Uživatel nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se
Pátek 26.6.2026 13:49
Akcie.cz»Diskuse»KIT DIGITAL, INC.

Diskuse KIT DIGITAL, INC.

Poslední příspěvky

Přidat nový příspěvek

1 88 89 90 318

KIT DIGITAL, INC.:  Co ted s akciema?

Ztráta více než dvojnásobná oproti očekávaní a na začátek skoro 15 procent růst. Tohleto prostě nemohlo nevyprovokovat sekeru smrti k úderu. Hlásím úder za 42. Zatímto předchozí nákup za 47 a uzavřený za 42,4 měl původně něco vydělat, tenhle úder za 42 má jediný cíl. Dostat Nokií na nulu:-).

KIT DIGITAL, INC.:  Prodej casti firmy.

Vidíte, co je to za shit a stejnak pořád držíte :-)...podvody, prodeje aktiv pod cenou....takhle společnost, která má mít ružovou budoucnost nevypadá :-), dejme tomu čezík ma P/E cca kolem 9 ...to by znamenalo v podání KITU při současné ceně zisk za tento rok zisk 10 Kč na akcii...což by mělo byt 480 mega Kč...nebo také 24 mega dolarů...bude to tento rok? nebude....bude to přiští rok?...přespříští?...

PS:Srovnavat energetický a technologicky sektor sice není uplně košer, ale jde spíš o tu podstatu :-)

KIT DIGITAL, INC.:  Prodej casti firmy.

TL555: U těch 5 dolarů jsou ty waranty na akcie, takže tam by mohlo byt taky zajmavé :-) ...nicméně jen blázen a šortař to ted muže kupovat :-)

1 88 89 90 318

Graf KIT DIGITAL, INC., v likvidaci

26.06.2026
Graf - BAAKITDG


Odborné články

Ekonomika ČT24.cz