reagovatzobrazit vlákno18.6. 2012 11:29|michaelzak|(213.29.248.xxx)
KIT DIGITAL, INC.: ..
Polda: jedu na dovcu od 2/7 a do budu hodne nervozni, pokud nebudu mit uzavreno...pokud do te doby probehne poradna svice nad $10, mohla by byt dovca mnohem prijemnejsi a klidnejsi...:-)
nicmene leto cekam horke, hooodne horke...
reagovatzobrazit vlákno18.6. 2012 14:19|michaelzak|(213.29.248.xxx)
KIT DIGITAL, INC.: ..
Polda: keez by keeez. :-)
reagovatzobrazit vlákno18.6. 2012 15:03|SuperGro|(90.177.160.xxx)
KIT DIGITAL, INC.: ..
jiri123: Taky jsem nedavno četl nějakou knižku, od Siegla myslim...byla tam čast v podobném duchu...Kit dělá obor,který se jeví, že má budoucnost, nicméně žádné hmatatelné vysledky nejsou, nebyly a ani to nevypada, že by se mělo něco natom změnit. Vše co skutečně proběhlo na kitu bylo silně negativního rázu...jediny pozitivní aspekty jsou na bázi jedna bába povidala...a mají nulovou nebo takřka nulovou vypovidajicí hodnotu.
reagovatzobrazit vlákno14.6. 2012 9:03|michaelzak|(213.29.248.xxx)
KIT DIGITAL, INC.: 4 USD a jdeme dááál :)
Mates75: diky za podporu, ano cesta bude jeste dlouha na tech 8-10 dolcu, nicmene cena kolem 4 dolcu uz je veselejsi... :-) treba to je jenom zacatek spanile jizdy (mozna posledni) ;-)