexy Yarine?odpovim za Tebe: NIC! :-) jakmile jsem tu zpravu objevil, juknul jsem na Indexy a vubec nic....takze hosani se budou muset predvezt necim vyzivnejsim...
reagovatzobrazit vlákno17.5. 2012 16:41|michaelzak|(213.29.248.xxx)
KIT DIGITAL, INC.: Dno?
Peva ma recht, takze nebojte, $5 dolcu urcite jeste nekdy v budoucnu dame. :-)
reagovatzobrazit vlákno17.5. 2012 16:35|michaelzak|(213.29.248.xxx)
KIT DIGITAL, INC.: Dno?
Aspon kdyby Ti nase hokejky vykleply Svedy! :-) jdu si koupit vino a zapomenu na KIT, se snad ani ve 22:00 nebudu koukat, jak nakonec dopadl...:-) preju vsem pevne nervy!
reagovatzobrazit vlákno17.5. 2012 16:33|michaelzak|(213.29.248.xxx)
KIT DIGITAL, INC.: Dno?
Hrib: ja to pochopil jako, ze si za ty warranty muzou nakoupit za $5 dalsi akcie. :-)
reagovatzobrazit vlákno17.5. 2012 16:27|michaelzak|(213.29.248.xxx)
KIT DIGITAL, INC.: Dno?
Peva: vsak ten Hamot porad nakupuje podle me....ale ne dost, nebo respektive nakupuju po castech kdyz vidi, ze cena stale klesa...dyt vcera zverejnili, ze od 30.4. do 15.5. zvysil podil z 5% na 6.28%? nebo tak nejak..
reagovatzobrazit vlákno17.5. 2012 16:15|michaelzak|(213.29.248.xxx)
KIT DIGITAL, INC.: Vypněte reklamu na Ford, touhle vtíravou reklamou si ho určitě nekoupím
si tu reklamu zakazte v prohlizeci a nebrectetu!!!uz se to tady jednou resilo...:-)
reagovatzobrazit vlákno17.5. 2012 16:00|michaelzak|(213.29.248.xxx)
KIT DIGITAL, INC.: Za 4?
Peva: pokud je prevaha prodejcu nad kupci, muze to jit klidne i mnohem niz...