Uživatel nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se
Neděle 28.6.2026 12:07
Akcie.cz»Diskuse»KIT DIGITAL, INC.

Diskuse KIT DIGITAL, INC.

Poslední příspěvky

Přidat nový příspěvek

1 200 201 202 318

KIT DIGITAL, INC.:  nastup

Nebrat. V přepočtu cca 167 včerejší close a podívej na dnešní futra. Sentiment špatný, poletí i nadále dolů. Já naberu pod 168 a do konce týdne big long pod 160. V tomhle sentimentu a při nástupu shortů věřím v tanečky kolem 8,3.

KIT DIGITAL, INC.:  Es-Age: Co sekera smrti?

Futra negativní a celkem dost, takže 15:30 příjde trest za nákupy nad 170. Je to pořád to samé...

KIT DIGITAL, INC.:  Es-Age: Co sekera smrti?

Zatím ne a proto to leze nahoru. Ještě musí přijít dva smrtící nákupy do portfolia smarti, teprve pak půjde nákup Lotu. Zase bude třeba zřejmě počkat na 15:30. Tady zase působí snílci a to jsem tiše doufal i v nákup za 165.

KIT DIGITAL, INC.:  NEIN

Krucifix to snad není ani možné. Okamžitě po zavření u nás přišel propad kurzu. Trochu jsem doufal v závěrečnou aukci ale tam místo aby zohlednili pokles, tak se kurz ještě zvedl. No, snad pokles vydrží i když teď je na to ještě brzo. závěr kolem 9,5 by mě prozatím uspokojil. Pak ještě dolar dolů a akce portfolia smrti by byla dokonána.

KIT DIGITAL, INC.:  NEIN

Indexy UP a BCOV ve větším poklesu. To nevypadá dobře.Snad nezačíná zpětný přesun prostředků do Kitkatu. Ještě do konce týdne to mohlo počkat.

KIT DIGITAL, INC.:  NEIN

Tak a je to v pytli. Už to otočilo nahoru. Takže teď doufat, že ho moje nákupka za 189 zabrzdí a pošle zpět dolů.

KIT DIGITAL, INC.:  Short Target:

To vypadá sice hezky ale zatím se drží jak klíště kolem těch 9,6. Jestli se mi podaří koupit, tak nepochybuju o tom, že najednou úplně bez problémů sjede cena o pár procent dolů. Zatím nakoupeno nemám, tak to padat nechce.

KIT DIGITAL, INC.:  NEIN

Tak zase smůla. Na SPADu proběhl jeden obchod za 179, na kobosu to samozřejmě zarytě drží. Klasika.

KIT DIGITAL, INC.:  no

Dneska za 180 koupím. Futra sice nejsou tak moc záporné ale jsou. A 1,5 pokles ze startu na Kitkatu je úplná pohoda. Teď jen jestli budou kotace u nás reagovat nebo se bude vyčkávat. Každopádně cíl zůstává. Poslední lot jsem kupoval za 165 takže další bych rád ještě níže. Takže dneska za 180, pak za 171-2 a pak už poletí long a snad pod 165. Při většií korekci na indexech to koupím na Nasdqu, protože to bude posilovat i dolar a pokles bych si tak u nás tolik nevychutnal a nevyužil.

KIT DIGITAL, INC.:  no

Dneska po 15:30 nabírám pod 180. To je v současných podmínkách pokles na Nasdaqu o 1,5 cca a Futra jsou v mínusech, takže není co řešit. Zapláčou ti, co nabírají teď takhle vysoko. Trest bude velmi krutý.

KIT DIGITAL, INC.:  Pojedem na severovýchod

Při globální korekci indexů padne min. o 10 procent, jen to hvízdne.

KIT DIGITAL, INC.:  Remoska? - převod

Nasdaq opětovně nedokáže pokořit 3000 bodů. Myslím, že Texaský Masakr Motorovou pilou se rychle blíží.

KIT DIGITAL, INC.:  Remoska?

Je to sice úctyhodné ale u Kitkatu se neoplatí. RMS u Kitkatu nikdy nespadne tak nízko jak SPAD či kobos. Takže sice prodat můžeš o něco dráž ale taky dráž nakoupíš. Jednou jsem zkusil koupit na kobosu a prodat na RMS. Zaplatíš u zahraničních akcí poplatek tuším 400 kč, což se při větším objemu celkem dá. Problém v tom, že ten převod není hned ale až tak za 2-3 dny. Což nikde napsáno není. A tak jsem jednou požádal o převod, neboť na RMS byla poptávka snad o 20 kč výše, což bylo šílené. Jenže za dva dny už taková poptávka nebyla a tak jsem pak měl co dělat, abych se většího množství akcí na tomhle nelikvidním trhu zbavil.

KIT DIGITAL, INC.:  Vyhravame?

Měj na paměti můj dnešní nástup. To povolí, o to strach nemám :-).

KIT DIGITAL, INC.:  Premarket

Zatím to vypadá dobře. Ještě aspoň 3 procenta dolů pro dnešek...Dneska ale zřejmě nic nedokoupím a tak se prozatím loučím. Pokyn za 180 však číhá na svou kořist :-)

KIT DIGITAL, INC.:  Premarket

Ticho. O žehlení nechci ani slyšel během obchodování. Ještěže jsem tehdy ten Vigwam za 885 napodruhé prodal.

KIT DIGITAL, INC.:  Premarket

Vzdor je naprosto zbytečný. Proti sekeře smrti nemá šanci. Pod 9,5 ještě dnes, tyhle tanečky kolem 10 USD jsou bezpředmětné.

KIT DIGITAL, INC.:  Premarket

Zatím se mu pod 10 USD moc nechce, pokud prorazí, věřím dnes i v 9,5 :-)

KIT DIGITAL, INC.:  Premarket

Vigwam nikde. Ptf.2 se se ho zbavilo za 885 a teď čeká, že nakoupí jako posledně :-). Zatím bez pomocí portfolia smrti ale jestli bude zapotřebí, tak portfolio smrti zasáhne taky. Zatím doufám u fin. titulů v globální korekci. Jestli nepříjde, zasáhnu i jinde :-)

KIT DIGITAL, INC.:  Premarket

Zatím ani tak ani tak. Když dá cca 6 procent nahoru, tak prodám várka N 198 s cílem dokoupit níže, při poklesu o cca 5 procent bude nákup 4. várky. Dnešní sekerka s nejnižší cenou zůstane, dokud nepřibude v ptf. něco za cenu levnější. Takže větší pohyb oběma směry vítán ale směr dolů vítanější :-)

1 200 201 202 318

Graf KIT DIGITAL, INC., v likvidaci

28.06.2026
Graf - BAAKITDG


Odborné články

Ekonomika ČT24.cz