Uživatel nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se
Čtvrtek 25.6.2026 14:11
Akcie.cz»Diskuse»KIT DIGITAL, INC.

Diskuse KIT DIGITAL, INC.

Poslední příspěvky

Přidat nový příspěvek

1 79 80 81 318

KIT DIGITAL, INC.:  Proc tak nizko?

Peva: uz dost dlouho se to jebalo kolem minim....drzim palce!

KIT DIGITAL, INC.:  Proc tak nizko?

koupil jsem nedévno za 56K, takže šup-up.

KIT DIGITAL, INC.:  Proc tak nizko?

TL555: kdo se boji nesmi do lesa! neni duvod, aby to slo nize a jeste muze byt dozvuk jizdy ze vcerejska....! v afteru uzavreli jeste o neco vys...s Orkem jsi mel taky bobky a jsem zvedavy na zitrejsi HV....uz dnes se objemy zvedly dost podstatne...kupuje se ""PRED"" ne az ""PO""...to se prodava....:-)

KIT DIGITAL, INC.:  Proc tak nizko?

TL555: pokud vim, tak Orko melo celkem peknou jizdu po minulych HV, ktere skoncili 3 mio EUR v plusu...takze jsi zrejme nakoupil nekdy predtim...jinak NEJlepsi investori investuji do projektu o kterych jsou presvedceni, ze budou ziskove...protoze az ziskove jsou, investuji do nich ostatni a to Ti NEJlepsi pomalu vybiraji zisky...;-)

KIT DIGITAL, INC.:  Proc tak nizko?

Peva: jsi tu cenu zvednul uz i tady v Praze. :)dobre Ty! ja stale drzim tech svych 4450 ks, kde kazdej cent je pro me cca 900 kc rozdil. :)

drzim palce!



1 79 80 81 318

Graf KIT DIGITAL, INC., v likvidaci

25.06.2026
Graf - BAAKITDG


Odborné články

Ekonomika ČT24.cz