Uživatel nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se
Čtvrtek 25.6.2026 10:17
Akcie.cz»Diskuse»KIT DIGITAL, INC.

Diskuse KIT DIGITAL, INC.

Poslední příspěvky

Přidat nový příspěvek

1 228 229 230 318

KIT DIGITAL, INC.:  Dilema

Za všechno může ta debilní pozitivní nálada. Kdyby včera futra nesmazala ztráty a dneska nebyly v plusu, stejně jako indexy, tak bys za 163 nakoupil. Tady se holt nerespektuje, že v Améru Kitkat někdy celkový sentiment nenásleduje a jde proti. Včera byli tvrdě potrestáni kupující za ceny nad 170 (175-176), když se mělo obchodovat kolem 167. Dneska doufám v totéž.

KIT DIGITAL, INC.:  Dilema

Já doufám, že za poptávku za 167 příjde 15:30 baňa. To info je jistě zajímavé a do budoucna růst podpoří ale včera to na kurz vliv nemělo. Krátkodobě vidím potenciál poklesu až na 160. Já si pokyn nahoru naposunul, protože nehodlám kupovat za takhle vysokou cenu. Možná, že na tom zařvu, uvidíme.

KIT DIGITAL, INC.:  Dilema

No včera nic nenaznačovalo na gap. Hlavně ten závěrečný pokles ne.

KIT DIGITAL, INC.:  Dilema

No nic. Přes den se rozčilovat nebudu protože tohle fakt nemá cenu. V přepočtu končil na 163 cca, takže jsme o víc jak 2 procenta výše. Snad se dneska zahájí ve ztrátě nebo aspoň na nule. Pak bude tahle vysoká poptávka po zásluze potrestána. Nechápu, proč to nemůže fungovat jako třeba u CETV...

KIT DIGITAL, INC.:  Dilema

Roste. Tak to je fakt neuvěřitelné. Zase budu muset čekat do 15:30 aby dnešní kupující o několik procent výše dostali na frak.

KIT DIGITAL, INC.:  Dilema

To jsem zvědavý, protože oproti včerejšímu close na BCPP akcie oslabila o více jak 2 procenta. U nás se to beztak nehne ani o ň dolů...

KIT DIGITAL, INC.:  Dilema

Dobře, že jsem se Kitkatu včera zbavil za těch 175. 2,5 na akcí v kapse. Dneska si to doberu zpět mnohem levněji, doufám. Akorát nevím, jestli do plna nebo si nechat ještě něco na 15:30, kdyby se pokračovalo v Améru dolů v přepočtu pod 160...Lepší by to asi bylo vzít přímo v Améru jenže část peněz zatím na cestě, takže úvěr vzít nelze a i kdyby, tak nemám 50 litrů, aby se mi vyplatily poplatky oproti BCPP. U nás to stejně vyváží ty nesmyslné růsty během dne s následným vystřízlivěním 15:30 :-). Takže intraday zisky lze sbírat na long i při neustálém poklesu...

KIT DIGITAL, INC.:  kitdigi jak by to možná mohlo být

Zase se objeví. Tenhle nárůst u ušatých při velmi chabé nabídce. Za chvíli to zahučí zase dolů.

KIT DIGITAL, INC.:  Moody- České banky, výhled negativní

ajo ropak dikes, mno uz jsem to prelouskal i v tej angline, aspon nezakrnim...:)

KIT DIGITAL, INC.:  Garfield

tak jsem to nakonec nasel: http://online.wsj.com/article/BT-CO-20111201-712967.html o tech moody's versus ceske banky....sou to mrdky ty agentury!

KIT DIGITAL, INC.:  Moody- České banky, výhled negativní

ropak: dej sem odkaz pls. Diky.

KIT DIGITAL, INC.:  eurobunda ... -).

Čekal jsem ráznou korekci po včerejším nesmyslném růstu a tu zase nic.

KIT DIGITAL, INC.:  info

http://www.nasdaq.com/symbol/cetv

KIT DIGITAL, INC.:  info

http://www.nasdaq.com/quotes/stock-charts.aspx

KIT DIGITAL, INC.:  info

KITD's NASDAQ Last Sale
8.92 0.22 2.52%
NLS Volume
5,593,017

KIT DIGITAL, INC.:  Proč jde KITDG proti trendu?

Taky jsem vlastně z toho vývoje na Kitkatu trochu nervózní. Přeci jen...proč to pořád padá....Žeby nějaká drsná manipulace s kurzem?KIT media když tehdy prodával, tak to byly domluvené prodeje na určité datum bez ohledu na kurz. Alespoň něco takového jsem někde četl. Žeby se teď dělo něco podobného?

KIT DIGITAL, INC.:  Akcie

Es-Age: prodej uz ted tu Esteru, at muzu mit jakztakz ""vesele vanoce:...:-)

KIT DIGITAL, INC.:  Akcie

Pojď pojď Esterko. Ještě 10 procent nahoru a jsem na nule a okamžitě prodávám, protože prodat bez ztráty se jen tak zas nepodaří.

KIT DIGITAL, INC.:  Akcie

No, uvidíme. Dolar teď víc jak 2 procenta ve ztrátě...Fundament nefundament letí to poslední dny drsně dolů. Bez ohledu na potvrzené výhledy, nové zákazníky atd...takže bych si tím extra růstem dneska a v příštích dnech zas tak jistý nebyl...

KIT DIGITAL, INC.:  Akcie

Nebudu dělat naschvály. Prodej Vigwamu se ztrátou za 700. Přeci jen jsem klidnější, jak mám něco na spekulaci v záloze...:-)

1 228 229 230 318

Graf KIT DIGITAL, INC., v likvidaci

25.06.2026
Graf - BAAKITDG


Odborné články

Ekonomika ČT24.cz