zavřít Přihlášení

Uživatel nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se
Sobota 27.6.2026 17:28
Akcie.cz»Diskuse»KIT DIGITAL, INC.

Diskuse KIT DIGITAL, INC.

Poslední příspěvky

Přidat nový příspěvek

1 113 114 115 318

KIT DIGITAL, INC.:  Proč tak padá?

Dneska to nemá logiku.Akcie s dobrými výsledky nejdou nahoru,s rozh. dnem na divi jdou dolů. To tu zítra padne všechno na hubu.

KIT DIGITAL, INC.:  KIT

Napadá mě s KITem drobná paralela : http://zpravy.e15.cz/burzy-a-trhy/zahranicni-akcie/olympus-dostane-pokutu-za-podvody-na-burze-ale-zustane-735992 :-)

KIT DIGITAL, INC.:  Kurz na SPADU

janosch:Vědí prdlačku :-) ... a když by věděli něco inside, tak si to nechají s přáteli pro sebe :-)

KIT DIGITAL, INC.:  Kurz na SPADU

LordBexr: Ty se mas! ja tam porad vidim cenu 71,5 kc. :( zrejme jsi byl vylosovanej... :-)))

KIT DIGITAL, INC.:  HOTOVO

Taky držím, věřím, že jednou zase vyletí

KIT DIGITAL, INC.:  Dalsi dvouciverny vyplach

Bredy: nekdo tady psal, ze na Nasdaqu cena akcie musi byt nad $1, pak zrejme reverssplit.....

jinak obecne vypada to, ze zacali slevy drive nez v srpnu...

KIT DIGITAL, INC.:  Dno?

Peva: drzi 2 mil akcii, jak by to mohl koupit? tech 100% nahodou vychazi jako zmena hodnoty jeho portfolia, tedy ze kleslo o 100%... :-)

KIT DIGITAL, INC.:  Dno?

Já bych myslel,že pokud chtějí nakupovat,budou držet cenu dole třeba reportem. Až budou mít dost tak to skokově zvednou aby je jen těžko někdo
dorovnal a vecpal se do představenstva.

KIT DIGITAL, INC.:  Dno?

Hrib: absolutni souhlas a dal by se jasny priklad, kudy cesta nevede!

KIT DIGITAL, INC.:  Dno?

a co na to indexy Yarine?odpovim za Tebe: NIC! :-) jakmile jsem tu zpravu objevil, juknul jsem na Indexy a vubec nic....takze hosani se budou muset predvezt necim vyzivnejsim...

KIT DIGITAL, INC.:  Dno?

Peva ma recht, takze nebojte, $5 dolcu urcite jeste nekdy v budoucnu dame. :-)

KIT DIGITAL, INC.:  Dno?

Aspon kdyby Ti nase hokejky vykleply Svedy! :-) jdu si koupit vino a zapomenu na KIT, se snad ani ve 22:00 nebudu koukat, jak nakonec dopadl...:-) preju vsem pevne nervy!

KIT DIGITAL, INC.:  Dno?

Hrib: ja to pochopil jako, ze si za ty warranty muzou nakoupit za $5 dalsi akcie. :-)

KIT DIGITAL, INC.:  Dno?

Peva: vsak ten Hamot porad nakupuje podle me....ale ne dost, nebo respektive nakupuju po castech kdyz vidi, ze cena stale klesa...dyt vcera zverejnili, ze od 30.4. do 15.5. zvysil podil z 5% na 6.28%? nebo tak nejak..

KIT DIGITAL, INC.:  Vypněte reklamu na Ford, touhle vtíravou reklamou si ho určitě nekoupím

si tu reklamu zakazte v prohlizeci a nebrectetu!!!uz se to tady jednou resilo...:-)

KIT DIGITAL, INC.:  Za 4?

Peva: pokud je prevaha prodejcu nad kupci, muze to jit klidne i mnohem niz...

KIT DIGITAL, INC.:  Za 4?

Peva: holt zadni nazdarkove, jdou na to tvrde...ne ze ne...

KIT DIGITAL, INC.:  Za 4?

MartD: ja se nechal zlakat KITem a spekulaci o mozne akvizici... ;-) nicmene ten uklid, co tam ted provadeji a ten upis akcii managementu a institucim tomu celkem nasvedcuje, ze by se to mohlo pripravovat na prodej...:-) necham se prekvapit snad prijemne a snad do svestek,
pac to bude Estera urcite ve sleve a ja bych ji rad sjel az do HV za 1Q 2013, kdy snad bude atakovat aspon 5 kilo...;-)

KIT DIGITAL, INC.:  Za 4?

MartD: ja to asi prehleedl, tak mas taky radost. ;-) ale aspon dobrejch 100 ks otocenejch a je na pifko. Uprimne, ja se celkem divil, ze to jeste vcera udelalo takovou vlnku....najezdy Reku na banky a nasledna reakce v Italii a Spanelsku nam cely bankovni sektor posune do pasma ""attractive"" nebo i mozna very ""attractive""... :-)

KIT DIGITAL, INC.:  Za 4?

Asjav: koukam na banky a musis mit radost, ze jsi vcera nehamounil a prodal jsi Esteru... ;-)

MartD: Ty jsi to taky prodal nebo zustavas viset? :-)

1 113 114 115 318

Graf KIT DIGITAL, INC., v likvidaci

27.06.2026
Graf - BAAKITDG


Odborné články

Ekonomika ČT24.cz