reagovatzobrazit vlákno28.2. 2012 14:14|Es-Age|(195.47.26.xxx)
KIT DIGITAL, INC.: Rozdílná cena na remosce a spadu.
Stále se nabízí jedna otázka. Před dnešním zveřejněním špatných čísel akcie na předchozí nárůsty výhledu moc nereagovala, resp. ne tak, jak bychom očekávali. Co když to je tak, že výhled šel sice dolů ale v ceně akcie byla o mnohem horší očekávaní a tudíž to stále vychází relativně dobře. Kdo ví...Asi bude třeba počkat na oficiální výsledky a na nějaké nové cílovky, jak se budou pohybovat. Je ale divné, že ačkoliv cílovky začínají na nějakých 17 USD, akcie se jim ani zdaleka neblíží, což je poněkud znepokojující. Krátkodobě to může být ale ta neschopnost při dobrých výsledcích prorazit směrem nahoru už trvá hodně dlouho.
reagovatzobrazit vlákno28.2. 2012 13:49|Es-Age|(195.47.26.xxx)
KIT DIGITAL, INC.: Půjde to k zemi nebo naopak
Takže měním strategií u Kitkatu. Realizace ne nad 300 ale nad 230 a dokup kolem 170. Marne, 300 už je passe. Jen trochu lituji, že jsem nad 230 nic neprodal. Až dokoupím kolem 170, tak začnu postupně po lotu odprodávat, jestli to ještě nad 230 půjde a nakupovat kolem 170 zpět.
reagovatzobrazit vlákno28.2. 2012 13:03|many|(85.207.10.xxx)
KIT DIGITAL, INC.: Půjde to k zemi nebo naopak
Tomčány (Patria): „Dnešní předběžné výsledky KIT digital a aktualizaci výhledu shledáváme jako mírně pozitivní na úrovni tržeb, ale naopak horší na provozní úrovni. Snížení celoroční prognózy zisku na akcii (na hotovostní bázi) kvůli vyšším investicím a nákladům v roce 2012 může potom spustit negativní reakci trhu. Celkově považujeme předběžné výsledky za mírně negativní.
reagovatzobrazit vlákno28.2. 2012 12:32|iv2|(88.101.131.xxx)
KIT DIGITAL, INC.: divi ... detel
tl: to je u nich normalni ne?
reagovatzobrazit vlákno28.2. 2012 11:33|iv2|(88.101.131.xxx)
KIT DIGITAL, INC.: Půjde to k zemi nebo naopak
souhlasim s klokanem.
reagovatzobrazit vlákno28.2. 2012 10:32|iv2|(88.101.131.xxx)
KIT DIGITAL, INC.: Půjde to k zemi nebo naopak
ted nam to preloz kretene.
reagovatzobrazit vlákno28.2. 2012 9:32|Es-Age|(195.47.26.xxx)
KIT DIGITAL, INC.: Půjde to k zemi
Tahle akcie půjde co nevidět k zemi. Když vezmu v úvahu, že US indexy jsou na několikaletých maximech a kolik v téhle situaci stojí Kitkat, tak z toho plyne jediné. Při větši korekci, která prostě přijít musí a příjde, hravě pod 8,5 doberu s cílem postupně realizovat nad 12 USD. Na výš než 12,5 se dlouhodobě už nikdy nedostane. Spíše se třeba modlit, aby třeba za rok nestál pod 6 USD.
reagovatzobrazit vlákno17.2. 2012 10:16|Es-Age|(80.82.149.xxx)
KIT DIGITAL, INC.: Jedem
Ne, když ne já tak nikdo :-)
reagovatzobrazit vlákno17.2. 2012 9:30|Es-Age|(80.82.149.xxx)
KIT DIGITAL, INC.: Jedem
Jenže to je vyloučené. Dokud budu držet, 300 nepřipadá v úvahu.
reagovatzobrazit vlákno13.2. 2012 22:48|Es-Age|(80.82.149.xxx)
KIT DIGITAL, INC.: KIT DIGITAL kudy kam?
