reagovatzobrazit vlákno22.12. 2011 9:49|Es-Age|(195.47.26.xxx)
KIT DIGITAL, INC.: Dilema
Za všechno může ta debilní pozitivní nálada. Kdyby včera futra nesmazala ztráty a dneska nebyly v plusu, stejně jako indexy, tak bys za 163 nakoupil. Tady se holt nerespektuje, že v Améru Kitkat někdy celkový sentiment nenásleduje a jde proti. Včera byli tvrdě potrestáni kupující za ceny nad 170 (175-176), když se mělo obchodovat kolem 167. Dneska doufám v totéž.
reagovatzobrazit vlákno22.12. 2011 9:46|Es-Age|(195.47.26.xxx)
KIT DIGITAL, INC.: Dilema
Já doufám, že za poptávku za 167 příjde 15:30 baňa. To info je jistě zajímavé a do budoucna růst podpoří ale včera to na kurz vliv nemělo. Krátkodobě vidím potenciál poklesu až na 160. Já si pokyn nahoru naposunul, protože nehodlám kupovat za takhle vysokou cenu. Možná, že na tom zařvu, uvidíme.
reagovatzobrazit vlákno22.12. 2011 9:23|Es-Age|(195.47.26.xxx)
KIT DIGITAL, INC.: Dilema
No včera nic nenaznačovalo na gap. Hlavně ten závěrečný pokles ne.
reagovatzobrazit vlákno22.12. 2011 9:22|Es-Age|(195.47.26.xxx)
KIT DIGITAL, INC.: Dilema
No nic. Přes den se rozčilovat nebudu protože tohle fakt nemá cenu. V přepočtu končil na 163 cca, takže jsme o víc jak 2 procenta výše. Snad se dneska zahájí ve ztrátě nebo aspoň na nule. Pak bude tahle vysoká poptávka po zásluze potrestána. Nechápu, proč to nemůže fungovat jako třeba u CETV...
reagovatzobrazit vlákno22.12. 2011 9:12|Es-Age|(195.47.26.xxx)
KIT DIGITAL, INC.: Dilema
Roste. Tak to je fakt neuvěřitelné. Zase budu muset čekat do 15:30 aby dnešní kupující o několik procent výše dostali na frak.
reagovatzobrazit vlákno22.12. 2011 9:10|Es-Age|(195.47.26.xxx)
KIT DIGITAL, INC.: Dilema
To jsem zvědavý, protože oproti včerejšímu close na BCPP akcie oslabila o více jak 2 procenta. U nás se to beztak nehne ani o ň dolů...
reagovatzobrazit vlákno22.12. 2011 7:11|Es-Age|(195.47.26.xxx)
KIT DIGITAL, INC.: Dilema
Dobře, že jsem se Kitkatu včera zbavil za těch 175. 2,5 na akcí v kapse. Dneska si to doberu zpět mnohem levněji, doufám. Akorát nevím, jestli do plna nebo si nechat ještě něco na 15:30, kdyby se pokračovalo v Améru dolů v přepočtu pod 160...Lepší by to asi bylo vzít přímo v Améru jenže část peněz zatím na cestě, takže úvěr vzít nelze a i kdyby, tak nemám 50 litrů, aby se mi vyplatily poplatky oproti BCPP. U nás to stejně vyváží ty nesmyslné růsty během dne s následným vystřízlivěním 15:30 :-). Takže intraday zisky lze sbírat na long i při neustálém poklesu...
reagovatzobrazit vlákno2.12. 2011 16:07|Es-Age|(195.47.26.xxx)
KIT DIGITAL, INC.: kitdigi jak by to možná mohlo být
Zase se objeví. Tenhle nárůst u ušatých při velmi chabé nabídce. Za chvíli to zahučí zase dolů.
reagovatzobrazit vlákno1.12. 2011 22:09|michaelzak|(83.208.171.xxx)
KIT DIGITAL, INC.: Moody- České banky, výhled negativní
ajo ropak dikes, mno uz jsem to prelouskal i v tej angline, aspon nezakrnim...:)
reagovatzobrazit vlákno1.12. 2011 21:58|michaelzak|(83.208.171.xxx)
KIT DIGITAL, INC.: Garfield
tak jsem to nakonec nasel: http://online.wsj.com/article/BT-CO-20111201-712967.html o tech moody's versus ceske banky....sou to mrdky ty agentury!
reagovatzobrazit vlákno1.12. 2011 21:51|michaelzak|(83.208.171.xxx)
KIT DIGITAL, INC.: Moody- České banky, výhled negativní
ropak: dej sem odkaz pls. Diky.
reagovatzobrazit vlákno1.12. 2011 15:55|Es-Age|(195.47.26.xxx)
KIT DIGITAL, INC.: eurobunda ... -).
Čekal jsem ráznou korekci po včerejším nesmyslném růstu a tu zase nic.
reagovatzobrazit vlákno1.12. 2011 11:58|Gambler|(90.178.225.xxx)
reagovatzobrazit vlákno1.12. 2011 11:50|Gambler|(90.178.225.xxx)
reagovatzobrazit vlákno1.12. 2011 8:24|Gambler|(90.178.225.xxx)
KIT DIGITAL, INC.: info
KITD's NASDAQ Last Sale
8.92 0.22 2.52%
NLS Volume
5,593,017
reagovatzobrazit vlákno30.11. 2011 20:52|Es-Age|(80.82.149.xxx)
KIT DIGITAL, INC.: Proč jde KITDG proti trendu?
Taky jsem vlastně z toho vývoje na Kitkatu trochu nervózní. Přeci jen...proč to pořád padá....Žeby nějaká drsná manipulace s kurzem?KIT media když tehdy prodával, tak to byly domluvené prodeje na určité datum bez ohledu na kurz. Alespoň něco takového jsem někde četl. Žeby se teď dělo něco podobného?
reagovatzobrazit vlákno30.11. 2011 15:21|michaelzak|(213.29.248.xxx)
KIT DIGITAL, INC.: Akcie
Es-Age: prodej uz ted tu Esteru, at muzu mit jakztakz ""vesele vanoce:...:-)
reagovatzobrazit vlákno30.11. 2011 15:04|Es-Age|(195.47.26.xxx)
KIT DIGITAL, INC.: Akcie
Pojď pojď Esterko. Ještě 10 procent nahoru a jsem na nule a okamžitě prodávám, protože prodat bez ztráty se jen tak zas nepodaří.
reagovatzobrazit vlákno30.11. 2011 15:02|Es-Age|(195.47.26.xxx)
KIT DIGITAL, INC.: Akcie
No, uvidíme. Dolar teď víc jak 2 procenta ve ztrátě...Fundament nefundament letí to poslední dny drsně dolů. Bez ohledu na potvrzené výhledy, nové zákazníky atd...takže bych si tím extra růstem dneska a v příštích dnech zas tak jistý nebyl...
reagovatzobrazit vlákno30.11. 2011 14:50|Es-Age|(195.47.26.xxx)
KIT DIGITAL, INC.: Akcie
Nebudu dělat naschvály. Prodej Vigwamu se ztrátou za 700. Přeci jen jsem klidnější, jak mám něco na spekulaci v záloze...:-)