KIT DIGITAL, INC.: Kit se prave utrh z retezu...
Já bych spíš řekl, že někdo nasral do obou nohavic až po pás už teď.
reagovatzobrazit vlákno6.1. 2012 15:47|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Já bych spíš řekl, že někdo nasral do obou nohavic až po pás už teď.
reagovatzobrazit vlákno6.1. 2012 15:44|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Sekera nesekera, více jak 10 procent růstu je fuč a to je jen začátek. A prodej 300tis. kusů za 9,2 mluví za vše. Jen litufu ty, co si dnes za 196 koupili. Hezká cena. Snad se toho do konce obchodování na BCPP zbaví.
reagovatzobrazit vlákno6.1. 2012 15:41|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Tak zatím to tak vypadá, že v pondělí budu opět zápolit na hranici 170-ti korun o každou korunku,abych dobře nakoupil a jak to tak vidím, tak si pokyn na 170 dám už dnes. Není vyloučeno, že mi to vyjde.
reagovatzobrazit vlákno6.1. 2012 15:38|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Kdo mě poslechnul, tak vydělal mnohem více. Pašák ten či ta, co prodal/a za 196. Tohle byla fakt trefa.
reagovatzobrazit vlákno6.1. 2012 15:36|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Při té rychlosti poklesu kurzu být Tebou posunu na 170 nebo se bude plakat.
reagovatzobrazit vlákno6.1. 2012 15:32|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Převede do Londýna a co pak s tím. Přes FIO to tam neprodám a s dalším brokerem smlouvu kvůli tomu uzavírat nebudu. Koupit si je sice mohu, ale jestli to do ukončení převodu neprodám na BCPP, tak se s penězma asi rozloučím. No i kam to jede po otevření? Dolů :-)
reagovatzobrazit vlákno6.1. 2012 15:28|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Věř si čemu chceš. Mám či nemám vliv, co koupím, to padne. Asi se dobře trefuju, no a ti, co podávají pokyny reversní k mým, celkem slušně už vydělali a to je fakt.
reagovatzobrazit vlákno6.1. 2012 15:26|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Asi neumíš číst. Mám nakoupeno v Améru za 8,28 a vím dobře, co píšu. Příští týden jsme opět pod 8,3. S tím se nedá nic dělat. Spíše mi dělá starosti, že za půl roku už s mou oblíbenou akcí nebudu moct obchodovat na BCPP a že si na long tudíž na BCPP už nic koupit ani nemůžu, protože se pak toho nezbavím.
reagovatzobrazit vlákno6.1. 2012 15:16|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Takže game over. Nikdo na té akcií nic pořádného nevydělá. Na prodeje za 300 tak můžete zapomenout. Na takové ceny si sice počkat můžete ale co z toho, když se těch akcí už nepůjde zbavit. Takže další ztráta 100 procent, pokud to do ukončení obchodování u nás neprodám, co? No, paráda.
reagovatzobrazit vlákno6.1. 2012 15:09|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Akorát dolar mě rozčiluje čím dál tím více. Devastuje mi měnový úvěr. Doufám, že už koncem ledna bude 18 a níže.
reagovatzobrazit vlákno6.1. 2012 15:04|Es-Age|(195.47.26.xxx)
To si povíme, až bude koncem příštího týdne opět pod 170:-). Za mnou stojí historie a schopnost dosáhnout ztráty až 99-tiprocentní. Bohužel pánové. Výsledky nevýsledky, moje větší pozice v nějakém titulu znamená jediné. V dlouhém období ztrátu větší než 50 procent. Nikdy tomu nebylo jinak a nikdy tomu ani jinak nebude.