Tahle akcie nemá evidentně naprosto žádnou šanci jít výš než na 12,5. Takže ode dneška měním strategií. Počkám na pokles pod 8,5 a naberu do plna. Nad 12 pak prodej celé várky. Čekat na vyšší ceny nemá smysl, žádné nebudou.
reagovatzobrazit vlákno11.2. 2012 8:23|Gambler|(90.178.225.xxx)
KIT DIGITAL, INC.: Kam zmizelo Merkozy?
Se zvětšením černé díry v Řecku, zřejmě byli pohlceni.)
reagovatzobrazit vlákno6.2. 2012 9:25|gusta|(31.192.72.xxx)
KIT DIGITAL, INC.: Kit Dig.
Neví někdo z vás, kdy bude ohlašovat výsledky KITka? Přesný datum. Dík
reagovatzobrazit vlákno2.2. 2012 8:08|Es-Age|(195.47.26.xxx)
KIT DIGITAL, INC.: 5% v USA
Takových už tu bylo, co tak vysoko radili...Stejně je ta cílovka nějak nízká. Pořád noví velcí zákazníci, výsledky čím dál tím lepší a zatímco minulý rok byly cílovky přes 20, tak teď jsou nějak nižší. Něco jsem včera četl o možné akvizici, kde byl Kitkat byl jejím předmětem...
reagovatzobrazit vlákno24.1. 2012 17:19|Gambler|(90.178.225.xxx)
reagovatzobrazit vlákno12.1. 2012 18:26|Es-Age|(80.82.149.xxx)
KIT DIGITAL, INC.: Fund. info - ptf smrti.
Sekera smrti odchází z návštěvy. Kitkat prodán za 9,67. Akorát nechápu,proč mám v prodeji poplatek 10,04 místo 9,95...
reagovatzobrazit vlákno12.1. 2012 14:07|Es-Age|(195.47.26.xxx)
KIT DIGITAL, INC.: DAX 6240
Záměr prodat a taky jednou něco vydělat začíná stahovat Esteru dolů. Ještě dnes budem pod 320.
reagovatzobrazit vlákno12.1. 2012 13:53|Es-Age|(195.47.26.xxx)
KIT DIGITAL, INC.: DAX 6240
Na Esteře už zafungoval úmysl prodat za 335 tak už začíná klesat. Některé sekery působí dlouhodoběji a efekt přichází pomaleji.
reagovatzobrazit vlákno12.1. 2012 12:42|Es-Age|(195.47.26.xxx)
KIT DIGITAL, INC.: KITD
Rozhodl jsem se prodat Esteru za 335, takže to znamená, že na 335 nedojede :-)
reagovatzobrazit vlákno12.1. 2012 9:40|Es-Age|(195.47.26.xxx)
KIT DIGITAL, INC.: KITD
Jenže kdy ten covering příjde...
reagovatzobrazit vlákno12.1. 2012 9:40|Es-Age|(195.47.26.xxx)
KIT DIGITAL, INC.: KITD
No mě zatím stačí to, že ani avízo lepších výsledků ani lepší doporučení ho nahoru nevystřelilo. Jak na to, kolik to teď stojí, to mělo jít o víc jak 10 procent nahoru. Ale každý den přichází v poslední hodině sešup. Sekera vždy působí ve spojení s cílem. Jelikož u nás šel z 166 na 196 a pak zase dolů, tak min. tolik chci vydělat v USA. Proto to růst může ale vždy tak, aby se můj cíl nesplnil. Chci prodat za 9,8 a tam to v žádném případě nedoleze. Je to jako s CETV co mám za 400. Cíl byl prodat nad 600 tak to několikrát šlo na 460 a zpět, když už jsem se rozhodl to prodat za 460, tak to spadlo a nad 400 od té doby nebylo. Takže když z požadavku povolím a řeknu si, že stačí i prodej nad 9 USD u Kitkatu, tak spadne pod 9 a nad 9 se nebude chtít dostat. Zatím je tedy možná cena 9,79 k dosažení. Až povolím z požadavku, tak se ta cena podle toho sníží...:-)