KIT DIGITAL, INC.: Kit se prave utrh z retezu...
Krucifix. Měl jsem zůstat s nákupama na BCPP. 15:30 zase příjde drsná jízda dolů a v Améru nezrealizuji žádný zisk. K růstu není absolutně žádný důvod. Tady zas někdo zešílel...
reagovatzobrazit vlákno6.1. 2012 14:35|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Krucifix. Měl jsem zůstat s nákupama na BCPP. 15:30 zase příjde drsná jízda dolů a v Améru nezrealizuji žádný zisk. K růstu není absolutně žádný důvod. Tady zas někdo zešílel...
reagovatzobrazit vlákno5.1. 2012 16:22|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Smrtelný magnet za sebou opět zanechává krvavou stopu. Nákup za 8,28 Kitkatu v Améru ho stáhnul z 8,9 opět do hlubokého mínusu. Škoda, že jsem slepě věřil a nad 8,9 neprodal. No cuž, tenhle nákup mi má zajistit levnější nástup na BCPP, tak uvidíme.
reagovatzobrazit vlákno5.1. 2012 14:41|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Portfolio smrti za minulý rok lehce ale velmi lehce v plusu. Zato to druhé portfolio po nákupu Kitkatu za 182 v průměru a prodeji za 130 je těžce v mínusu. Navíc tam jsou Krocan za 200, Čumil za 330 a Nervák za 242.
reagovatzobrazit vlákno5.1. 2012 14:35|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Jakto, že první? A co já?:-). V současné době ztráta portfolia smrti činí 55 procent. No, je to jisté zlepšení oproti 63-procentní ztrátě v březnu 2009.
reagovatzobrazit vlákno29.12. 2011 16:18|Es-Age|(80.82.149.xxx)
Tady : http://www.cnanalyst.com/2011/12/top-10-it-services-stocks-with-highest-short-interest-kitd-vit-vhc-ads-fire-athn-acom-aol-caci-sncr-.html bych rád věděl, za jakých cen se shorty otevíraly...Jejich objem je ale dost velký...
reagovatzobrazit vlákno29.12. 2011 15:53|Es-Age|(80.82.149.xxx)
Jen začátek obchodování. Close může být vklidu kolem 8 USD. Nejvíc radosti bych měl, kdyby začal jet dolar aspoň k 19-ti, ne-li k 18-ti.
reagovatzobrazit vlákno29.12. 2011 15:40|michaelzak|(213.29.248.xxx)
makra na hovno, tak se jede smerem UP, klasika. :) a ne ze by me to vadilo teda...
Es-Age - diky, ze jsi pustil Esteru! :-)
Mam jen obavy, ze J.D. nastoupil na DAX long...toho se trochu desim, vetsinou mu to vyzhazi vse naopak... :-)
reagovatzobrazit vlákno29.12. 2011 15:09|Es-Age|(80.82.149.xxx)
Krvavý výprask se blíží. Už brzy se ochotně bude nabízet Kitkat za 162. Lidská blbot nezná meze. Ale díky ní jsem dneska prodal Kitkat o 6 kč dráž než měl stát a to se vyplatí :-)
reagovatzobrazit vlákno29.12. 2011 12:39|Es-Age|(80.82.149.xxx)
Jestliže neprodám tak to pojede zase pod 300. Ale teď vážně - SG očekává v 1. pololetí drsný propad trhů. Zařvou ty akcie, které dosud moc nepadaly nebo vůbec nepadaly. Finanční tituly taky půjdou dolů ale prý už né tak moc. 2008/2009 - propad taky přišel v prvních měsících 2009. Já mám všechny spekulativní pozice poslední doby až na Esteru prodané. Až na ten Kitkat nabraný včera v Améru za 8,28 ale to je mýšleno na long 1-3 měsíce.
reagovatzobrazit vlákno29.12. 2011 12:05|Es-Age|(80.82.149.xxx)
Využívá tady někdo měnový úvěr? Příklad : nakoupím za 10 000 USD a v ten den je střed 20. K zajištění této koupě potřebuji mít na obchodním účtu 10 000 * 20 * 1,05 CZK čili 210 000 Kč. Pak investici budu držet několik měsíců a vypořádání úroků bude až po zavření úvěru. Před nákupem za USD bylo na účtu 300 000 CZK. Budu mít pak těch několik měsíců na nákup přesně 90 000 nebo se ta částka bude denně měnit podle kurzu CZK/USD, popř kurzu akcie, která byla na úvěr pořízena? Jinak řečeno - bude nákup oněch akcí za 10 000 jištěn celou dobu stejnou částkou a to 210 000 kč?
