reagovatzobrazit vlákno19.7. 2012 16:08|Es-Age|(80.82.149.xxx)
KIT DIGITAL, INC.: Co ted s akciema?
Ztráta více než dvojnásobná oproti očekávaní a na začátek skoro 15 procent růst. Tohleto prostě nemohlo nevyprovokovat sekeru smrti k úderu. Hlásím úder za 42. Zatímto předchozí nákup za 47 a uzavřený za 42,4 měl původně něco vydělat, tenhle úder za 42 má jediný cíl. Dostat Nokií na nulu:-).
reagovatzobrazit vlákno3.7. 2012 10:48|SuperGro|(90.177.160.xxx)
KIT DIGITAL, INC.: Prodej casti firmy.
Vidíte, co je to za shit a stejnak pořád držíte :-)...podvody, prodeje aktiv pod cenou....takhle společnost, která má mít ružovou budoucnost nevypadá :-), dejme tomu čezík ma P/E cca kolem 9 ...to by znamenalo v podání KITU při současné ceně zisk za tento rok zisk 10 Kč na akcii...což by mělo byt 480 mega Kč...nebo také 24 mega dolarů...bude to tento rok? nebude....bude to přiští rok?...přespříští?...
PS:Srovnavat energetický a technologicky sektor sice není uplně košer, ale jde spíš o tu podstatu :-)
reagovatzobrazit vlákno3.7. 2012 11:22|SuperGro|(90.177.160.xxx)
KIT DIGITAL, INC.: Prodej casti firmy.
TL555: U těch 5 dolarů jsou ty waranty na akcie, takže tam by mohlo byt taky zajmavé :-) ...nicméně jen blázen a šortař to ted muže kupovat :-)