reagovatzobrazit vlákno6.1. 2012 15:00|Es-Age|(195.47.26.xxx)
No samozřejmě ale ne první ale finální. Informace o magnetu je přeci jen kurzotvorná. Na kolena jsem už dostal ECM, Krocana a CETV. Kdopak bude další? Vždy, když jsem měl něčeho více, tak se to plácalo v místě nebo zažilo brutální propad. Tuhle akcií jsem systematicky likvidoval nákupama od 270 až k 160. A nyní ji mám zase :-). Takže radím dobře, dnes prodávejte seč enter a tlačítko na myši stačí :-).Než se nadějete, bude po růstu.
reagovatzobrazit vlákno6.1. 2012 14:55|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Další akvizice = další vydávání akcí. Již brzy pod 8 USD.
reagovatzobrazit vlákno6.1. 2012 14:54|Es-Age|(195.47.26.xxx)
No, říkejte si co chcete. Každopádně krvavý magnet pořízený za 8,28 začne táhnout vší silou za vlasy hned od 15:30. Dlouhodobý růst nemá šanci. Tento nákup mi měl zajistit nákup na BCPP pod 160. Nestalo se, takže neprodám a příští týden budem opět na 8,3. Marne, takový je život :-). Realizujte zavčasu. Jinak nebude zisk žádný.
reagovatzobrazit vlákno6.1. 2012 14:35|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Krucifix. Měl jsem zůstat s nákupama na BCPP. 15:30 zase příjde drsná jízda dolů a v Améru nezrealizuji žádný zisk. K růstu není absolutně žádný důvod. Tady zas někdo zešílel...
reagovatzobrazit vlákno5.1. 2012 16:22|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Smrtelný magnet za sebou opět zanechává krvavou stopu. Nákup za 8,28 Kitkatu v Améru ho stáhnul z 8,9 opět do hlubokého mínusu. Škoda, že jsem slepě věřil a nad 8,9 neprodal. No cuž, tenhle nákup mi má zajistit levnější nástup na BCPP, tak uvidíme.
reagovatzobrazit vlákno5.1. 2012 14:41|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Portfolio smrti za minulý rok lehce ale velmi lehce v plusu. Zato to druhé portfolio po nákupu Kitkatu za 182 v průměru a prodeji za 130 je těžce v mínusu. Navíc tam jsou Krocan za 200, Čumil za 330 a Nervák za 242.
reagovatzobrazit vlákno5.1. 2012 14:35|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Jakto, že první? A co já?:-). V současné době ztráta portfolia smrti činí 55 procent. No, je to jisté zlepšení oproti 63-procentní ztrátě v březnu 2009.
reagovatzobrazit vlákno29.12. 2011 16:18|Es-Age|(80.82.149.xxx)
Tady : http://www.cnanalyst.com/2011/12/top-10-it-services-stocks-with-highest-short-interest-kitd-vit-vhc-ads-fire-athn-acom-aol-caci-sncr-.html bych rád věděl, za jakých cen se shorty otevíraly...Jejich objem je ale dost velký...
reagovatzobrazit vlákno29.12. 2011 15:53|Es-Age|(80.82.149.xxx)
Jen začátek obchodování. Close může být vklidu kolem 8 USD. Nejvíc radosti bych měl, kdyby začal jet dolar aspoň k 19-ti, ne-li k 18-ti.
Hormuz, ne Hormuz
Převládá zvýšená opatrnost
Inflace může náladu na trzích rychle změnit
Míra rizika je zde extrémně vysoká, ale některé české firmy nyní podnikající na Ukrajině...
Začíná příjem žádostí do další fáze programu Nová zelená úsporám (NZÚ), který...
Po víc než půlroční pauze stát znovu podpoří renovace budov, které mají snížit spotřebu...
Copyright © 2025. Všechna práva vyhrazena.
Zdroje dat: Burza cenných papírů Praha, a.s., RM-SYSTÉM, česká burza cenných papírů a.s., NASDAQ, NYSE, XETRA, WSE a CME/CBOT. Data ze zahraničí jsou zpožděna o 20 minut. Pro nepřihlášené jsou zpožděny i kurzy z BCPP, a to o 15 min.