Uživatel nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se
Pátek 26.6.2026 18:37
Akcie.cz»Diskuse»KIT DIGITAL, INC.

Diskuse KIT DIGITAL, INC.

Poslední příspěvky

Přidat nový příspěvek

1 91 92 93 318

KIT DIGITAL, INC.:  :)

jirkatenista: Koupil bysis bednu schnilejch jablek jen proto, že jí ted lidi kupujou? :-) ... předpokladam, že nekoupil a podobně bych to viděl s KITem :-) ...pro rust není žadny fundamentální důvod, psychologický možná...ale na psychologii v dlouhem období nelze brat zřetel :-) ...lidi za tenhle titul davali kdysi přes 2 kila a v podstatě ani nevěděli proč, vlastně věděli, že budou zisky...misto toho přišla ztrata, nově vydané akcie atd. ...jestli chceš hrat casino, tak bych doporučoval vstoupit do pozice na nižších částkách ;-). ale dělej jak uznaš za vhodné :-)

KIT DIGITAL, INC.:  Fund. info

Zdravím. Myslel jsem, že sekery smrti nechám na chvíli být ale poté, co jsem pustil lot Kitkatu za 60 a poté další za 75 se ztrátou přes 60 procent a ten zmrd z ničeho nic letěl nesmyslně nahoru, ačkoliv se měl na 3,75 jakožto rezistenci zastavit a jet zase dolů, jsem musel zasadit smrtelný úder. A tak první nákup byl za 80 poté, co bez problému projel hranici 75 a dneska jsem po sáňkařské jízdě udeřil znovu, krev stříkla za 85. Další nákupy ale už nebudou dokud ho nedostanu pod 60. A jelikož vše, co portfolio smrti nakoupí, s jistotou padne min. o 30-50 procent během pár dnů, tak tohleto by měla být jistota. Nehledě na to, že nás čeká emise za 2,91 tuším, takže už z tohohle důvodu nemá na těhle cenách vůbec co dělat...Jinak jsem peníze z Kitkatu přelil jak jsem již psal do Nerváku za 110 a do Estery za 356,360 a dnes další dokoupení za 359. Cíl jako u Kitkatu, ačkoliv portfolio je jiné. Srazit cenu o 30-50 procent dolů. Řecko mi bohužel nepomohlo ačkoliv Pasok mi udělal radost, že se šprajcnul, že do koalice bez SYRIZY nepůjde, takže si myslím, že šance na krvavý masakr pořád je i bez Španělska. Zbytek peněz si musím nechat na spekulaci na ten brutální pád indexů. Přeci jen ztrátu z prodeje za 60 jsem měl už hodně velkou a současné ceny zatím takovou šanci na vrácení těch peněz zpět nenabízejí. A na QE3 zapomeňte. Po QE šly prvně nahoru materiálové a finanční tituly a jelikož mezi ně patří Nervák i Estera, tak si myslím, že FED nepříjde s ničím. Kitkat dostal dvě rány mezi oči, index bude držen Esterou, takže na chvíli obchody opět opouštím a loučím se. Vrátím se, až bude něco na BCPP zmasakrováno, popř. dostane na budku celý index, nebo se index vydá více vzhůru, což se ale jistě nestane :-). Přeji hodně štěstí a držitelům Kitkatu pevné nervy. Když jsem měl loty, tak jsem doufal v růst. Tyhle nákupy ho mají dostat na nulu a tímto se staly neprodejné :-).

1 91 92 93 318

Graf KIT DIGITAL, INC., v likvidaci

26.06.2026
Graf - BAAKITDG


Odborné články

Ekonomika ČT24.cz