Uživatel nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se
Pátek 26.6.2026 0:04
Akcie.cz»Diskuse»KIT DIGITAL, INC.

Diskuse KIT DIGITAL, INC.

Poslední příspěvky

Přidat nový příspěvek

1 84 85 86 318

KIT DIGITAL, INC.:  2012-results-earnings-call-transcript

Vysledky se zrejme dali ocekavat horsi, pri tom uklidu a odprodejich firem, co nemaji z hlavni cinnosti nic spolecneho...tak pokud pokles, bude sance nakoupit za lepsi ceny, ne? :-)

KIT DIGITAL, INC.:  2012-results-earnings-call-transcript

VKZ: asi tak, zadne prekvapko ani zazraky, bude to tvrda drina a trpelivost, co zvedne KITD nahoru...nebo jeste pripadna akvizice ze strany nejake silne spolecnosti...:-) treba prave Googlu. ;-)

KIT DIGITAL, INC.:  Proč to furt padá a kdy se to zastaví - NOKIA bude dražší než KITD?

Společnost dělala akvizice, ale jejich kvalita nebyla valná...navíc ty náklady spojené s nimi jsou abnormálně vysoké...viz. to poslední Hyro, nevim kolik to přesně bylo, ale za poslední rok myslim měla Hyro ztratu milion australskej babek...dlouhodobě neuměj využít svych technologií a jsou v minusu...a to se ted těžko bude zlepšovat v době, kdy náklady na kapitál jsou vyšší...jako loterie proč ne...ale jinak raději dál :-)

KIT DIGITAL, INC.:  Proč to furt padá a kdy se to zastaví - NOKIA bude dražší než KITD?

Peva: taky to trochu poupravim....Hyro pokud vim, kupovali za akcie za cenu USD 4,17 nebo tak nejak a navic ziskali s tim i hotovost, kterou melo HYRO na uctech a to kolem 2 mio in dolares...takze zase tak spatnej deal to take nebyl...:-)

KIT DIGITAL, INC.:  ..

Již brzo ;-) ... jsem rad, že pojede pod 60, že se moje predikce naplnila :-) ...nicméně, že bude odchazet z Prahy je škoda...

KIT DIGITAL, INC.:  Jeste znova dotaz na Short interest

To nemusí ukazovat,že bude dobře/kitd/,ale že je na dně .

1 84 85 86 318

Graf KIT DIGITAL, INC., v likvidaci

26.06.2026
Graf - BAAKITDG


Odborné články

Ekonomika ČT24.cz