reagovatzobrazit vlákno2.3. 2012 12:44|Es-Age|(195.47.26.xxx)
KIT DIGITAL, INC.: Remoska?
Je to sice úctyhodné ale u Kitkatu se neoplatí. RMS u Kitkatu nikdy nespadne tak nízko jak SPAD či kobos. Takže sice prodat můžeš o něco dráž ale taky dráž nakoupíš. Jednou jsem zkusil koupit na kobosu a prodat na RMS. Zaplatíš u zahraničních akcí poplatek tuším 400 kč, což se při větším objemu celkem dá. Problém v tom, že ten převod není hned ale až tak za 2-3 dny. Což nikde napsáno není. A tak jsem jednou požádal o převod, neboť na RMS byla poptávka snad o 20 kč výše, což bylo šílené. Jenže za dva dny už taková poptávka nebyla a tak jsem pak měl co dělat, abych se většího množství akcí na tomhle nelikvidním trhu zbavil.
reagovatzobrazit vlákno1.3. 2012 18:03|Es-Age|(80.82.149.xxx)
KIT DIGITAL, INC.: Vyhravame?
Měj na paměti můj dnešní nástup. To povolí, o to strach nemám :-).
reagovatzobrazit vlákno1.3. 2012 16:12|Es-Age|(195.47.26.xxx)
KIT DIGITAL, INC.: Premarket
Zatím to vypadá dobře. Ještě aspoň 3 procenta dolů pro dnešek...Dneska ale zřejmě nic nedokoupím a tak se prozatím loučím. Pokyn za 180 však číhá na svou kořist :-)
reagovatzobrazit vlákno1.3. 2012 15:53|Es-Age|(195.47.26.xxx)
KIT DIGITAL, INC.: Premarket
Ticho. O žehlení nechci ani slyšel během obchodování. Ještěže jsem tehdy ten Vigwam za 885 napodruhé prodal.
reagovatzobrazit vlákno1.3. 2012 15:48|Es-Age|(195.47.26.xxx)
KIT DIGITAL, INC.: Premarket
Vzdor je naprosto zbytečný. Proti sekeře smrti nemá šanci. Pod 9,5 ještě dnes, tyhle tanečky kolem 10 USD jsou bezpředmětné.
reagovatzobrazit vlákno1.3. 2012 15:38|Es-Age|(195.47.26.xxx)
KIT DIGITAL, INC.: Premarket
Zatím se mu pod 10 USD moc nechce, pokud prorazí, věřím dnes i v 9,5 :-)
reagovatzobrazit vlákno1.3. 2012 15:37|Es-Age|(195.47.26.xxx)
KIT DIGITAL, INC.: Premarket
Vigwam nikde. Ptf.2 se se ho zbavilo za 885 a teď čeká, že nakoupí jako posledně :-). Zatím bez pomocí portfolia smrti ale jestli bude zapotřebí, tak portfolio smrti zasáhne taky. Zatím doufám u fin. titulů v globální korekci. Jestli nepříjde, zasáhnu i jinde :-)
reagovatzobrazit vlákno1.3. 2012 15:34|Es-Age|(195.47.26.xxx)
KIT DIGITAL, INC.: Premarket
Zatím ani tak ani tak. Když dá cca 6 procent nahoru, tak prodám várka N 198 s cílem dokoupit níže, při poklesu o cca 5 procent bude nákup 4. várky. Dnešní sekerka s nejnižší cenou zůstane, dokud nepřibude v ptf. něco za cenu levnější. Takže větší pohyb oběma směry vítán ale směr dolů vítanější :-)
reagovatzobrazit vlákno1.3. 2012 15:29|Es-Age|(195.47.26.xxx)
KIT DIGITAL, INC.: Premarket
VIG musí dolů. Je to takový soubor. Buď Kitkat pod 170 nebo Vigwam pod 730.
reagovatzobrazit vlákno1.3. 2012 15:26|Es-Age|(195.47.26.xxx)
KIT DIGITAL, INC.: Premarket
To není moje práce. Takhle jsem to dělal kdysi, když nebyl min. poplatek za obchod. Teď musím min. za 10 litrů...
reagovatzobrazit vlákno1.3. 2012 14:54|Es-Age|(195.47.26.xxx)
KIT DIGITAL, INC.: Premarket
Já ale nechci, aby to šlo nahoru, proto kupuji a případný zisk samozřejmě realizovat nebudu. Znova opakuju, že primární cíl těhle nákupů zisk rozhodně není.
