zavřít Přihlášení

Uživatel nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se
Neděle 28.6.2026 17:34
Akcie.cz»Diskuse»KIT DIGITAL, INC.

Diskuse KIT DIGITAL, INC.

Poslední příspěvky

Přidat nový příspěvek

1 120 121 122 318

KIT DIGITAL, INC.:  Dno?

Já bych myslel,že pokud chtějí nakupovat,budou držet cenu dole třeba reportem. Až budou mít dost tak to skokově zvednou aby je jen těžko někdo
dorovnal a vecpal se do představenstva.

KIT DIGITAL, INC.:  Dno?

Hrib: absolutni souhlas a dal by se jasny priklad, kudy cesta nevede!

KIT DIGITAL, INC.:  Dno?

a co na to indexy Yarine?odpovim za Tebe: NIC! :-) jakmile jsem tu zpravu objevil, juknul jsem na Indexy a vubec nic....takze hosani se budou muset predvezt necim vyzivnejsim...

KIT DIGITAL, INC.:  Dno?

Peva ma recht, takze nebojte, $5 dolcu urcite jeste nekdy v budoucnu dame. :-)

KIT DIGITAL, INC.:  Dno?

Aspon kdyby Ti nase hokejky vykleply Svedy! :-) jdu si koupit vino a zapomenu na KIT, se snad ani ve 22:00 nebudu koukat, jak nakonec dopadl...:-) preju vsem pevne nervy!

KIT DIGITAL, INC.:  Dno?

Hrib: ja to pochopil jako, ze si za ty warranty muzou nakoupit za $5 dalsi akcie. :-)

KIT DIGITAL, INC.:  Dno?

Peva: vsak ten Hamot porad nakupuje podle me....ale ne dost, nebo respektive nakupuju po castech kdyz vidi, ze cena stale klesa...dyt vcera zverejnili, ze od 30.4. do 15.5. zvysil podil z 5% na 6.28%? nebo tak nejak..

KIT DIGITAL, INC.:  Vypněte reklamu na Ford, touhle vtíravou reklamou si ho určitě nekoupím

si tu reklamu zakazte v prohlizeci a nebrectetu!!!uz se to tady jednou resilo...:-)

KIT DIGITAL, INC.:  Za 4?

Peva: pokud je prevaha prodejcu nad kupci, muze to jit klidne i mnohem niz...

KIT DIGITAL, INC.:  Za 4?

Peva: holt zadni nazdarkove, jdou na to tvrde...ne ze ne...

KIT DIGITAL, INC.:  Za 4?

MartD: ja se nechal zlakat KITem a spekulaci o mozne akvizici... ;-) nicmene ten uklid, co tam ted provadeji a ten upis akcii managementu a institucim tomu celkem nasvedcuje, ze by se to mohlo pripravovat na prodej...:-) necham se prekvapit snad prijemne a snad do svestek,
pac to bude Estera urcite ve sleve a ja bych ji rad sjel az do HV za 1Q 2013, kdy snad bude atakovat aspon 5 kilo...;-)

KIT DIGITAL, INC.:  Za 4?

MartD: ja to asi prehleedl, tak mas taky radost. ;-) ale aspon dobrejch 100 ks otocenejch a je na pifko. Uprimne, ja se celkem divil, ze to jeste vcera udelalo takovou vlnku....najezdy Reku na banky a nasledna reakce v Italii a Spanelsku nam cely bankovni sektor posune do pasma ""attractive"" nebo i mozna very ""attractive""... :-)

KIT DIGITAL, INC.:  Za 4?

Asjav: koukam na banky a musis mit radost, ze jsi vcera nehamounil a prodal jsi Esteru... ;-)

MartD: Ty jsi to taky prodal nebo zustavas viset? :-)

KIT DIGITAL, INC.:  Za 4?

Peva:Tvoje hláška mě potěšila. Auto si kupuju drahé ale starší za 1/3 ceny.KIT mám za polovic teď za polovic ale koupil jsem za 160 s výhledem 300Kč.

KIT DIGITAL, INC.:  Prosbicka o nazor nebo vysvetleni

no nic, vcera to byla zkouska naznak co umi Kitak, dneska loupne pro zmenu +20% a nasadi zase srouby do hlavy shortarum....ne? :o)))

KIT DIGITAL, INC.:  Za 4?

MartD: keeez bys nemel pravdu! :-)

KIT DIGITAL, INC.:  Za 4?

Peva: je to podivna hra, ale jestli tu cenu srazili, aby ziskali nove akcie za min. cenu a temi pak uzavrely ty shorty nebo zhodnostily v budoucnu, tak je to slusne smeecko...jenom, aby to nevysetrovala komise pro CP a zase tim vrhli stin na KITa....snad odraz od $4 ke $5...

KIT DIGITAL, INC.:  Za 4?

HansKlos: to je sice hezky, ale cena USD 3.99....snad se to uz konecne urve nahoru, tyhle hladiny me trochu cuchaji nervy.. :-)

KIT DIGITAL, INC.:  ach jo

a vypadalo to tak nadejne, holt indexy otocily a zrejme kupec si poridil uz dost ....Recko a jeho banky se nam zitra postaraji a paradi pruvan dolu...kdo dnes prodal (tusim Asjav :) Erste, hadaam, ze udelal moc dobre...

KIT DIGITAL, INC.:  KITD: Natiskneme akcií kolik je libo ....

K.I.I.I. koupí předraženou spočenost KYRO nebo jak se jmenovala...aby pak za nějaky čas vydala X milionů akcií za pár babek...a pěkně naředila kapitálek, to mi přijde jako plivnutí do xichtu drobným akcionářům :-)...K.I.T.T. je jak klasická ruleta z casina, kde číslo 0 na ruletě nahrazujou poplatky brokerů :-)

1 120 121 122 318

Graf KIT DIGITAL, INC., v likvidaci

28.06.2026
Graf - BAAKITDG


Odborné články

Ekonomika ČT24.cz