reagovatzobrazit vlákno29.11. 2011 17:14|michaelzak|(213.29.248.xxx)
KIT DIGITAL, INC.: Akcie
podle me Nemci vyvazi zbozi hlavne s vysokou pridanou hodnotou, kde kurs Eura ma vliv, nicmene zbozi je povetsinou jedinecne svou technologii, designem apod...takze se klonim k nazoru, ze by prec jen bylo pro ne bezpecnejsi, kdyby v Evrope krize nebyla a Euro bylo drazsi nez naopak...
reagovatzobrazit vlákno29.11. 2011 15:44|Es-Age|(195.47.26.xxx)
KIT DIGITAL, INC.: Proč jde KITDG proti trendu?
Tak, tak. Příspěvek o pláči 28.11. 2011 15:47 byl více nežli pravdivý.
reagovatzobrazit vlákno29.11. 2011 15:42|Es-Age|(195.47.26.xxx)
KIT DIGITAL, INC.: Proč jde KITDG proti trendu?
Můj tip na dnešek je, že ťukne 8,3, pokud se indexy vydají více do ztráty.
reagovatzobrazit vlákno29.11. 2011 15:38|Es-Age|(195.47.26.xxx)
KIT DIGITAL, INC.: Proč jde KITDG proti trendu?
163 potřebuji, abych si Kitkat dobral zpět bez ztráty po posledním prodeji za 165. Tohle ale konec není. Pod 8,5 dneska jede jistojistě. Jen vydržet.
reagovatzobrazit vlákno29.11. 2011 15:14|Es-Age|(195.47.26.xxx)
KIT DIGITAL, INC.: Proč jde KITDG proti trendu?
Dolar up. Dneska se pojede pod 8,5 a tam začnu uvažovat, zda nabrat nebo čekat na nástup pod 8.
reagovatzobrazit vlákno29.11. 2011 8:35|Gambler|(90.178.225.xxx)
KIT DIGITAL, INC.: Proč jde KITDG proti trendu?
http://www.google.com/finance
reagovatzobrazit vlákno28.11. 2011 21:26|Es-Age|(80.82.149.xxx)
KIT DIGITAL, INC.: Proč jde KITDG proti trendu?
Vyvíjí se to nadmíru dobře. Zítra žádám o měnový úvěr. Asi se zítra pod 8 nepodaří nabrat i když...jestli se trhy otočí zase dolů, tak věřím, že jo.
reagovatzobrazit vlákno28.11. 2011 18:08|Es-Age|(80.82.149.xxx)
KIT DIGITAL, INC.: Proč jde KITDG proti trendu?
To víš, že držím. Ještě jsem k balíku za 3300 dobral várku za 200. Tak ECM jsem do krachu dovedl tak proč ne i Krocana a Čumila.Držím ale skoro celý SPAD tak dříve nebo později to čeká každou akcí. Zatím jsou v bezpečí jen Krabice a Kuřáci.
reagovatzobrazit vlákno28.11. 2011 17:42|Gambler|(90.178.225.xxx)
KIT DIGITAL, INC.: Proč jde KITDG proti trendu?
Musíš zaškrnout v globálním nastavení obchodování v USA a najít si potom ticker na US trhu stránce.
reagovatzobrazit vlákno28.11. 2011 17:34|Es-Age|(80.82.149.xxx)
KIT DIGITAL, INC.: Proč jde KITDG proti trendu?
Dneska už jednou prorazil 9USD a myslím, že tam dneska i uzavře.
reagovatzobrazit vlákno28.11. 2011 15:47|Es-Age|(195.47.26.xxx)
KIT DIGITAL, INC.: Proč jde KITDG proti trendu?
I jak jsem říkal. Začíná oplachování horkých hlav v záchodové míse. Růst Kitkatu v Améru samozřejmě nedokázal vyrovnat pokles USD ke koruně a růst navíc tolik, aby v přepočtu dal cca 190.Tady si ještě dnešní kupující kolem 190 hodně popláčou.
reagovatzobrazit vlákno28.11. 2011 14:12|Gambler|(90.178.225.xxx)
reagovatzobrazit vlákno15.11. 2011 12:54|Es-Age|(195.47.26.xxx)
KIT DIGITAL, INC.: Opět jede!
Lhal jsem. Přišel úder sekerou za 685. Tohle Vigwam nepřežije. Údery za 716, 697 a 685 jsou myslím dostatečně silné. Ostatně dnešní vývoj to jen dokazuje.
reagovatzobrazit vlákno15.11. 2011 12:21|Es-Age|(195.47.26.xxx)
KIT DIGITAL, INC.: Opět jede!
Sekera smrti opět v akci. Vigwam to dostal za 697, další sekera číhá na 670. Na Esteru taky jedna čeká :-).
reagovatzobrazit vlákno15.11. 2011 10:08|Gambler|(90.178.225.xxx)
KIT DIGITAL, INC.: Opět jede!
Na nasdaqu šla cílovka hore.
reagovatzobrazit vlákno11.11. 2011 9:55|Es-Age|(195.47.26.xxx)
KIT DIGITAL, INC.: Opět jede!
Já zase očekávám (opět beztak blbě), že to půjde dolů. Estera pomalu prohlubuje svá minima a nahoru už taky moc nechodí, takže čekám posun do nižších pater. Jen těžko říct, kam až.
reagovatzobrazit vlákno11.11. 2011 9:26|Es-Age|(195.47.26.xxx)
KIT DIGITAL, INC.: Opět jede!
Estera za 370. Já to kašlu, dneska z nákupu zase nic nebude.
reagovatzobrazit vlákno11.11. 2011 9:20|Es-Age|(195.47.26.xxx)
KIT DIGITAL, INC.: Opět jede!
Po včerejší ráně mezi oči Vigwamu si chci dneska vyšlápnout na Esteru za 350. Stačí, že se indexy otočí trochu do mínusu a je tam.
reagovatzobrazit vlákno10.11. 2011 16:09|Es-Age|(195.47.26.xxx)
KIT DIGITAL, INC.: Opět jede!
Dnešní návštěva sekery smrti u Vigwamu začíná působit.
reagovatzobrazit vlákno10.11. 2011 15:45|Es-Age|(195.47.26.xxx)
KIT DIGITAL, INC.: Opět jede!
Gratulace. Teď by mohl zkorigovat tak o 50 kč.