KIT DIGITAL, INC.: detel
Já teď uvažuju nad třema titulama, co se týče budoucího vývoje : Nervák, CETV a Krocan. U všech je kdyby (cena uhlí, snížení zadlužení a cena reklamy, reorganizace a komoditní trh). Mě se z toho stále nejlíp jeví CETV, kde TW vstoupil na skoro 50 procent. V příštím roce možná navýší a tak náklady dluhu půjdou dolů. Ale bude to stačit na ziskové hospodaření? K tomu silný dolar. I tak se mi z těch tří zdá nejlepší. Krocan má větší potenciál ale tam člověk neví, co se v zákulisí odehrává. Jako nejlepší mi pořád přijde Ester z celého SPADu na delší trať. Pokud se teda zase něco nesemele. Teď nevím, jestli začít trejdit Ester mezi 378 a 390 nebo nedělat nic a počkat na výraznější propad na doplnění pozice s tím, že na long už mám nabráno pod 360. A ke Kitkatu : no, nevím nevím, co bude dál. Prodejů za 60 a 75 budu lituvat ještě dlouho ale kam se cena dlouhodobě vydá? Po útocích na 4,75 doláče po oznamení vstupu JET jsem si myslel, že ceny pod 5 budou minulostí a bylo mi z toho docela šoufl. Jenže teď je už zase ticho ohledně prodeje firmy, žádné nové dobré zprávy nejsou a tak si myslím, že zanedlouho se opět k 2,5 podívat můžem, ne-li níže. Je to stejná rulate jako Nokia.