reagovatzobrazit vlákno29.12. 2011 11:51|Es-Age|(80.82.149.xxx)
Samozřejmě, že zase dolů otočí. Potřebuju se ji totiž za 355 zbavit a podívej, kolikrát se těsně nad 350 otáčela zase dolů za poslední dny :-)
reagovatzobrazit vlákno29.12. 2011 11:07|Es-Age|(80.82.149.xxx)
Tak vidím, že 15:30 tady pár lidí bude brečet a jak. Kupovat o 5-7 kč dráž než close bude dneska ztrestáno.
reagovatzobrazit vlákno29.12. 2011 9:49|Es-Age|(80.82.149.xxx)
Ani ne. Při dolaru za 20 už za takový rozdíl není. No, cca 3 kč. Bývalo hůř. Podívej se na víceletý graf dolaru. Dolar v závěru roku vždy dost posiluje a v lednu o ty zisky zase příjde. Proto jsem to nakoupil v Améru. Jestli se Kitkat nezvedne a nezvedne se, což jsem včera zajistil, tak při poklesu dolaru nakoupíš i za 150. To chce pár dní.
reagovatzobrazit vlákno29.12. 2011 9:40|Es-Age|(80.82.149.xxx)
Hlásím prodej za 169,2. Včerejší nákup za 8,28 v Améru to jistí. Posouvám nákup na 160 :-). Dolar za 20 je zvěrstvo. Až spadne, tady to hukne raz dva.
reagovatzobrazit vlákno22.12. 2011 9:49|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Za všechno může ta debilní pozitivní nálada. Kdyby včera futra nesmazala ztráty a dneska nebyly v plusu, stejně jako indexy, tak bys za 163 nakoupil. Tady se holt nerespektuje, že v Améru Kitkat někdy celkový sentiment nenásleduje a jde proti. Včera byli tvrdě potrestáni kupující za ceny nad 170 (175-176), když se mělo obchodovat kolem 167. Dneska doufám v totéž.
reagovatzobrazit vlákno22.12. 2011 9:46|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Já doufám, že za poptávku za 167 příjde 15:30 baňa. To info je jistě zajímavé a do budoucna růst podpoří ale včera to na kurz vliv nemělo. Krátkodobě vidím potenciál poklesu až na 160. Já si pokyn nahoru naposunul, protože nehodlám kupovat za takhle vysokou cenu. Možná, že na tom zařvu, uvidíme.
reagovatzobrazit vlákno22.12. 2011 9:23|Es-Age|(195.47.26.xxx)
No včera nic nenaznačovalo na gap. Hlavně ten závěrečný pokles ne.
reagovatzobrazit vlákno22.12. 2011 9:22|Es-Age|(195.47.26.xxx)
No nic. Přes den se rozčilovat nebudu protože tohle fakt nemá cenu. V přepočtu končil na 163 cca, takže jsme o víc jak 2 procenta výše. Snad se dneska zahájí ve ztrátě nebo aspoň na nule. Pak bude tahle vysoká poptávka po zásluze potrestána. Nechápu, proč to nemůže fungovat jako třeba u CETV...
reagovatzobrazit vlákno22.12. 2011 9:12|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Roste. Tak to je fakt neuvěřitelné. Zase budu muset čekat do 15:30 aby dnešní kupující o několik procent výše dostali na frak.
reagovatzobrazit vlákno22.12. 2011 9:10|Es-Age|(195.47.26.xxx)
To jsem zvědavý, protože oproti včerejšímu close na BCPP akcie oslabila o více jak 2 procenta. U nás se to beztak nehne ani o ň dolů...
Hormuz, ne Hormuz
Převládá zvýšená opatrnost
Inflace může náladu na trzích rychle změnit
Začíná příjem žádostí do další fáze programu Nová zelená úsporám (NZÚ), který...
Po víc než půlroční pauze stát znovu podpoří renovace budov, které mají snížit spotřebu...
Proti záměru zestátnit výrobu energetické skupiny ČEZ vystoupila skupina deseti signatářů...
Copyright © 2025. Všechna práva vyhrazena.
Zdroje dat: Burza cenných papírů Praha, a.s., RM-SYSTÉM, česká burza cenných papírů a.s., NASDAQ, NYSE, XETRA, WSE a CME/CBOT. Data ze zahraničí jsou zpožděna o 20 minut. Pro nepřihlášené jsou zpožděny i kurzy z BCPP, a to o 15 min.