zavřít Přihlášení

Uživatel nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se
Čtvrtek 25.6.2026 20:33
Akcie.cz»Diskuse»KIT DIGITAL, INC.

Diskuse KIT DIGITAL, INC.

Poslední příspěvky

Přidat nový příspěvek

1 82 83 84 318

KIT DIGITAL, INC.:  KIT

Peva: diky za info. :-) Pokud se odrai ode dna a HV se budou zlepsovat,tak to vidim na KITu proste ruzove. Nebudu spechat.

KIT DIGITAL, INC.:  KIT

J.R.: jasny....s odstupem casu lze poznat, co a jak melo byt udelano...ale jak to bude...? na tom se vydelavaji prachy....:-) vsak nic ve zlym, v poho...jsem klidnej.

KIT DIGITAL, INC.:  KIT

A nevíš jestli bude KOBA za 3000 a ERSTE za 300....že bych to teď prodal.

KIT DIGITAL, INC.:  KIT

kocan: málo čteš :) Není to tak dlouho, kdy tu někteří psali, že koba bude hluboko pod 3000,- a Erste budou kupovat za 200,- Na Patrii se zase čeká na 50,- u NWR a 80,- u CETV. Škoda ale, že už tu nejsou tzv. ""prdelisti"" typu KAR, freeboy, modrák,... to by byli predikce :))

KIT DIGITAL, INC.:  KIT

Čtu hodně,skoro denně takže vím.Ale taky vím že moc předpovědí nevychází.

1 82 83 84 318

Graf KIT DIGITAL, INC., v likvidaci

25.06.2026
Graf - BAAKITDG


Odborné články

Ekonomika ČT24.cz