KIT DIGITAL, INC.: START
Hrib: ja nedam na nejake reci, jedna pani povidala... :-) Pokud se HV ukazou jako obrat, zustaneme nad $3...tuto uroven pocitam dosahneme jeste pred HV, osobne ocekavam $3.25...pak se uvidi, jake budou HV a vize dobudoucna..
Fikiva: mel ses ridit vlastnim usudkem...mistni tady zrazovali od Orka,
koupil jsem a vydelal na nem letos nejvice...ted jedu v KITu a jiz ted je pro me cast, co jsem dokoupil pred tydnem ziskova..prumer kolem $ 2.32 pri 4550 ks...
GL vsem!


