KIT DIGITAL, INC.: kitdigi jak by to možná mohlo být
Zase se objeví. Tenhle nárůst u ušatých při velmi chabé nabídce. Za chvíli to zahučí zase dolů.
reagovatzobrazit vlákno2.12. 2011 16:07|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Zase se objeví. Tenhle nárůst u ušatých při velmi chabé nabídce. Za chvíli to zahučí zase dolů.
reagovatzobrazit vlákno1.12. 2011 22:09|michaelzak|(83.208.171.xxx)
ajo ropak dikes, mno uz jsem to prelouskal i v tej angline, aspon nezakrnim...:)
reagovatzobrazit vlákno1.12. 2011 21:58|michaelzak|(83.208.171.xxx)
tak jsem to nakonec nasel: http://online.wsj.com/article/BT-CO-20111201-712967.html o tech moody's versus ceske banky....sou to mrdky ty agentury!
reagovatzobrazit vlákno1.12. 2011 21:51|michaelzak|(83.208.171.xxx)
ropak: dej sem odkaz pls. Diky.
reagovatzobrazit vlákno1.12. 2011 15:55|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Čekal jsem ráznou korekci po včerejším nesmyslném růstu a tu zase nic.
reagovatzobrazit vlákno1.12. 2011 11:58|Gambler|(90.178.225.xxx)
reagovatzobrazit vlákno1.12. 2011 11:50|Gambler|(90.178.225.xxx)
reagovatzobrazit vlákno1.12. 2011 8:24|Gambler|(90.178.225.xxx)
KITD's NASDAQ Last Sale
8.92 0.22 2.52%
NLS Volume
5,593,017
reagovatzobrazit vlákno30.11. 2011 20:52|Es-Age|(80.82.149.xxx)
Taky jsem vlastně z toho vývoje na Kitkatu trochu nervózní. Přeci jen...proč to pořád padá....Žeby nějaká drsná manipulace s kurzem?KIT media když tehdy prodával, tak to byly domluvené prodeje na určité datum bez ohledu na kurz. Alespoň něco takového jsem někde četl. Žeby se teď dělo něco podobného?
reagovatzobrazit vlákno30.11. 2011 15:21|michaelzak|(213.29.248.xxx)
Es-Age: prodej uz ted tu Esteru, at muzu mit jakztakz ""vesele vanoce:...:-)
reagovatzobrazit vlákno30.11. 2011 15:04|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Pojď pojď Esterko. Ještě 10 procent nahoru a jsem na nule a okamžitě prodávám, protože prodat bez ztráty se jen tak zas nepodaří.
reagovatzobrazit vlákno30.11. 2011 15:02|Es-Age|(195.47.26.xxx)
No, uvidíme. Dolar teď víc jak 2 procenta ve ztrátě...Fundament nefundament letí to poslední dny drsně dolů. Bez ohledu na potvrzené výhledy, nové zákazníky atd...takže bych si tím extra růstem dneska a v příštích dnech zas tak jistý nebyl...
reagovatzobrazit vlákno30.11. 2011 14:50|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Nebudu dělat naschvály. Prodej Vigwamu se ztrátou za 700. Přeci jen jsem klidnější, jak mám něco na spekulaci v záloze...:-)
reagovatzobrazit vlákno30.11. 2011 14:42|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Rozhodl jsem se, že Vigwam pošlu opět min. o desetiprocentní ztráty a stáhl jsem prodejní pokyn. Nad 700 se dlouho neohřeje. Drtivý pád zažije už do pátku.
reagovatzobrazit vlákno30.11. 2011 14:23|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Nedivil bych se, kdyby dnes pokračoval jižním směrem. Kitkat neklesal ze stejného důvodu jako indexy. Pozor na to. Dneska bude na BCPP opravdu levný, až zajede v Améru do ztrát a přepočte se to silnější korunou. Myslím, že pod 160 dnes nastoupím. Jen co se zbavím Vigwamu.
reagovatzobrazit vlákno29.11. 2011 18:03|Gambler|(90.178.225.xxx)
reagovatzobrazit vlákno29.11. 2011 17:32|Gambler|(90.178.225.xxx)
MartD mrkni na historickou papírovou bankovku 1 milión zaručeně tvrdých DM a pochopíš.)
reagovatzobrazit vlákno29.11. 2011 17:14|michaelzak|(213.29.248.xxx)
podle me Nemci vyvazi zbozi hlavne s vysokou pridanou hodnotou, kde kurs Eura ma vliv, nicmene zbozi je povetsinou jedinecne svou technologii, designem apod...takze se klonim k nazoru, ze by prec jen bylo pro ne bezpecnejsi, kdyby v Evrope krize nebyla a Euro bylo drazsi nez naopak...
reagovatzobrazit vlákno29.11. 2011 15:44|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Tak, tak. Příspěvek o pláči 28.11. 2011 15:47 byl více nežli pravdivý.
reagovatzobrazit vlákno29.11. 2011 15:42|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Můj tip na dnešek je, že ťukne 8,3, pokud se indexy vydají více do ztráty.
Hormuz, ne Hormuz
Převládá zvýšená opatrnost
Inflace může náladu na trzích rychle změnit
Proti záměru zestátnit výrobu energetické skupiny ČEZ vystoupila skupina deseti signatářů...
Potravináři varují před doručováním potravin a doplňků stravy do výdejních boxů. V...
Energetická skupina ČEZ v úterý založila svou dceřinou firmu s názvem ČEZ Energy. Do ní...
Copyright © 2025. Všechna práva vyhrazena.
Zdroje dat: Burza cenných papírů Praha, a.s., RM-SYSTÉM, česká burza cenných papírů a.s., NASDAQ, NYSE, XETRA, WSE a CME/CBOT. Data ze zahraničí jsou zpožděna o 20 minut. Pro nepřihlášené jsou zpožděny i kurzy z BCPP, a to o 15 min.