KIT DIGITAL, INC.: Jestlipak se Kitak....
sto171:jsme na tom stejně,nechci pustit dokud nebudu na aspoň 0.Kdybych na 60 ředil ,mohl jsem být blízko,ale držela mě nejistota odchodu z Prahy.
reagovatzobrazit vlákno26.6. 2012 11:17|kocan|(193.164.219.xxx)
sto171:jsme na tom stejně,nechci pustit dokud nebudu na aspoň 0.Kdybych na 60 ředil ,mohl jsem být blízko,ale držela mě nejistota odchodu z Prahy.
reagovatzobrazit vlákno26.6. 2012 11:27|kocan|(193.164.219.xxx)
To je teda odvaha.
reagovatzobrazit vlákno26.6. 2012 11:33|michaelzak|(213.29.248.xxx)
nikam uz to padat nebude! prilezitosti nakoupit za 60 kc bylo dost! :-) ja jsem jeste sebral odvahu a realizoval mirnou ztratu na Orku (prodej 68,5 kc)
a zpatky vzal jeste 1100 kc v Praze za 83,5 kc...coz jsem si tedy rekl, ze tou jizdou od 60 kc by mohla byt otocka potvrzena...tak drzim palce vsem at vydrzi co nejdele!
Za ty nervy si chci urvat poradny zisk a ten bude na cene nad 2 kila aspon! souboj o majoritu, vymena managementu a chystany vstup strategickeho partnera muze s cenou udelat pekne divy, snad jen pozitivni...:-)
reagovatzobrazit vlákno26.6. 2012 11:44|kocan|(193.164.219.xxx)
To jsme na tom fakt stejně,kdybych přihodil 10000,tak bych byl na 120k.
Přemýšlím,až se toho zbavím,jestli bych do ní někdy šel.Jestli není lepší nějaký divi přístav.
reagovatzobrazit vlákno26.6. 2012 11:35|michaelzak|(213.29.248.xxx)
Kocan: jinak v pripade odchodu z Prahy, lze velmi jednoduse prevezt akcie na USA trh, stoji to cca 600 kc plusminus...sam jsem prevedl 3350 ks...tedy zadne strachy odchodu z Prahy! :-)
reagovatzobrazit vlákno26.6. 2012 12:15|michaelzak|(213.29.248.xxx)
ferry ultra: pocitam, ze dneska mozna KItak zkoriguje ten vcerejsi narust, ale koncem tydne by mohl atakovat $5....zalezi co na to kupci, do hlavy jim nevidime. :-) ale chut nakupovat tu stale je, hlavne u party kolem Hamota...:-)
reagovatzobrazit vlákno26.6. 2012 12:43|michaelzak|(213.29.248.xxx)
Ahoj, tak treba JEC oznamilo navyseni podilu na 8%, z toho usuzuji, ze minimalne JEC nakupoalo jeste minuly tyden...:-)
reagovatzobrazit vlákno26.6. 2012 13:01|michaelzak|(213.29.248.xxx)
jasny, vim co myslis, to Orko jsem spatne odhadl...snad jeste pred HV za 2Q vyklesne, chystam se na nej taky...dokonce bych klidne prodal Kitak v Cesku a pred HV se svezl na Orku aspon kousek. :-) a vzak si zpatky tu ztratu. :-)
reagovatzobrazit vlákno26.6. 2012 14:20|michaelzak|(213.29.248.xxx)
V pre-marketu 1.5 tis ks za cenu $4.89, tim se o 9 centu KITak dostava nad Cetku. :-)
Jen tak daale..
reagovatzobrazit vlákno26.6. 2012 11:53|kocan|(193.164.219.xxx)
Proč bych měl za převod platit,kdyby se pro odchod rozhodl emitent?
reagovatzobrazit vlákno26.6. 2012 12:06|michaelzak|(213.29.248.xxx)
Kocan: nevim, ja jsem prevedl dobrovolne...treba by jsi platit nemusel.jenom pisu, ze neni treba se strachovat, ze po odchodu z Prahy by se to nedalo resit...
Zbrojaři pod silným prodejním tlakem
Hormuz, ne Hormuz
Převládá zvýšená opatrnost
S rozvojem generativní umělé inteligence (AI) vzniká nová komerční platforma, která může...
Rozsáhlý výpadek elektřiny v části Česka v loňském červenci byl podle skupiny...
Singapur zažívá technologický boom, jeho startupová scéna patří k nejsilnějším v Asii....
Copyright © 2025. Všechna práva vyhrazena.
Zdroje dat: Burza cenných papírů Praha, a.s., RM-SYSTÉM, česká burza cenných papírů a.s., NASDAQ, NYSE, XETRA, WSE a CME/CBOT. Data ze zahraničí jsou zpožděna o 20 minut. Pro nepřihlášené jsou zpožděny i kurzy z BCPP, a to o 15 min.