Uživatel nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se
Neděle 28.6.2026 18:52
Akcie.cz»Diskuse»KIT DIGITAL, INC.

Diskuse KIT DIGITAL, INC.

Poslední příspěvky

Přidat nový příspěvek

1 198 199 200 318

KIT DIGITAL, INC.:  Kitd

Tak dneska po delší době drsná porážka sekery smrti.Čekal jsem, že můj včerejší nástup za 169 dostane kurz pod 8,5 ale bohužel. Bude třeba počkat asi trochu déle ale to příjde :-). Původně jsem chtěl sice koupit za 165 polovinu předpokládaného longu ale teď mi to příjde ještě celkem vysoko. Potenciál směrem dolů ještě nějaký je...ale jestli bude využit...

KIT DIGITAL, INC.:  Kitd

Tak dlouho se chodí s vědrem pro vodu, až se ucho urve. Sekera smrti zasadila další dva smrtelné údery, tentokrát za 169. Teď už čekám na nákup lotu pod 160. Tenhleten poslední kauf by mi to měl zajistit bez problémů.

KIT DIGITAL, INC.:  Kitd

Game over. Sekera smrti nezasáhla, neboť nepustili kurz tak nízko, jak podle přepočtu chtěli. Teď to otočilo a navzdory ztrátovým indexům se zdá, že je po poklesu.

KIT DIGITAL, INC.:  Kitd

No i je to tady. Začínají zázraky. Indexy ostře down a Kitkat se záhadně drží a neklesá. Neskutečné. Dneska tak asi nenakoupím, když mě dolar sráží k zemi.

KIT DIGITAL, INC.:  Kitd

Co říkáte na brutální nabídku na SPADu 23 tis. akcí. To vypadá na masakr. Posouvám pokyn na 150 (na ten lotík). Dolar mi ale začíná pomáhat. Jestli bude svým posilováním brzdit pokles Kitkatu, tak lotík nebude, resp. bude, ale až kolem 8 USD, pokud tomu poklesu nebude odpovídat pokles kurzu u nás.

KIT DIGITAL, INC.:  nastup

Nebrat. V přepočtu cca 167 včerejší close a podívej na dnešní futra. Sentiment špatný, poletí i nadále dolů. Já naberu pod 168 a do konce týdne big long pod 160. V tomhle sentimentu a při nástupu shortů věřím v tanečky kolem 8,3.

KIT DIGITAL, INC.:  Es-Age: Co sekera smrti?

Futra negativní a celkem dost, takže 15:30 příjde trest za nákupy nad 170. Je to pořád to samé...

KIT DIGITAL, INC.:  Es-Age: Co sekera smrti?

Zatím ne a proto to leze nahoru. Ještě musí přijít dva smrtící nákupy do portfolia smarti, teprve pak půjde nákup Lotu. Zase bude třeba zřejmě počkat na 15:30. Tady zase působí snílci a to jsem tiše doufal i v nákup za 165.

KIT DIGITAL, INC.:  NEIN

Krucifix to snad není ani možné. Okamžitě po zavření u nás přišel propad kurzu. Trochu jsem doufal v závěrečnou aukci ale tam místo aby zohlednili pokles, tak se kurz ještě zvedl. No, snad pokles vydrží i když teď je na to ještě brzo. závěr kolem 9,5 by mě prozatím uspokojil. Pak ještě dolar dolů a akce portfolia smrti by byla dokonána.

KIT DIGITAL, INC.:  NEIN

Indexy UP a BCOV ve větším poklesu. To nevypadá dobře.Snad nezačíná zpětný přesun prostředků do Kitkatu. Ještě do konce týdne to mohlo počkat.

KIT DIGITAL, INC.:  NEIN

Tak a je to v pytli. Už to otočilo nahoru. Takže teď doufat, že ho moje nákupka za 189 zabrzdí a pošle zpět dolů.

KIT DIGITAL, INC.:  Short Target:

To vypadá sice hezky ale zatím se drží jak klíště kolem těch 9,6. Jestli se mi podaří koupit, tak nepochybuju o tom, že najednou úplně bez problémů sjede cena o pár procent dolů. Zatím nakoupeno nemám, tak to padat nechce.

KIT DIGITAL, INC.:  NEIN

Tak zase smůla. Na SPADu proběhl jeden obchod za 179, na kobosu to samozřejmě zarytě drží. Klasika.

KIT DIGITAL, INC.:  no

Dneska za 180 koupím. Futra sice nejsou tak moc záporné ale jsou. A 1,5 pokles ze startu na Kitkatu je úplná pohoda. Teď jen jestli budou kotace u nás reagovat nebo se bude vyčkávat. Každopádně cíl zůstává. Poslední lot jsem kupoval za 165 takže další bych rád ještě níže. Takže dneska za 180, pak za 171-2 a pak už poletí long a snad pod 165. Při většií korekci na indexech to koupím na Nasdqu, protože to bude posilovat i dolar a pokles bych si tak u nás tolik nevychutnal a nevyužil.

KIT DIGITAL, INC.:  no

Dneska po 15:30 nabírám pod 180. To je v současných podmínkách pokles na Nasdaqu o 1,5 cca a Futra jsou v mínusech, takže není co řešit. Zapláčou ti, co nabírají teď takhle vysoko. Trest bude velmi krutý.

KIT DIGITAL, INC.:  Pojedem na severovýchod

Při globální korekci indexů padne min. o 10 procent, jen to hvízdne.

KIT DIGITAL, INC.:  Remoska? - převod

Nasdaq opětovně nedokáže pokořit 3000 bodů. Myslím, že Texaský Masakr Motorovou pilou se rychle blíží.

KIT DIGITAL, INC.:  Remoska?

Je to sice úctyhodné ale u Kitkatu se neoplatí. RMS u Kitkatu nikdy nespadne tak nízko jak SPAD či kobos. Takže sice prodat můžeš o něco dráž ale taky dráž nakoupíš. Jednou jsem zkusil koupit na kobosu a prodat na RMS. Zaplatíš u zahraničních akcí poplatek tuším 400 kč, což se při větším objemu celkem dá. Problém v tom, že ten převod není hned ale až tak za 2-3 dny. Což nikde napsáno není. A tak jsem jednou požádal o převod, neboť na RMS byla poptávka snad o 20 kč výše, což bylo šílené. Jenže za dva dny už taková poptávka nebyla a tak jsem pak měl co dělat, abych se většího množství akcí na tomhle nelikvidním trhu zbavil.

KIT DIGITAL, INC.:  Vyhravame?

Měj na paměti můj dnešní nástup. To povolí, o to strach nemám :-).

KIT DIGITAL, INC.:  Premarket

Zatím to vypadá dobře. Ještě aspoň 3 procenta dolů pro dnešek...Dneska ale zřejmě nic nedokoupím a tak se prozatím loučím. Pokyn za 180 však číhá na svou kořist :-)

1 198 199 200 318

Graf KIT DIGITAL, INC., v likvidaci

28.06.2026
Graf - BAAKITDG


Odborné články

Ekonomika ČT24.cz