KIT DIGITAL, INC.: Akcie
Es-Age: prodej uz ted tu Esteru, at muzu mit jakztakz ""vesele vanoce:...:-)
reagovatzobrazit vlákno30.11. 2011 15:21|michaelzak|(213.29.248.xxx)
Es-Age: prodej uz ted tu Esteru, at muzu mit jakztakz ""vesele vanoce:...:-)
reagovatzobrazit vlákno30.11. 2011 15:04|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Pojď pojď Esterko. Ještě 10 procent nahoru a jsem na nule a okamžitě prodávám, protože prodat bez ztráty se jen tak zas nepodaří.
reagovatzobrazit vlákno30.11. 2011 15:02|Es-Age|(195.47.26.xxx)
No, uvidíme. Dolar teď víc jak 2 procenta ve ztrátě...Fundament nefundament letí to poslední dny drsně dolů. Bez ohledu na potvrzené výhledy, nové zákazníky atd...takže bych si tím extra růstem dneska a v příštích dnech zas tak jistý nebyl...
reagovatzobrazit vlákno30.11. 2011 14:50|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Nebudu dělat naschvály. Prodej Vigwamu se ztrátou za 700. Přeci jen jsem klidnější, jak mám něco na spekulaci v záloze...:-)
reagovatzobrazit vlákno30.11. 2011 14:42|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Rozhodl jsem se, že Vigwam pošlu opět min. o desetiprocentní ztráty a stáhl jsem prodejní pokyn. Nad 700 se dlouho neohřeje. Drtivý pád zažije už do pátku.
reagovatzobrazit vlákno30.11. 2011 14:23|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Nedivil bych se, kdyby dnes pokračoval jižním směrem. Kitkat neklesal ze stejného důvodu jako indexy. Pozor na to. Dneska bude na BCPP opravdu levný, až zajede v Améru do ztrát a přepočte se to silnější korunou. Myslím, že pod 160 dnes nastoupím. Jen co se zbavím Vigwamu.
reagovatzobrazit vlákno29.11. 2011 18:03|Gambler|(90.178.225.xxx)
reagovatzobrazit vlákno29.11. 2011 17:32|Gambler|(90.178.225.xxx)
MartD mrkni na historickou papírovou bankovku 1 milión zaručeně tvrdých DM a pochopíš.)
reagovatzobrazit vlákno29.11. 2011 17:14|michaelzak|(213.29.248.xxx)
podle me Nemci vyvazi zbozi hlavne s vysokou pridanou hodnotou, kde kurs Eura ma vliv, nicmene zbozi je povetsinou jedinecne svou technologii, designem apod...takze se klonim k nazoru, ze by prec jen bylo pro ne bezpecnejsi, kdyby v Evrope krize nebyla a Euro bylo drazsi nez naopak...
reagovatzobrazit vlákno29.11. 2011 15:44|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Tak, tak. Příspěvek o pláči 28.11. 2011 15:47 byl více nežli pravdivý.
reagovatzobrazit vlákno29.11. 2011 15:42|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Můj tip na dnešek je, že ťukne 8,3, pokud se indexy vydají více do ztráty.
reagovatzobrazit vlákno29.11. 2011 15:38|Es-Age|(195.47.26.xxx)
163 potřebuji, abych si Kitkat dobral zpět bez ztráty po posledním prodeji za 165. Tohle ale konec není. Pod 8,5 dneska jede jistojistě. Jen vydržet.
reagovatzobrazit vlákno29.11. 2011 15:14|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Dolar up. Dneska se pojede pod 8,5 a tam začnu uvažovat, zda nabrat nebo čekat na nástup pod 8.
reagovatzobrazit vlákno29.11. 2011 8:35|Gambler|(90.178.225.xxx)
reagovatzobrazit vlákno28.11. 2011 21:26|Es-Age|(80.82.149.xxx)
Vyvíjí se to nadmíru dobře. Zítra žádám o měnový úvěr. Asi se zítra pod 8 nepodaří nabrat i když...jestli se trhy otočí zase dolů, tak věřím, že jo.
reagovatzobrazit vlákno28.11. 2011 18:08|Es-Age|(80.82.149.xxx)
To víš, že držím. Ještě jsem k balíku za 3300 dobral várku za 200. Tak ECM jsem do krachu dovedl tak proč ne i Krocana a Čumila.Držím ale skoro celý SPAD tak dříve nebo později to čeká každou akcí. Zatím jsou v bezpečí jen Krabice a Kuřáci.
reagovatzobrazit vlákno28.11. 2011 17:42|Gambler|(90.178.225.xxx)
Musíš zaškrnout v globálním nastavení obchodování v USA a najít si potom ticker na US trhu stránce.
reagovatzobrazit vlákno28.11. 2011 17:34|Es-Age|(80.82.149.xxx)
Dneska už jednou prorazil 9USD a myslím, že tam dneska i uzavře.
reagovatzobrazit vlákno28.11. 2011 15:47|Es-Age|(195.47.26.xxx)
I jak jsem říkal. Začíná oplachování horkých hlav v záchodové míse. Růst Kitkatu v Améru samozřejmě nedokázal vyrovnat pokles USD ke koruně a růst navíc tolik, aby v přepočtu dal cca 190.Tady si ještě dnešní kupující kolem 190 hodně popláčou.
reagovatzobrazit vlákno28.11. 2011 14:12|Gambler|(90.178.225.xxx)
Hormuz, ne Hormuz
Převládá zvýšená opatrnost
Inflace může náladu na trzích rychle změnit
Energetická skupina ČEZ v úterý založila svou dceřinou firmu s názvem ČEZ Energy. Do ní...
Dubaj si v uplynulých letech vybudovala pověst oázy stability v neklidném regionu, čímž...
Před deseti lety britští voliči v referendu rozhodli o vystoupení Británie z Evropské unie....
Copyright © 2025. Všechna práva vyhrazena.
Zdroje dat: Burza cenných papírů Praha, a.s., RM-SYSTÉM, česká burza cenných papírů a.s., NASDAQ, NYSE, XETRA, WSE a CME/CBOT. Data ze zahraničí jsou zpožděna o 20 minut. Pro nepřihlášené jsou zpožděny i kurzy z BCPP, a to o 15 min.