reagovatzobrazit vlákno24.10. 2011 14:35|Es-Age|(195.47.26.xxx)
KIT DIGITAL, INC.: Fund. info - ptf smrti.
Čekám na nějaké 1-2denní passo doble. Takové 3-4 na PXu směrem dolů. Maxima 950 bodů jsme dneska ťukli, takže se pojede dolů. Ale kam až...? Mě by úplně postačil pád Kitkatu na 155 a níže abych si mohl sjet třetí vlnku.
reagovatzobrazit vlákno24.10. 2011 10:04|Es-Age|(195.47.26.xxx)
KIT DIGITAL, INC.: Fund. info - ptf smrti.
Tak po prodeji Estery v pátek za 392 (výsledky viditelné již dnes) dneska prodej Kitkatu za 164. Cesty pro oba tituly teda otevřené.
reagovatzobrazit vlákno13.10. 2011 16:04|Es-Age|(195.47.26.xxx)
KIT DIGITAL, INC.: Kleště
To je takové prase ten Kitkat. Když jsem ho měl, tak při poklesech bez problému 4-8 procent dolů denně. Teď ho mám jen polovinu s tím, že to mnohem levněji dokoupím a ztrátu stáhnu, tak dolů bestie nepůjde ani za nic. Vytvořil jsem kleště. 158 potřebuji, aby v portfoliu smrti byla z transakce nula. Takže nad 158 nepůjde a pod 150 taky ne.
reagovatzobrazit vlákno12.10. 2011 18:42|Es-Age|(80.82.149.xxx)
KIT DIGITAL, INC.: Zase smůla
Tak opět dojeb.Po včerejším neschválení Slováky jsem čekal indexy min 10 procent v mínusu. Místo toho další drsný růst. U kompu jsem dnes nebyl takže Kitkatu se mi za 160 zbavit nepodařilo. Teď to už neprodám.
reagovatzobrazit vlákno10.10. 2011 16:10|Es-Age|(195.47.26.xxx)
KIT DIGITAL, INC.: Fund. info - ptf. smrti
Abych zbytek pozice prodal tak, aby celkem byla nula, potřebuju cenu 158, takže strop je 157,99 :-).
reagovatzobrazit vlákno10.10. 2011 16:01|Es-Age|(195.47.26.xxx)
KIT DIGITAL, INC.: Fund. info - ptf. smrti
Polovina Kitkatu prodána se ztrátou za 152 a jdu čekat na nástup pod 140.
reagovatzobrazit vlákno6.10. 2011 16:42|Es-Age|(195.47.26.xxx)
KIT DIGITAL, INC.: Ach ti snílci
CETV skoro +5 a Kitkat zase v mínusu. Dnešní close tipuju minimálně na -5 procent.
reagovatzobrazit vlákno6.10. 2011 15:44|Es-Age|(195.47.26.xxx)
KIT DIGITAL, INC.: Ach ti snílci
Jedna z posledních možností prodat nad 8 USD.Kurz stojí a čeká se na shorty. Chvilka a okamžitě je (-4) - (-5).Trend byl jasně včera potvrzen.Mám nastavený pokyn, abych prodal s relativně malou ztrátou a postavím se na 140.
reagovatzobrazit vlákno6.10. 2011 10:51|Es-Age|(195.47.26.xxx)
KIT DIGITAL, INC.: Ach ti snílci
18,45*7,96=146,862 a u nás 151,5. Tady 15:30 zase někdo pořádně zapláče. K tomu trend je pořád down, takže 8 USD dlouhodobě nepřeleze ani náhodou.
reagovatzobrazit vlákno5.10. 2011 17:24|Es-Age|(80.82.149.xxx)
KIT DIGITAL, INC.: Vítej do klubu ECM
Všechny indexy v plusech a nemalých, i CETV v plusu. Jen Kitkat -4.Blíží se nám další jízda směr nula. Vítej do klubu ECM. Prodej 52 tisíc kusů za 7,9 mluví za vše. Takže kde další zastávka?5 USD?
reagovatzobrazit vlákno30.9. 2011 14:02|Es-Age|(80.82.149.xxx)
KIT DIGITAL, INC.: Smilstvo musí být potrestáno
Tohle je snad historická chvíle. Na RMS šlo dneska koupit levněji než na Kobosu. To fakt čumím.
reagovatzobrazit vlákno30.9. 2011 9:22|Es-Age|(195.47.26.xxx)
KIT DIGITAL, INC.: Smilstvo musí být potrestáno
Kitkat včera skoro 2,5 procenta dolů. Tady roste. Nemám slov. Za tohleto smilstvo musí 15:30 přijít krvavý trest a pláč nad nesmyslným pokynem na nákup na SPADu za 162. Včerejší minima byla navíc cca 153.
reagovatzobrazit vlákno29.9. 2011 19:56|Es-Age|(80.82.149.xxx)
KIT DIGITAL, INC.: Bič Boží číhá
Tak dneska vysraní na Kobosu nechtěli prodat za přepočtený close 160. Zítra s radostí budete nabízet pod 155.
reagovatzobrazit vlákno28.9. 2011 22:22|Es-Age|(80.82.149.xxx)
KIT DIGITAL, INC.: Tak jak?
Ester zítra min. 15 procent dolů. Cesta k 200 zatím daleká ale cíl bude v tomto roce dosažen.
reagovatzobrazit vlákno28.9. 2011 22:10|Es-Age|(80.82.149.xxx)
KIT DIGITAL, INC.: Tak jak?
Mno, tak nakonec prodej Kitkatu za 169,6 se vyplatil. Zítra nástup za 160. Nebo počkat, až to plašky srazí ještě níže? Otázkou, jestli dnešní pokles indexů v Améru bude mít zítra pokračování...
reagovatzobrazit vlákno21.9. 2011 17:13|Es-Age|(195.47.26.xxx)
KIT DIGITAL, INC.: Achjo
Měl jsem to dneska prodat...Nechápu. Úpis dokončen, výhled na 2011 potvrzen s možností překonání a letí to pod 9 USD. Asi tím, že jsem si to zase koupil.
reagovatzobrazit vlákno19.9. 2011 18:44|Es-Age|(195.47.26.xxx)
KIT DIGITAL, INC.: :-(
No, tak na Kitkatu jsem dneska číhal zbytečně. Kdybych počkal, tak zítra by byla možnost za cca 160. Marne. Nechápu, proč spolu s CETV zase přes -7, když indexy nejsou na tom tak tragicky. Ani jeden z nich...
reagovatzobrazit vlákno19.9. 2011 16:32|Es-Age|(195.47.26.xxx)
KIT DIGITAL, INC.: Fund. info - ptf. smrti
PX pod 910 a Telesráč po divi výše, než při posledním výplachu. Tady se musí jet minimálně na 350.
reagovatzobrazit vlákno19.9. 2011 16:15|Es-Age|(195.47.26.xxx)
KIT DIGITAL, INC.: Fund. info - ptf. smrti
No, zase jsem nebyl dosti důsledný a posunul nákup z 166 na 168, resp. při pádu pod 9,2 jsem už nestihl pokyn zrušit :-). Takže strop je nyní 168 :-).
reagovatzobrazit vlákno19.9. 2011 15:41|Es-Age|(195.47.26.xxx)
KIT DIGITAL, INC.: Dolar DOWN
Svinský dolar. S takovou Kitkat pod 170 nenaberu. 9,5 zatím drží. Chtělo by to testnout aspoň 9,4 ale zatím to vypadá marně.