Uživatel nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se
Úterý 23.6.2026 21:01
Akcie.cz»Diskuse»KIT DIGITAL, INC.

Diskuse KIT DIGITAL, INC.

Poslední příspěvky

Přidat nový příspěvek

1 65 66 67 318

KIT DIGITAL, INC.:  Konec KITu

FIO mi odpovědělo ,že pravděpodobně zůstanou na RMS,a nebo si je můžu převést do USA a prodat na Nasdaq.

KIT DIGITAL, INC.:  ..

dg: spise se chystam presypat z Orka do KITu....Orko vecne neporoste a ted by se mel pohnout KITD, treba to jsou prvni zazehy po HV 5.11.. :-)

GL vsem drzitelum!

KIT DIGITAL, INC.:  ..

llady: drzme si palce!!! ;-)dneska me polibil BUH, ze jsem nakoupil za prisli peniz aspon 950 ks za 2.18...snad to konecne odstartuje...

KIT DIGITAL, INC.:  ORCO nebo KITD ?

Krizak: osobne si myslim, ze za obratem na KITD (tedy doufam v obrat) neni ta Mongolia...nevim co, ale nekdo uz mozna vi jake maji cisla za 3Q...

1 65 66 67 318

Graf KIT DIGITAL, INC., v likvidaci

23.06.2026
Graf - BAAKITDG


Odborné články

Ekonomika ČT24.cz