reagovatzobrazit vlákno1.3. 2012 14:42|Es-Age|(195.47.26.xxx)
KIT DIGITAL, INC.: Premarket
Je to oproti close nadhodnocené. Proto jsem ráno nenastavil na cca 187, což byl závěr ale výše. Jak půjde nahoru, tak nebudu dělat nic do té doby, než nenaberu pod 170 lot. Tyhlety nákupy mají dostat kurz níže abych nabral ve velkém. Pak půjdou spekulativní pozice do prodeje. Stejně tak jsem to udělal před více jak půl rokem. Nákupy za 237,220,207 a 200 poslaly kurz níže a tam jsem nabíral dlouhodobé pozice. Až jsem měl nakoupeno, co chtěl, tyhle spekulativní pozice jsem začal prodávat. No a nyní potřebuju něco na long ještě dobrat, proto ta systematická likvidace :-)
reagovatzobrazit vlákno1.3. 2012 14:32|Es-Age|(195.47.26.xxx)
KIT DIGITAL, INC.: Premarket
Záleží, za kolik chceš. Mým cílem je srazit kurz pod 170. 180 cca by mělo být po dnešku v USA jistých ale ještě mám v záloze dva nákupy do portfolia smrti. Pak nakoupí ptf.2 lotík :-) a portfolio smrti se bude moct předešlých nákupů postupně zbavovat.
reagovatzobrazit vlákno1.3. 2012 14:26|Es-Age|(195.47.26.xxx)
KIT DIGITAL, INC.: Premarket
Samozřejmě, že to jde dolů. Jinam to ani nemůže. Pamatuj, že portfolio smrti dnes nabralo 3. várku za 189 s cílem poslat kurz k 180ce. Takže dneska jedině down v Améru. Jiná možnost prostě není.
reagovatzobrazit vlákno1.3. 2012 13:48|Es-Age|(195.47.26.xxx)
KIT DIGITAL, INC.: Co dál
Ano, to jsem jaksi nedomyslel, že ten, kdo skutečně koupí, tak se stává majitelem a virtuálně ten počet akcí naroste.
reagovatzobrazit vlákno1.3. 2012 13:46|Es-Age|(195.47.26.xxx)
KIT DIGITAL, INC.: Co dál
65 mil. jsem vzal z té zprávy, na kterou jsem odpovídal. Neřešil jsem, jestli to je správné číslo. Spíše jsem chtěl simulovat výpočet než zkoumat správnost jednotlivých čísel.
reagovatzobrazit vlákno1.3. 2012 11:54|Es-Age|(195.47.26.xxx)
KIT DIGITAL, INC.: KITD
Průměr z posledních 3 nákupů 197,3.
reagovatzobrazit vlákno1.3. 2012 9:36|Es-Age|(195.47.26.xxx)
KIT DIGITAL, INC.: KITD
Bestie udeřila potřetí. Třetí návštěva sekery smrti u Kitkatu. Tentokrát za 189. Tím pádem další snaha nabrat bude na 180-182 a poslední cca 175.
reagovatzobrazit vlákno1.3. 2012 8:46|Es-Age|(195.47.26.xxx)
KIT DIGITAL, INC.: KITD
Mám dojem, že šortář musí dividendu tomu, od kterého si akcie půjčil, zaplatit. Ještě k těm počtům akcí. Mám takový dojem, že držení dlouhých a krátkých pozic sčítat nejde. Akcie mají vždy jen jednoho majitele. To, že si je někdo půjčí aby zašortoval je část long pozic. Kdybych měl 1000 ks akcí a půjčil je někomu na šort, pak celkově bude v držení pořád jen 1000 akcí. 500 mám já a 500 mých má ten co šortuje. Já bych teda bral jako hlavní údaj, kolik procent je institucionálních pozic long. Ti ty akcie dostanou jednou zpět a dokud nebudou prodávat přímo oni, tak se netřeba bát podle mě. Takže k výše zmíněnému - akcí je podle mě 65 mil. a tím to končí. A z těch 65 mil. půjčili institucionálové oněch 20 mil. na šort. Dividenda by pak bych na 65 mil. akcí a šortaři by ji museli zaplatit těm, od koho si CP půjčili, protože dividendu dostává majitel a shortem se majitel tuším nemění. Takže buď to dostane přímo majitel nebo shortař, který to ale bude muset převést na majitele. To by pak šortování před divi byl jistý zisk...Třeba u Telekačeny a takhle to určitě nefunguje...
reagovatzobrazit vlákno1.3. 2012 6:47|Es-Age|(195.47.26.xxx)
KIT DIGITAL, INC.: KITD
Ten nárůst dolaru na 18,65 mě štve. Zase to u nás nepadne tam, kam mělo. 185 dneska přes den nebude ani náhodou. Jedině 15:30 a později při otevření pod 10 USD. Dneska každopádně plánuju třetí nákup bez ohledu na otevření v USA. Pokud to dneska shodí v Améru dalších 5 procent a více, tak zítra bude další dokup, doufám, že pod 180.