KIT DIGITAL, INC.: KIT
Peva: diky za info. :-) Pokud se odrai ode dna a HV se budou zlepsovat,tak to vidim na KITu proste ruzove. Nebudu spechat.
reagovatzobrazit vlákno16.8. 2012 13:56|michaelzak|(213.29.248.xxx)
Peva: diky za info. :-) Pokud se odrai ode dna a HV se budou zlepsovat,tak to vidim na KITu proste ruzove. Nebudu spechat.
reagovatzobrazit vlákno16.8. 2012 15:24|michaelzak|(213.29.248.xxx)
J.R.: jasny....s odstupem casu lze poznat, co a jak melo byt udelano...ale jak to bude...? na tom se vydelavaji prachy....:-) vsak nic ve zlym, v poho...jsem klidnej.
reagovatzobrazit vlákno16.8. 2012 16:08|kocan|(193.164.219.xxx)
A nevíš jestli bude KOBA za 3000 a ERSTE za 300....že bych to teď prodal.
reagovatzobrazit vlákno16.8. 2012 16:24|many|(85.207.10.xxx)
kocan: málo čteš :) Není to tak dlouho, kdy tu někteří psali, že koba bude hluboko pod 3000,- a Erste budou kupovat za 200,- Na Patrii se zase čeká na 50,- u NWR a 80,- u CETV. Škoda ale, že už tu nejsou tzv. ""prdelisti"" typu KAR, freeboy, modrák,... to by byli predikce :))
reagovatzobrazit vlákno16.8. 2012 16:30|kocan|(193.164.219.xxx)
Čtu hodně,skoro denně takže vím.Ale taky vím že moc předpovědí nevychází.
Hormuz, ne Hormuz
Převládá zvýšená opatrnost
Inflace může náladu na trzích rychle změnit
Začíná příjem žádostí do další fáze programu Nová zelená úsporám (NZÚ), který...
Po víc než půlroční pauze stát znovu podpoří renovace budov, které mají snížit spotřebu...
Proti záměru zestátnit výrobu energetické skupiny ČEZ vystoupila skupina deseti signatářů...
Copyright © 2025. Všechna práva vyhrazena.
Zdroje dat: Burza cenných papírů Praha, a.s., RM-SYSTÉM, česká burza cenných papírů a.s., NASDAQ, NYSE, XETRA, WSE a CME/CBOT. Data ze zahraničí jsou zpožděna o 20 minut. Pro nepřihlášené jsou zpožděny i kurzy z BCPP, a to o 15 min.