reagovatzobrazit vlákno12.6. 2012 15:56|michaelzak|(213.29.248.xxx)
KIT DIGITAL, INC.: KITD
ke KITu: za prvnich 23 min. to skocilo o 5%, ale jen pri objemu 50 tis. ks...sleduju to a zatim to vypada, ze zacina byt nedostatek volnych ks, kterymi se budou muset uzavrit ty shorty...tak treba to bude jeste zajimave...47,2 mil akcii drzi institucionalove = 88%, ke zavreni tech 21 mil. otevrenych shortu....pokud se donluvi borci kolem Hamota a nebudou pouste, navic budou dale skupovat, jeste muze nastat pekna panika u shortaru...:-)
reagovatzobrazit vlákno12.6. 2012 16:07|michaelzak|(213.29.248.xxx)
KIT DIGITAL, INC.: KITD
ferryultra: gratulace!tak se to ma delat!;-) ja si s KITem jeste budu muset pockat...:-)
reagovatzobrazit vlákno12.6. 2012 16:22|michaelzak|(213.29.248.xxx)
KIT DIGITAL, INC.: KITD
vydelal i ten kdo nastoupil predvcerem...:-) proste Es-Age pravidlo stale funkcni! sekera smrti odjistena, doufam, ze ta jizda smerem nahoru nejakou dobu vydrzi...
reagovatzobrazit vlákno12.6. 2012 16:39|kocan|(193.164.219.xxx)
KIT DIGITAL, INC.: KITD
K 8dol cesta daleká...
reagovatzobrazit vlákno12.6. 2012 14:05|michaelzak|(213.29.248.xxx)
KIT DIGITAL, INC.: KITD
MartD: ruleta je vetsi risk, zvlast kdyz krupieri umi kulicku hodit...
reagovatzobrazit vlákno12.6. 2012 8:43|michaelzak|(213.29.248.xxx)
KIT DIGITAL, INC.: KIT
sto: mno jestli pribylo, tak stejne cena sla vyrazne nahoru oproti vyvoji na indexech...jindy by udelal Kitak i 10-15% dolu...proc tedy sel nahoru, kdyz shorty pribyvaly a Indexy sly dolu???
Mam jedine vysvetleni, je tu kupec a jeho nakupy jsou silnejsi nez shorty a nesouvisi nijak s vyvojem Indexu...mozna jsme svedky zacinajici bitvy o kontrolni balik nad KITem...ale ja vim prd, jenom spekuluju...:-)